wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
komentarz

Koniec meczu! Cóż to był za wieczór! Niesamowite sceny w Marsylii. Gospodarze wygrywają 4:0 i gwarantują sobie grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

1
1
90'
90+3'

Wprowadzony przed chwilą na boisko Bakambu z bliska do pustej bramki pakuje gola na 4:0.

Olympique Marsylia
1
1

Olympique Marsylia. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Oussama Targhaline.

Oussama Targhaline #26
90'
89'

Gol! Strzelił Gerson. Asystował mu Arkadiusz Milik. Gerson drugim płaskim strzałem pokonuje bramkarza gości. Arkadiusz Milik tym razem z pełnoprawną asystą.

3
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Pape Gueye.

Pape Gueye #22
77'

. Schodzi: Adrien Thomasson. Wchodzi: Nordine Kandil.

#0
77'

. Schodzi: Anthony Caci. Wchodzi: Karol Fila.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Ibrahima Sissoko.

Ibrahima Sissoko #27
RC Strasbourg Alsace
1
1
74'

. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Habib Diallo.

Habib Diallo #20
73'

Gol! Strzelił Cengiz Under. Asystował mu Amine Harit. Ależ doskonała akcja w wykonaniu Marsylii. Harit podciągnął z piłką, podał do Undera, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. Niewidzialną asystę zanotował Arek Milik, który doskonale przepuścił piłkę pomiędzy nogami.

1
2
72'

. Schodzi: Jean-Eudes Aholou. Wchodzi: Jean-Ricner Bellegarde.

Jean-Ricner Bellegarde #17
72'

. Schodzi: Sanjin Prcić. Wchodzi: Ibrahima Sissoko.

70'

Ależ kapitalna interwencja! Strzał Harita z 20-tego metra, ale Sels nie pozwolił piłce wpaść do bramki. Fenomenalna parada bramkarza gości.