Ligue 1: 30. kolejka
03 kwi 2022 15:00
komentarz

Gracze Olympique problemy mieli jedynie do przerwy. W końcu jednak gracze z Marsylii udowodnili swoją wyższość.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Oussama Targhalline.

Oussama Targhalline #26
Olympique Marsylia
87'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Sadia Thioub. Wchodzi: Gabriel Silva.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Sadia Thioub #9
87'

Olympique Marsylia. Schodzi: Amine Harit. Wchodzi: Oussama Targhalline.

86'

Gol! Strzelił Lucas Gourna-Douath. Piękny strzał oddał Gourna-Douath i piłka znalazła się w bramce. 2:4!

Lucas Gourna-Douath #6
AS Saint-Etienne
1
1
85'

Adil Aouchiche starał się rozerwać obronę graczy z Marsylii, jednak niewiele mu z tego wyszło.

83'

Dość spokojna końcówka meczu. Gospodarze już myślami są przy czwartkowym spotkaniu w europejskich pucharach.

80'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Arnaud Nordin. Wchodzi: Harold Moukoudi.

Harold Moukoudi #16
Arnaud Nordin #18
80'

Olympique Marsylia. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Pape Gueye.

Pape Gueye #22
78'

Żółtą kartkę otrzymał Sadia Thioub.

75'

Kwadrans do końca spotkania. W meczu już jest wszystko jasne.

73'

Gol! Strzelił Amine Harit. Asystował mu Matteo Guendouzi. Olympique punktuje rywala. Guendozi do Harita, ten pewnym uderzeniem skierował piłką do siatki. Już 1:4!

2
1
72'

Gospodarze jeszcze starają się poszukać kontaktowego gola, ale ich sytuacja jest bardzo trudna.

69'

Olympique Marsylia. Schodzi: Bamba Dieng. Wchodzi: Cedric Bakambu.

Bamba Dieng #12
68'

Gol! Strzelił Bamba Dieng. Diang podszedł do piłki, bramkarz bez szans. Już jest 1:3!

1
1
66'

Kolejny rzut karny dla gości. Faulował Nordin!

1
64'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Zaydou Youssouf. Wchodzi: Adil Aouchiche.

Adil Aouchiche #13
Zaydou Youssouf #28
60'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Timothee Kołodziejczak. Po dograniu Kołodziejczak tak wybijał piłkę, że skierował ją do własnej bramki! Wcześniej w sytuacji sam na sam strzał Rongiera odbił bramkarz. Olympique już prowadzi 2:1!

1
1
60'

Już tylko dwa kwadranse do końca meczu. Remis nikogo nie satysfakcjonuje.

komentarz

58'

Do dośrodkowania doszedł Dieng, piłka jednak odbiła się od poprzeczki! Coraz bliżej gola goście.

1
1
57'

Defensywę gospodarzy starał się rozerwać Gerson, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

55'

Sporo pracy w ostatnich minutach ma bramkarz gospodarzy. Punkt dla Saint-Etienne jest coraz bardziej zagrożony.

52'

Indywidualna akcja Guendoziego. Jednak zbyt dużo szaleństwa było w tym wszystkim. Rywale połapali się w zamyśle zawodnika.

49'

Z pola karnego głową uderzył Harit, bramkarz gospodarzy pewnie interweniował.

48'

Piłkarze Olympique szukają prowadzenia. Przed momentem zagrywał Under, jednak dobrze zachował się obrońca, który przejął piłkę.