(0:1)
Zakończony
Lille OSC
90+3'

Wielki kocioł w polu karnym Lille! Goście się pogubili i pachniało nawet golem samobójczym.

4
1
1
90+2'

Lille OSC. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Xeka.

2
90+1'

Luan Peres doszedł do strzału głową, jednak pozycja była trudna i Brazylijczyk nie trafił w bramkę.

1
90'

Doliczone 4 minuty.

1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Lihadji.

Isaac Lihadji #19
Lille OSC
1
1
87'

Olympique w siermiężnym ataku pozycyjnym. Gospodarze są coraz bardziej zniecierpliwieni i popełniają proste błędy.

84'
5
2
3
1
2
84'

Lille OSC. Schodzi: Jonathan Bamba. Wchodzi: Isaac Lihadji.

1
83'

Lille skupione na obronie remisu, a marsylczycy robią wszystko, by wyszarpnąć zwycięstwo.

80'

Mogło być 2:1 dla OM! Świetnie z woleja uderzył Gerson i piłka poleciała centymetry obok słupka.

2
1
1
1
2
79'

Groźnie wyglądała kontra Lille, ale Jonathan David koszmarnie przyjął piłkę w środku pola.

1
75'

Gol! Strzelił Cengiz Under. Asystował mu Dimitri Payet.

W końcu dopięli swego gospodarze! Payet zagrał krótko z rzutu rożnego do Undera, a ten oddał strzał z trudnej pozycji i cudownym "rogalem" posłał piłkę idealnie przy dalszym słupku. Tego Grbić nie mógł obronić.

10
1
1
1
1
74'

Biją głową w mur gospodarze. Wkładają w ten mecz sporo zaangażowania, jednak nie potrafią złamać defensywy mistrza Francji. Teraz swoją najlepszą dotąd okazję miał Arkadiusz Milik, ale z 7 metrów uderzył nad poprzeczką!

2
5
3
8
4
72'

Lille OSC. Schodzi: Burak Yilmaz. Wchodzi: Gabriel Gudmundsson.

Gabriel Gudmundsson #5
1
70'

Lille wyprowadziło zabójczą kontrę, która skończyła się bramką, ale asystujący Burak Yilmaz minimalnie za późno otrzymał podanie od Sanchesa. Przez to był na spalonym. VAR rozwiał wątpliwości.

66'

Napór Olympique jest coraz bardziej intensywny, Lille w głębokiej obronie.

1
1
1
63'

Mnóstwo stałych fragmentów egzekwują marsylczycy, tyle że nic konkretnego z nich nie wynika.

1
2
2
1
1
60'

Dimitri Payet świetnie zacentrował w kierunku Milika, jednak Polaka w ostatniej chwili uprzedził Botman!

1
1
1
59'

Celna, ale zbyt lekka główka Gersona. Piłka w rękach Grbicia.

1
1
58'

Obraz gry jest podobny jak w pierwszej połowie. Olympique niby ma przewagę, jednak jest chaotyczny pod polem karnym rywala.

1
1
55'

Żółtą kartkę za faul na Payecie otrzymał Zeki Celik.

Zeki Celik #2
Lille OSC
1
55'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Ivo Grbić.

Ivo Grbić #1
Lille OSC
1
52'

Reinildo ofiarnie zablokował atomowy strzał Undera z obrębu pola karnego. Przerwa w grze.

1
1
1
Czy Olympique Marsylia wywalczy co najmniej remis?
1
47'

Arkadiusz Milik znalazł się z piłką przed polem karnym, odegrał na skrzydło, ale tam jego kolega był na spalonym.

1
1
2
1
46'

Gra wznowiona.

1
1
1
45'

Potężna bomba Undera z 20 metrów, ale piłka poszybowała w trybuny.

2
1
1
43'

Duże problemy miał Pau Lopez z obroną soczystego strzału Bamby. Znów pachniało golem na 0:2.

1
40'

Bardzo obiecującą kontrę wyprowadzili goście, ale Yilmaz z Sanchesem rozegrali ją niedokładnie i wyszła z tego strata piłki.

1
1
38'

Mocne wstrzelenie Gersona z lewego skrzydła zablokowane przez obrońcę Lille.

1
1
35'

Teraz niecelnie z dystansu strzelił Kamara. Dużo takich prób w ostatnich minutach podejmują gospodarze.

1
1
34'

Rzut wolny z 20 metrów egzekwował Dimitri Payet, lecz chybił dość wyraźnie.

2
1
33'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Benjamin Andre.

Co za bezmyślność zawodnika Lille. Popełnił dwa faule w jednej akcji - najpierw na Payecie, a potem na Guendouzim. Sędzia w końcu przerwał grę i wyrzucił winowajcę z boiska.

2
1
2
2
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Andre.

29'

Zakotłowało się pod bramką Lille po rzucie rożnym. Z najbliższej odległości próbował strzelać Matteo Guendouzi i Grbić miał mnóstwo szczęścia, że to zatrzymał.

1
29'

Następna próba Payeta z rzutu wolnego. Mimo że piłka została ustawiona w narożniku boiska, gwiazdor OM postanowił uderzyć i sprawił Grbiciowi niemałe kłopoty.

1
26'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego. Do piłki doszedł Arkadiusz Milik, jednak główkując z 14 metrów nie miał szans sprawić kłopotów Grbiciowi.

1
1
1
1
1
22'

To musiało być 0:2! Renato Sanches dośrodkował do zupełnie niekrytego Yilmaza, Turek główkował z odległości nie większej niż 3 metry, ale jakimś cudem piłkę odbił Pau Lopez!

1
1
1
1
1
21'

Lille gra niepozornie, do tej pory przez większość rywalizacji się broni, mimo to potrafiło zadać cios. Gospodarze są póki co bezzębni. Nie widać na boisku ani Milika, ani Payeta.

2
18'

Teraz dla odmiany Saliba zaliczył dobrą interwencję, zatrzymując wychodzącego na czystą pozycję Onanę.

1
15'

Gol! Strzelił Sven Botman. Asystował mu Renato Sanches.

1:0 dla mistrza Francji! Z rzutu rożnego dośrodkował Sanches, Saliba nie upilnował Botmana i ten precyzyjnym strzałem głową nie dał szans Lopezowi.

1
15'

Ależ szansa Lille! Z dystansu uderzył Burak Yilmaz, piłka zrykoszetowała, leciała pod poprzeczkę i kapitalnie odbił ją Pau Lopez.

1
13'

Cengiz Under nieźle napędzał akcję gospodarzy i został powstrzymany faulem taktycznym. Bez kartki.

1
9'

Nadal mamy przewagę Olympique. Teraz Gerson mógł dojść do czystej sytuacji, ale w ostatniej chwili zatrzymał go jeden z rywali.

1
1
6'

Piłka częściej pod nogami marsylczyków, ale Grbić na razie nie został zmuszony do żadnej poważnej interwencji. Uważnie grają jego koledzy.

1
2
2
1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi.

Zawodnik OM próbował wymusić faul przed polem karnym. Nie było go, sędzia słusznie puścił grę, a potem ukarał Guendouziego za ekspresyjne protesty.