(2:0)
Zakończony
Olympique Marsylia
komentarz

Piłkarze Olympique Marsylia przegrali z Stade Rennais 0:2. To sprawiło, że drużyna zmniejszyła swoje szanse na wicemistrzostwo Francji i prawo gry w Lidze Mistrzów.

90+3'

Goście już nie wierzą w możliwość zmiany wyniku. Stade Rennais coraz bliżej wygranej.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

90+1'
wchodzi Wchodzi
Lesley Ugochukwu #26
schodzi Schodzi
88'

Gospodarze postawili mur, o który rozbijają się piłkarze Olympique.

85'

Miejscowi fani ironicznymi brawami kwitują nieudane próby ataku gości.

83'

Olympique jeszcze próbuje, ale w 2. połowie goście okazji bramkowej sobie nie stworzyli.

80'
Birger Meling #25
Adrien Truffert #3
80'

Stade Rennais coraz bliżej trzech punktów. Gospodarze wciąż mogą marzyć nawet o Lidze Mistrzów.

80'
Gaetan Laborde #24
76'
Lorenz Assignon #22
73'
Pape Gueye #22
73'

Rzut rożny dla gospodarzy. Do dogrania doszedł Terrier, strzał głową poszybował ponad bramką.

70'
69'

Dieng przed szansą, ale zabrakło uderzenia. Ofensywa gości cały czas ma problemy.

66'

Kolejne minuty za nami. Prawą stroną, lewą, środkiem. Nie potrafią znaleźć dziury w obronie gospodarzy goście.

63'

Biją głową w mur goście. Gospodarze ustawili się wysoko, a to utrudnia gościom z Marsylii konstruowanie akcji.

64'
64'
Bamba Dieng #12
60'

Dwa kwadranse pozostały gościom na odrobienie strat. Olympique przeważa, wciąż niewiele z tego wynika.

komentarz

57'

Goście starają się grać szybciej. Jednak wciąż nie potrafią zagrozić gospodarzom. Wiele może zmienić gol dla Olympique.

54'

Piłkarze Stade Rennais cały czas w ataku. Marsylczycy już na wakacjach? Ich gra to jakaś parodia.

51'

Caleta-Car zabawił się na własnej połowie i omal słono za to nie zapłacił.

48'

Po zmianie stron gospodarze nie zamierzają oddawać inicjatywy i utrzymują się przy piłce.