90+5'

Piłkarze Paris Saint-Germain są już pewni swego. Keylor Navas nie spieszy się ze wznowieniem gry.

90+3'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi.

Pierwszy celny strzał i gol dla paryżan! Lionel Messi ruszył z kontratakiem, a następnie obsłużył Kyliana Mbappe. Napastnik precyzyjnie uderzył i nie dał szans bramkarzowi. Najskuteczniejszy piłkarz PSG nie zawiódł.

Paris Saint-Germain
2
1
1
8
90+2'

Podopieczni Bruno Genesio grają na czas i chcą dotrwać do końcowego gwizdka. Paris Saint-Germain nie ustaje w atakach.

1
90'

Arbiter doliczył aż sześć minut!

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Dogan Alemdar.

Dogan Alemdar #40
Stade Rennais
1
89'

Stade Rennais. Schodzi: Martin Terrier. Wchodzi: Lorenz Assignon.

wchodzi Wchodzi
Lorenz Assignon #22
schodzi Schodzi
89'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

1
88'

Kibice Paris Saint-Germain czekają na pierwszy celny strzał. Dogan Alemdar tylko przygląda się grze.

86'

Stade Rennais. Schodzi: Lovro Majer. Wchodzi: Adrien Truffert.

Adrien Truffert #3
86'

Akcja zmienników. Nuno Mendes szukał w polu karnym Mauro Icardiego i Nayef Aguerd zażegnał niebezpieczeństwo.

82'

Tempo meczu nieco osłabło. Lionel Messi rozgrywa piłkę przed polem karnym, jednak nic z tego nie wynika.

1
80'

Stade Rennais. Schodzi: Benjamin Bourigeaud. Wchodzi: Kamaldeen Sulemana.

Kamaldeen Sulemana #10
80'

Stade Rennais. Schodzi: Gaetan Laborde. Wchodzi: Sehrou Guirassy.

Gaetan Laborde #24
78'

Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 66 proc.

Stade Rennais - 34 proc.

1
76'

Wygląda na to, że Benjamin Bourigeaud nie będzie mógł kontynuować gry. Pomocnik Stade Rennais za linią boczną.

74'

Leandro Paredes bardzo mocno uderzył z dystansu i został zablokowany. Benjamin Bourigeaud potrzebuje przerwy w grze.

2
1
1
1
1
72'

Kylian Mbappe jest bezradny. Młody napastnik odnalazł się w polu karnym, jednak nie potrafił utrzymać się przy piłce.

1
70'

Mauricio Pochettino chce dać impuls swojej drużynie. Trener PSG szykuje następne zmiany w składzie.

1
68'

Kylian Mbappe dwoi się i troi. Defensorzy Stade Rennais skutecznie odpierają kolejne ataki Paris Saint-Germain.

64'

Paryżanie byli bardzo blisko! Lionel Messi uruchomił podaniem Kyliana Mbappe, który minął bramkarza i skierował piłkę do siatki. Sędzia odgwizdał spalonego.

1
63'

Kylian Mbappe zmarnował kolejną sytuację. Snajper dynamicznie wbiegł w pole karne, miał przed sobą tylko bramkarza i fatalnie przestrzelił.

1
62'

Achraf Hakimi odegrał do Kyliana Mbappe, a napastnik mocno uderzył. Piłka wylądowała na trybunach Parc des Princes.

61'

Birger Meling doskonale radzi sobie z Lionelem Messim. Lewy obrońca zmusił Argentyńczyka do popełnienia błędu.

59'

Lionel Messi cofnął się do rozegrania na własną połowę. Stade Rennais stwarza duże problemy paryżanom.

1
57'

Początek drugiej polowy należy do Stade Rennais. Marco Verratti zablokował strzał Benjamina Bourigeauda.

1
55'

Lionel Messi przedryblował trzech obrońców i Birger Meling stanął na jego drodze. Kolejny stały fragment gry.

53'

Hamari Traore zagrał w pole karne, lecz Keylor Navas uprzedził rywali. Kapitan Stade Rennais był na pozycji spalonej.

51'

Xavi Simons przejął piłkę w środku pola i rozpoczął kontratak. Po chwili młody skrzydłowy niecelnie podał w kierunku Lionela Messiego.

1
49'

Po zmianie stron kibice głośno dopingują swoją drużynę na Parc des Princes. W pierwszej połowie piłkarze PSG nie mogli liczyć na wsparcie ze względu na protest fanów.

47'

Julian Draxler szukał sobie miejsca przed polem karnym i uderzył z dystansu. Bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem.

46'

Niezły początek w wykonaniu gości. Bapitste Santamaria źle trafił w piłkę i przeniósł ją nad poprzeczką.

46'

Rozpoczęła się druga połowa.

1
1
45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Od kilku minut zawodnicy Stade Rennais są zamknięci na własnej połowie. Paryżanie dyktują tempo gry.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe.

1
40'

Jak dotąd to była najlepsza okazja w tym meczu. Kylian Mbappe zszedł do środka boiska, oddał strzał i trafił w słupek! Później Xavi Simons został zablokowany.

1
39'

Strzały:

Paris Saint Germain - 2

Stade Rennais - 5

1
1
37'

Tym razem Marco Verratti brutalnie sfaulował przeciwnika. Gaetan Laborde ucierpiał w starciu z piłkarzem PSG.

35'

Marco Verratti zgłaszał kontuzję, ale sędzia nie przerwał gry. Kylian Mbappe uderzył sprzed pola karnego i nie trafił w światło bramki.

33'

Kylian Mbappe wbiegł w pole karne, a następnie upadł bez kontaktu z rywalem. Tylko rzut rożny.

32'

Neymar z trybun przygląda się poczynaniom kolegów. Brazylijczyk jeszcze nie uporał się z problemami zdrowotnymi.

1
30'

To nie jest dzień Kyliana Mbappe. Utalentowany snajper chciał ośmieszyć Benjamina Bourigeauda i ponownie stracił piłkę.

28'

Piłkarze PSG nie mają pomysłu na atak. Gra cały czas toczy się w środku pola.

26'

Kylian Mbappe zatańczył w polu karnym z defensorami. Reprezentant Francji przeszarżował i Dogan Alemdar wznowi grę z piątego metra.

24'

Achraf Hakimi napędził akcję PSG. Marokańczyk płasko dośrodkował do Xaviego Simonsa, jednak młody piłkarz nie zdołał oddać strzału.

22'

Marquinhos przerzucił piłkę do Kyliana Mbappe, który nie zdołał jej opanować. Na dodatek Benoit Bastien odgwizdał zagranie ręką.

20'

Xavi Simons został rzucony na głęboką wodę. 18-latek przegrał kolejny pojedynek z obrońcą Stade Rennais.

18'

Dokładność podań:

Paris Saint-Germain - 94 proc.

Stade Rennais - 87 proc.

16'

Podopieczni Bruno Genesio nie zamierzają ułatwiać zadania wicemistrzom Francji. Dogan Alemdar jest praktycznie bezrobotny.

14'

Coraz groźniej pod bramką Paris Saint-Germain. Baptiste Santamaria najwyżej wyskoczył do piłki i minimalnie przestrzelił.

13'

Tym razem Lovro Majer sam chciał wykończyć akcję. Piłka odbiła się od Marquinhosa i przeleciała obok prawego słupka.

11'

Zawodnicy Stade Rennais naciskają gospodarzy. Lovro Majer niecelnie podał w kierunku Gaetana Laborde'a i Marquinhos wyjaśnił sytuację.

1
9'

Paris Saint-Germain nadal ma przewagę w posiadaniu piłki, ale to goście dwukrotnie zagrozili bramce Keylora Navasa.

7'

Gaetan Laborde wrzucił piłkę do Benjamina Bourigeauda, a ten zmusił do interwencji Keylora Navasa. Golkiper z trudem zażegnał niebezpieczeństwo.

6'

Lionel Messi rozdziela podania na połowie Stade Rennais. Argentyńczyk jest aktywny już od pierwszych minut.

4'

Przyjezdni mieli swoją szansę. Martin Terrier nie porozumiał się z Gaetanem Labordem i stracił piłkę tuż przed polem karnym.

2'

Paryżanie próbują przedostać się w pole karne gości. Niedokładne dośrodkowanie Juana Bernata. Miejscowi budują kolejny atak.