(0:1)
Zakończony
Olympique Marsylia
90+1'

Milik poszedł za akcją i Pol Lirola chciał dośrodkować do reprezentanta Polski. Jean-Charles Castelletto przeszkodził rywalom.

1
1
1
1
90'

Sędzia główny doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

1
88'

Pape Gueye otrzymał podanie od Arkadiusza Milika i huknął z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka.

87'

Rozpaczliwie ataki FC Nantes nie przynoszą skutków. Kibice Olympique Marsylia czekają na ostatni gwizdek sędziego Erica Wattelliera.

1
85'

Arkadiusz Milik wypuścił podaniem Matteo Guendouziego, a ten miał przed sobą tylko bramkarza. Alban Lafont świetnie interweniował.

2
1
83'

Arkadiusz Milik jest odcięty od podań i postanowił cofnąć się do rozegrania. Olympique wciąż ma tylko jednobramkową przewagę.

1
82'
81'

Olympique Marsylia. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Pape Gueye.

Strzelec gola opuszcza boisko.

wchodzi Wchodzi
Pape Gueye #22
schodzi Schodzi
80'

Awantura pod polem karnym gości. Quentin Merlin starł się z Valentinem Rongierem, sędzia wyjaśnia całą sytuację.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Alban Lafont.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez.

Alvaro Gonzalez #3
1
2
1
77'
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Dimitri Payet próbował zagrać do Amine'a Harita i gospodarze wyprowadzili kontratak.

73'

Od 32. minuty gospodarze grają w osłabieniu i oddali tylko jeden celny strzał na bramkę rywali. Marsylczycy są pewni swego.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Gerson.

69'

Dimtri Payet płasko dośrodkował w kierunku Milika. Obrońca FC Nantes jednak uprzedził kadrowicza.

1
68'

Arkadiusz Milik liczy na przełamanie w rozgrywkach Ligue 1. Polski napastnik po raz ostatni trafił do siatki 17 października w starciu z FC Lorient (4:1).

1
65'

Arkadiusz Milik jest już gotowy przy linii bocznej!

1
1
1
64'

Dimtri Payet dośrodkował do Williama Saliby, a następnie Alban Lafont chwycił piłkę. Nieudany kontratak FC Nantes.

1
62'

Konrad de la Fuente sam chciał wykończyć akcję. Skrzydłowy przełożył sobie piłkę na prawą nogę i nie trafił w światło bramki.

61'

Konrad de la Fuente szukał w polu karnym Dimitriego Payeta. Andrei Girotto wrócił pod własną bramkę i interweniował wślizgiem.

59'

Przeliczył się Valentin Rongier. Piłka po jego strzale wylądowała na trybunach Stade de Beaujoire.

58'

Gerson zagrał do wychodzącego na pozycję Matteo Guendouziego. Francuski pomocnik trafił prosto w interweniującego Albana Lafonta.

56'

Kolejna już próba Boubacara Kamary. Zawodnik Olympique Marsylia przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki FC Nantes.

54'

Gospodarze doszli do głosu. Zawodnicy FC Nantes rozgrywają piłkę w środku pola, jednak nic z tego nie wynika.

1
52'

Stuprocentową sytuację zmarnował Boubacar Kamara! Dimitri Payet zacentrował z rzutu rożnego, piłka odbiła się od głowy pomocnika gości i przeleciała obok słupka.

1
51'

Tak wygląda tabela Ligue 1:

1. Paris Saint-Germain - 41 pkt

2. Olympique Marsylia - 29 pkt

3. Stade Rennais - 28 pkt

1
1
49'

Doświadczony Francuz miał bardzo dobrą okazję i zdecydował się na strzał. Dimitri Payet trafił w mur.

48'

Dimitri Payet wywalczył stały fragmenty gry tuż przed polem karnym. Kapitan Olympique Marsylia sam będzie chciał wymierzyć sprawiedliwość.

46'

Gramy dalej. Olympique Marsylia konstruuje akcję.

45+2'

Amine Harit wyłożył piłkę Dimitriemu Payetowi i kapitan przetestował Albana Lafonta. Tym razem golkiper był na posterunku.

45'

Dwie minuty do końca pierwszej odsłony.

44'

Marsylczycy są pewni siebie po czerwonej kartce Nicolasa Pallois. W chwili obecnej Olympique jest wiceliderem tabeli Ligue 1.

1
1
42'

Wydaje się, że druga bramka przyjezdnych jest tylko kwestią czasu. Akcja cały czas toczy się pod polem karnym FC Nantes.

40'

Miażdżąca przewaga gości. Posiadanie piłki:

FC Nantes - 30 proc.

Olympique Marsylia - 70 proc.

1
38'

Dla Gersona było to drugie trafienie w barwach Olympique Marsylia. Z kolei Dimitri Payet zanotował szóstą asystę w sezonie 2021/22.

1
1
36'

Podopieczni Jorge Sampaolego niezwykle szybko wymieniają podania. Miejscowi są bezradni i przyglądają się grze rywali.

1
1
34'

Ostatnie minuty były fatalne dla drużyny gospodarzy. Olympique Marsylia otworzył wynik i na dodatek ma liczebną przewagę.

1
1
32'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nicolas Pallois.

Nicolas Pallois nierozważnie zachował się w środku pola. Defensor ponownie sfaulował Amine'a Harita i został wyrzucony z boiska!

30'

Gol! Strzelił Gerson. Asystował mu Dimitri Payet.

Goście udokumentowali swoją przewagę! Dimitri Payet podał w pole karne do Gersona, a ten obrócił się z piłką i uderzył wolejem. Bramkarz FC Nantes nie zdążył zareagować.

4
2
1
28'

Gerson kolejny raz upadł na murawę. Najdroższy piłkarz w historii "OM" potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

1
26'

Pierwsza część meczu z lekkim wskazaniem na Olympique Marsylia. Na wyróżnienie zasługuje Amine Harit, skrzydłowy dobrze radzi sobie z rywalami.

24'

FC Nantes przed szansą! Randal Kolo Muani przedostał się w pole karne i oddał strzał. Pau Lopez pewnie złapał piłkę.

1
23'

Drużyna Jorge Sampaolego gra bez nominalnego napastnika. Najbliżej bramki FC Nantes ustawiony jest Dimitri Payet.

21'

Amine Harit poradził sobie z rywalem, a następnie płasko dośrodkował do Konrada de la Fuente. Alban Lafont nie miał żadnych problemów ze strzałem gracza "OM".

20'

Dimitri Payet bezpośrednio uderzył i było naprawdę blisko! Piłka po strzale kapitana Olympique trafiła w boczną siatkę.

19'

Olympique Marsylia naciska rywali. Dimitri Payet ustawił sobie piłkę przed polem karnym i za moment wykona stały fragment gry.

1
17'

Kolejne dośrodkowanie Dimitriego Payeta. Piłka trafiła do Boubacara Kamary, który miał dobrą pozycję do strzału i niepotrzebnie zagrał do Luana Peresa.

16'

Zawodnicy FC Nantes nie oszczędzają Amine'a Harita. Tym razem Wylan Cyprien kopnął przeciwnika.

1
15'

Dimitri Payet zagrał z rzutu wolnego i Nicolas Pallois naprawił swój błąd. Obrońca zażegnał niebezpieczeństwo pod bramką gospodarzy.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Pallois.

13'

Luan Peres niefortunnie upadł i wydawało się, że będzie musiał opuścić boisko. Obrońca "OM" jednak zgłosił gotowość do gry, Jorge Sampaoli odetchnął z ulgą.

1
11'

To wyjątkowy mecz dla Amine'a Harita, który gra na prawym skrzydle Olympique Marsylia. Marokańczyk zbierał pierwsze szlify w akademii FC Nantes.

1
9'

W pierwszych minutach obie drużyny grają niezwykle ostrożnie. Nikt nie chce popełnić błędu, bramkarze nie mają zbyt wiele pracy.

1
7'

Ludovic Blas zapędził się pod pole karne marsylczyków. Świetną interwencją popisał się Boubacar Kamara, który wygarnął piłkę spod nóg piłkarza FC Nantes.

5'

Trybuny Stade de la Beaujoire są wypełnione po brzegi. Zawodnicy FC Nantes mogą liczyć na głośny doping swoich fanów.

3'

Podopieczni Jorge Sampaolego stoją przed trudnym wyzwaniem. Olympique Marsylia wygrał tylko jeden z pięciu ostatnich meczów z FC Nantes.

1'

Randal Kolo Muani już w 1. minucie stanął oko w oko z bramkarzem rywali. Sędzia Eric Wattellier odgwizdał spalonego.

Kto wygra mecz?
FC Nantes
Będzie remis
20:42

Sędzia główny: Eric Wattellier.

20:42

Trener dał odpocząć reprezentantowi Polski. Arkadiusz Milik rozpocznie mecz wśród rezerwowych:

20:42

Oto "jedenastka" drużyny ze Stade de la Beaujoire:

20:42

Klub Arkadiusza Milika jest czwartą siłą Ligue 1 i w środę powalczy o kolejne punkty. W ramach. 16 kolejki Olympique Marsylia zagra na wyjeździe z FC Nantes. Początek tego spotkania o godz. 21:00.