Ligue 1: 37. kolejka
14 maj 2022 21:00
komentarz

Paris Saint-Germain nie dało dziś przeciwnikom żadnych szans. Ten mecz to był pokaz siły mistrzów Francji.

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Marquinhos.

Paris Saint-Germain
komentarz

Sędzia dolicza 3 minuty.

1
1
90'

Bardzo groźne uderzenie Juniora Sambi. Donnaruma byłby bez szans, ale piłka przelatuje obok słupka.

89'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Djeidi Gassama.

wchodzi Wchodzi
Djeidi Gassama #33
schodzi Schodzi
89'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Ferri.

Montpellier HSC
86'
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe.

1
76'

Montpellier HSC. Schodzi: Arnaud Souquet. Wchodzi: Junior Sambia.

Arnaud Souquet #2
76'

Montpellier HSC. Schodzi: Florent Mollet. Wchodzi: Leo Leroy.

Leo Leroy #18
Florent Mollet #25
komentarz

Chwila przerwy. Kibice wrzucili na boisko race.

73'

Montpellier HSC. Schodzi: Sacha Delaye. Wchodzi: Ambroise Oyongo.

Ambroise Oyongo #8
Sacha Delaye #34
70'

Żółtą kartkę otrzymał Xavi Simons.Xavi Simons melduje sie na boisku ostrym wejściem, za które zostaje ukarany żółtą kartką.

68'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Edouard Michout.

Edouard Michout #38
1
65:30'

Zamieszanie w polu karnym gości, ale gracze Montpelier nie wykorzystują swojej okazji!

63:00'

Niezunana bramka Angela Di Marii. Na spalonym Kylian Mbappe.

60'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Kylian Mbappe pewnie wykonuje rzut karny i strzela swojego 25 gola w obecnym sezonie Ligue 1.

54:00'

Kylian Mbappe próbował wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać.

52:30'

Montpellier HSC. Schodzi: Stephy Mavididi. Wchodzi: Valere Germain. Niestety kontuzja nie pozwoliła Mavididiemu kontynuować gry.

Stephy Mavididi #10
53'

Montpellier HSC. Schodzi: Thuler. Wchodzi: Nicholas Gioacchini.

43:30'

Groźny strzał głową Segio Ramosa po dośrodkowaniu Angela Di Marii z rzutu wolnego. Piłka zatrzymała się jednak na jednym z obrońców gospodarzy.

43;00'

PSG będzie wykonywało rzut wolny z dogodnej odległości do strzelenia gola.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Arnaud Souquet.

36:00'

Ciekawy strzał Sergio Ramosa z dystansu, ale piłkę ze spokojem łapie bramkarz.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

33:00'

Ajjjjj...szkoda, że to nie wpadło. Pięknie zachował się w tej sytuacji Mbappe i zostawił obrońców. Strzał Francuza z rodu pola karnego trafia jednak w słupek.

26'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Di Maria strzałem z woleja po rykoszecie od obrońcy pokonuje bramkarza gości.

1
1
20'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Kylian Mbappe. Znowu akcja duetu Mbappe - Messi. Francuz pięknym podaniem fałszem obsłużył Argentyńczyka, który minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki gości.

5
4
2
1
15:00'

Groźny strzał Mavididiego zza pola karnego, ale piłka przelatuje obok słupka bramki Donnarumy.

9:30'

Kolejna groźna akcja wykonaniu PSG. Głównym aktorem oczywiście Kylian Mbappe. Strzał Francuza ponownie został zatrzymany przez bramkarza.

6'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Kylian Mbappe.  Ładna zespołowa akcja w wykonaniu drużyny gości, którą wykończył precyzyjnym strzałem Leo Messi.