Sędzia doliczył cztery minuty.

1
2
88'

Gerson dostał podanie w polu karnym i miał szansę na oddanie strzału. Źle przyjął jednak piłkę.

1
1
87'

Olympique Marsylia. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: Luis Henrique.

wchodzi Wchodzi
Luis Henrique #19
schodzi Schodzi
85'

Spokojne ostatnie minuty. Dobra interwencja Gonzaleza, który przerwał akcję rywali.

1
82'

Olympique Marsylia. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Gerson.

Gerson #16
2
3
1
79'

ES Troyes AC. Schodzi: Adil Rami. Wchodzi: Renaud Ripart.

Renaud Ripart #19
1
1
76'

ES Troyes AC. Schodzi: Mama Balde. Wchodzi: Tristan Dingome.

Tristan Dingome #15
Mama Balde #11
1
76'

ES Troyes AC. Schodzi: Yoann Touzghar. Wchodzi: Hyunjuk Suk.

Yoann Touzghar #10
1
75'

ES Troyes AC. Schodzi: Rominigue Kouame. Wchodzi: Xavier Chavalerin.

Xavier Chavalerin #14
Rominigue Kouame #6
75'

Gol! Strzelił Pol Lirola. I jest gol dla Olympique Marsylia! Dimitri Payet świetnie wypatrzył wychodzącego na czystą pozycję Pola Lirolę. Zawodnik gospodarzy w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Troyes.

11
3
3
1
74'

Strzał Kone zza pola karnego. Z łatwością broni golkiper gospodarzy.

71'

Znów Gallon lepszy od Milika! Reprezentant Polski wygrał pojedynek w powietrzu z defensorem i oddał strzał głową z bliskiej odległości! Broni jednak golkiper Troyes.

1
2
2
4
68'

Szybka akcja Olympique Marsylia zakończona strzałem Gueye'a. Ten został przyblokowany i piłka wyszła za linię końcową. Rzut rożny dla gospodarzy.

2
1
66'

Koledzy szukają Arkadiusza Milika ale znów dobra interwencja defensorów.

1
2
63'

Próbował tym razem główką Polak, ale oddał niecelny strzał.

1
3
62'

Arkadiusz Milik przegrał pojedynek sam na sam z Gauthierem Gallonem! Świetna interwencja golkipera Troyes.

3
60'

Centra Payeta na dalszy słupek ale nikt jej nie zamknął.

3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Mama Balde.

1
1
1
57'

Centra Payeta w kierunku Milika. Dobrze z bramki wychodzi Gallon i uprzedza Polaka.

1
2
54'

Kolejne uderzenie Payeta z rzutu wolnego i znów niecelne.

2
2
3
2
2
53'

Faulowany Payet przed polem karnym rywala. Dobra szansa na zdobycie bramki dla Olympique Marsylia.

2
1
1
50'

Kontra w wykonaniu Olympique Marsylia. Źle zagrał Pol Lirola.

48'

I znów sporo walki w środku pola. Tym razem mocno poturbowany Luan Peres.

1
1
1
46'

Zaczynamy drugą połowę!

2
2
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Youssouf Kone.

Youssouf Kone #8
2
41'

Akcja Olympique Marsylia na prawej stronie. Guendonzi szukał podaniem Milka. Futbolówka po drodze odbiła się od jednego z defensorów i wpadła w ręce golkipera Troyes.

2
1
1
40'

Arkadiusz Milik dostał piłkę w polu karnym i szukał pozycji do strzału. Faulował jednak w ofensywie.

1
1
37'

Akcja Olympique Marsylia przerwana, bo Matteo Guendonzi został złapany na spalonym.

1
3
34'

Przyspieszył akcję Payet, który zbliżał się do pola karnego rywali. Dobrze za nim wrócił Salmier i odebrał piłkę pomocnikowi.

1
32'

Konrad de La Fuente podawał w kierunku Arkadiusza Milika, który wychodził na czystą pozycję. Amerykanin zrobił to jednak fatalnie.

1
1
1
1
4
30'

Uderzenie Rodriguesa mocno niecelne. Od bramki rozpocznie golkiper gospodarzy.

1
27'

Wyszli z kontrą zawodnicy Troyes. Mocne podanie w wykonaniu Biancone z prawej strony przyblokowane przez jednego z defensorów gospodarzy.

24'

Niecelny strzał Konrada de La Fuente zza pola karnego.

1
2
1
1
1
21'

Kolejne uderzenie Payeta z rzutu wolnego. Tym razem poszło o wiele gorzej niż za pierwszym razem.

1
1
19'

Wreszcie mniej kopania po nogach i więcej gry.  Akcja Troyes zakończona nieudanym strzałem Kone.

17'

1
16'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Gueye.

Pape Gueye #7
1
2
14'

Sporo walki w środku pola. Tym razem faulowany Tardieu.

1
11'

Brutalny faul Salmiera. Leży na murawie Guendonzi i zwija się z bólu.

1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Yoann Salmier.

1
1
1
10'

Dośrodkowanie Payeta z rzutu rożnego, które wykończył Gueye. Futbolówka po jego strzale poleciała nad bramką.

1
7'

Stracił piłkę Lirola i od bramki rozpocznie Gallon.

1
5'

Uderzenie Dimitri Payeta tuż obok dalszego słupka!

1
1
4'

Dobrze wychodził na pozycję Payet, ale został faulowany. Rzut wolny dla gospodarzy.