Olympique Marsylia
18' Valentin Rongier
Paris Saint-Germain
57' Achraf Hakimi 85' Danilo 85' Marquinhos
0:0

Koniec. Emocje były, ale gole w Marsylii nie padły.

De La Fuente wycofał piłkę na dziesiąty metr, ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

Uderzył Guendozi, w końcu celny strzał, ale tam, gdzie stał Navas.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Payet uderzył z rzutu wolnego. Trafił w mur.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Marquinhos.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danilo.

Saliba ryzykował, ale udało mu się wybić piłkę spod nóg Mbappe, który już wychodził naprzeciwko bramkarza.

Guendozi dośrodkował piłkę, ale Gerson do niej nie doszedł.

Przed nami końcowe minuty. Goście cały czas dość skutecznie oddalają grę od własnej bramki.

Olympique Marsylia. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Gerson.

Olympique Marsylia. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Cheikh Dieng.

Konrad De La Fuente doszedł do piłki kilka metrów przed bramką, ale w nią nie trafił!

Do strzału doszedł Under. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Kibic na murawie. Kolejna przerwa w grze. Dziwne zwyczaje w tej Francji.

Olympique Marsylia. Schodzi: Boubacar Kamara. Wchodzi: Papa Gueye.

Dogranie do Mbappe, ale zawodnik gości do piłki nie doszedł.

Płyną minuty, gracze PSG po przejęciu piłki starają się ją długo rozgrywać.

Payet dośrodkował do Rongiera, ten głową uderzył tuż obok słupka!

Paryżanie starają się zwalniać grę. Gospodarze grają wysokim pressingiem.

Payet do Milika, ale Polak na spalonym.

Payet uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała ponad poprzeczką. Może to Milik powinien strzelać?

Czerwoną kartkę otrzymał Achraf Hakimi. Faul taktyczny i PSG zagra w dziesiątkę!

Robi się ciekawie! Czyżby Hakimi miał za moment wylecieć z boiska?

Jeszcze trwają analizy VAR. Jak sędzia mógł nie widzieć faulu?

Kontra Olympique, Under padł, ale sędzia uznał, że zawodnik gospodarzy faulował. Co ten arbiter?

Neymar znowu obrzucany przedmiotami. Sędzia po raz kolejny przerwał mecz.

Jak na razie wyrównany mecz w 2. połowie. Brakuje spięć pod bramkami.

Payet padł w polu karnym. Sędzia jednak nakazał grać dalej.

Kontra PSG zatrzymana. Na spalonym Mbappe.

Akcja Di Marii, dośrodkowanie z lewej strony, ale piłka wyleciała poza boisko.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Jak na razie bez goli. Dwa razy piłka znalazła się w siatce, ale trafienia nie zostały uznane.

Valentin Rongier starał się uderzyć sprzed pola karnego, ale zwlekał ze strzałem i w końcu źle kopnął w piłkę.

Messi rozegrał piłkę z Mbappe. Strzał Argentyńczyka poszybował tuż obok bramki!

Kontra Marsylii. Under na spalonym, ale akcją kontynuował. W decydującym momencie w bramkę nie trafił. Oczywiście gola i tak by nie było.

Cały czas w ataku wicemistrzowie Francji. Gospodarze starają się dotrwać do przerwy.

Paryżanie w końcówce 1. połowy przycisnęli rywala. Przed momentem uderzał Messi, ale został zablokowany.

Do uderzenia doszedł Messi. Płaski strzał sprzed pola karnego Messiego pewnie obronił bramkarz.

Pau Lopez daleko przed polem karnym przerwał akcję PSG.

Mbappe sam na sam z bramkarzem, ale golkiper nogą odbił piłkę. Poprawkę Neymara sprzed bramki wybił obrońca.

Komicznie to wygląda. Neymar wykonywał rzut rożny, a ochroniarze tarczami osłaniali Brazylijczyka.

Wciąż nie gramy, kibice są uspokajani. Za moment goście wykonają rzut rożny.

Kibicom przypomina się jak mają się zachowywać na meczu. Nowocześni, a nie wiedzą? Przecież to na południu jest podobno "dzicz". No i w Polsce.

Albańczycy w Marsylii? A nie, to nowocześni Francuzi ładują w graczy PSG tym, co mają pod ręką.

Po dograniu Di Marii obrońca trącił piłkę. Doszedł do niej Messi i strzałem głową z pięciu metrów trafił w poprzeczkę!

Gospodarze poczuli siłę, piłkarze Olympique starają się atakować. Paryżanie dość spokojnie. Oni mają czas i w przewagę w tabeli.

No i wciąż 0:0! Lirola był na spalonym. Milik może jedynie zetrzeć z twarzy szminkę pozostawioną przez kibica. Szkoda.

Milik obcałowany przez kibica. Polak bohaterem Olympique. Lirola urwał się prawą stroną i dograł do Milika. Polak trafił do siatki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valentin Rongier.

Mogła być odpowiedź gospodarzy. Uderzał Under, piłka poszybowała jednak ponad bramką.

Jeszcze mamy VAR! Gola jednak nie ma. Wciąż bez goli!

Neymar przedostał się z piłką w okolica pola bramkowego. Mocno dogrywał, a Peres wślizgiem wbił piłkę do własnej bramki.

Piłkarze PSG na dłużej pod polem karnym gospodarzy. Goście długo rozgrywają swoje akcje.

Di Maria dogrywał z lewej strony do Mbappe, ten jednak do piłki nie zdołał dojść.

Wyrównane spotkanie, dobre tempo. Czekamy na pierwsze gole w meczu.

Kolejne dogranie w pole karne, Milika uprzedził obrońca PSG. Po chwili strzał Payeta poszybował ponad bramką.

Do dogrania z rzutu wolnego doszedł Milik, Strzał głową był niecelny. Być może był spalony, ale sędzia chorągiewki nie podniósł. Gdyby padł gol, to na pewno byłaby konieczna analiza.

Na razie sporo niedokładności. Kibice bardzo żywiołowo reagują na wydarzenia na boisku.