(1:0)
Zakończony
Paris Saint-Germain
90+2'

Podopieczni Philippe'a Clementa spokojnie wymieniają podania i czekają na ostatni gwizdek arbitra. Paryżanie przyglądają się grze.

90'

Sędzia przedłużył drugą połowę o trzy minuty.

89'

Kibice AS Monaco mają powody do świętowania. Paris Saint-Germain nie potrafi zagrozić bramce miejscowych.

1
87'

Kylian Mbappe upadł w polu karnym AS Monaco, jednak sędzia nie zareagował. Alexander Nuebel wznowi grę z piątego metra.

85'
ZMIANA

AS Monaco. Schodzi: Jean Lucas. Wchodzi: Guillermo Maripan.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jean Lucas #11
85'
ZMIANA

AS Monaco. Schodzi: Wissam Ben Yedder. Wchodzi: Myron Boadu.

Myron Boadu #9
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder.

AS Monaco nokautuje Paris Saint-Germain! Wissam Ben Yedder przełamał ręce Gianluigiego Donnarummy i po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

1
1
81'

Presnel Kimpembe ratował się faulem, Kevin Volland przewrócił się w polu karnym. Sędzia bez zawahania wskazał na 11. metr.

2
1
79'

Mauro Icardi przed szansą. Argentyński napastnik był sam na sam z Alexandrem Nuebelem, ale trafił prosto w golkipera.

1
77'
ZMIANA
74'

Żółtą kartkę otrzymał Aurelien Tchouameni.

73'

Dynamiczne wejście Achrafa Hakimiego. Marokańczyk przymierzył z dystansu i Alexander Nuebel odbił piłkę do boku.

70'
ZMIANA

AS Monaco. Schodzi: Aleksandr Gołowin. Wchodzi: Ismail Jakobs.

Ismail Jakobs #14
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Volland. Asystował mu Ruben Aguilar.

Składna akcja AS Monaco. Wissam Ben Yedder oddał piłkę Rubenowi Aguilarowi, a ten wypatrzył w polu karnym Kevina Vollanda. Doświadczony napastnik nie pozostawił złudzeń Gianluigiemu Donnarummie.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Volland.

64'

Presnel Kimpembe odnalazł się po dośrodkowaniu z narożnika boiska i oddał strzał głową. Alexander Nuebel nie musiał interweniować.

62'

Sytuacje bramkowe:

AS Monaco - 11

Paris Saint-Germain - 8

60'

Tempo gry nieco osłabło. Zawodnicy AS Monaco są ustawieni na własnej połowie i czekają na ruch paryżan.

56'

Kylian Mbappe pojawił się w polu karnym i jego strzał został zablokowany przez Axela Disasiego. Środkowy obrońca nie popełnił błędu.

55'

W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił. Zawodnicy AS Monaco dłużej utrzymują się przy piłce.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe.

2
1
51'

Kylian Mbappe minął bramkarza i zbyt lekko uderzył. Obrońca AS Monaco wyręczył Alexandra Nuebela na linii.

51'

Wydawało się, że Achraf Hakimi zagrał ręką w polu karnym. Sędziowie VAR przyglądają się tej sytuacji.

49'

Thierry Henry surowo ocenił postawę piłkarzy PSG. - Nie możemy rozmawiać o taktyce, jeśli zespołowi brakuje chęci - stwierdził słynny Francuz przed kamerami "Prime Video".

47'

Po zmianie stron zawodnicy AS Monaco nie cofnęli się do defensywy. Paryżanie próbują wydostać się z własnej połowy.

czas Druga połowa
44'

Achraf Hakimi uderzył z ostrego kąta i Alexander Nuebel popisał się dobrą interwencją. Jak dotąd to była najlepsza okazja PSG.

1
43'

Po sporym zamieszaniu w polu karnym Marco Verratti przechwycił piłkę. Włoski pomocnik nie trafił w światło bramki AS Monaco.

41'

Mocne uderzenie Youssoufa Fofany. Bramkarz Paris Saint-Germain wypuścił piłkę z rąk, ale po chwili naprawił swój błąd.

40'

AS Monaco idzie za ciosem. Caio Henrique przeprowadził indywidualną akcję i strzelił obok słupka.

38'

Philippe Clement jest aktywny przy linii bocznej i stara się pomóc swojej drużynie. Piłkarze AS Monaco w wysokim pressingu.

36'

Alexander Nuebel popełnił spory błąd i miał szczęście. Piłka przeleciała minimalnie obok lewego słupka.

35'

Presnel Kimpembe walczył o piłkę z Gelsonem Martinsem. Defensor uprzedził przeciwnika, tylko rzut rożny dla gospodarzy.

33'

Strzały celne:

AS Monaco - 5

Paris Saint-Germain - 2

31'

Bezpośrednie uderzenie Neymara z rzutu wolnego i pewna interwencja Alexandra Nuebela. Niemiecki bramkarz jest bezbłędny.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Gelson Martins.

29'

Od początku spotkania zawodnicy Paris Saint-Germain mają ogromne problemy. Klub z Księstwa szuka drugiego gola.

27'

W ten sposób Wissam Ben Yedder stał się samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców (16 goli). Na drugim miejscu znajduje się Kylian Mbappe, który zdobył dotychczas 15 bramek.

25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Youssouf Fofana.

Pierwsza bramka AS Monaco była kwestią czasu. Youssouf Fofana zacentrował z prawej strony do Wissama Ben Yeddera, a ten sprytnym strzałem pokonał bramkarza. Najskutecznijeszy piłkarz Ligue 1 pokazał klasę.

AS Monaco
Asysta:
Youssouf Fofana #22
2
3
24'

Neymar zdecydował się na strzał z dużej odległości, jednak nie zdołał zaskoczyć Alexandra Nuebela. Bramkarz AS Monaco pewnie chwycił piłkę.

23'

Neymar wziął ciężar gry na siebie. Reprezentant Brazylii cofnął się na własną połowę i rozdziela podania.

21'

Gelson Martins rozpoczął akcję AS Monaco i przekazał piłkę Jeanowi Lucasowi. Gianluigi Donnarumma obronił strzał Brazylijczyka.

20'

Paryżanie próbują oddalić grę od własnej bramki. Zawodnicy AS Monaco nieustannie naciskają rywali.

18'

Podopieczni Mauricio Pochettino popełniają proste błędy i nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce. Klub z Księstwa jest stroną przeważającą.

16'

Kylian Mbappe lekko ucierpiał po starciu z Axelem Disasim, ale szybko podniósł się z boiska. Miejscowi budują kolejną akcję.

14'

Posiadanie piłki:

AS Monaco - 64 proc.

Paris Saint-Germain - 36 proc.

12'

Pierwsza bramka wisi w powietrzu. Piłkarze Paris Saint-Germain muszą się otrząsnąć po bardzo słabym początku meczu.

10'

Trudno w to uwierzyć. Jean Lucas dopadł do piłki po fatalnym błędzie Leandro Paredesa, a następnie fatalnie przestrzelił. To była stuprocentowa sytuacja.

9'

Kolejny celny strzał AS Monaco. Wissam Ben Yedder wygrał pojedynek główkowy, Gianluigi Donnarumma nie miał żadnych problemów z jego uderzeniem.

7'

Odważna próba Aureliena Tchouameniego. Bramkarz Paris Saint-Germain nie musiał interweniować, piłka przeleciała obok prawego słupka.

6'

AS Monaco w natarciu. Youssouf Fofana przymierzył zza pola karnego, jednak Gianluigi Donnarumma był bardzo dobrze ustawiony.

1
1
5'

Gospodarze zdecydowanie lepiej weszli w mecz. Youssouf Fofana odnalazł się na lewej stronie boiska i niedokładnie dośrodkował.

1
3'

Tym razem Ruben Aguilar sfaulował Kyliana Mbappe, który szybko rozpoczął kontratak Paris Saint-Germain. Nie będzie żółtej kartki.

1
1
2'

Ruben Aguilar ruszył prawym skrzydłem. Tuż przed polem karnym Marco Verratti nieprzepisowo powstrzymywał gracza AS Monaco.

czas Start meczu
12:57

Sędzia główny: Benoit Bastien.

1
1
12:53

W ataku PSG duet Kylian Mbappe - Neymar.

12:51

Radosław Majecki poza kadrą AS Monaco.

12:50

Przed nami szlagier Ligue 1. Paris Saint-Germain ma sporą przewagę nad grupą pościgową i w niedzielę podejmie rywalizację z AS Monaco. Początek tego spotkania zaplanowano na godz. 13:00.