Manchester United
30' Bruno Fernandes 52' Mason Greenwood 54' Bruno Fernandes 60' Bruno Fernandes 68' Fred 83' Luke Shaw
Leeds United
48' Luke Ayling 62' Raphinha
5:1

Koniec meczu. Manchester United ograł Leeds United aż 5:1! Mateusz Klich rozegrał całe spotkanie.

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

W dogodnej sytuacji do strzelenia gola spudłował Raphinha.

Posiadanie piłki:

Manchester United - 47 proc.

Leeds United - 53 proc.

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw, który faulował rywala.

Bardzo niecelny strzał oddał Helder Costa i grę od własnej bramki wznowi David de Gea.

Co oczywiste tempo rywalizacji spadło, a Manchester United tylko kontroluje boiskowe wydarzenia.

Czy Manchester United zostanie mistrzem Anglii 2021/2022?

Leeds United. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Helder Costa.

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu Paul Pogba.

5:1 dla Manchesteru UnitedPaul Pogba z czwartą asystą w tym spotkaniu. Tym razem Francuz wyłożył piłkę nadbiegającemu Fredowi, zaś ten płaskim uderzeniem pokonał Illana Mesliera.

Gospodarze chwilowo cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Manchester nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego kolejnego trafienia w tym meczu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raphinha.

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Victor Lindelof.

Manchester United rozbija Leeds United 4:1, a Bruno Fernandes z hat-trickiem! Victor Lindelof posłał długie podanie z własnej połowy boiska. Futbolówkę opanował Fernandes i huknął pod poprzeczkę nie do obrony!

Liam Cooper za faul otrzymał żółtą kartkę.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Paul Pogba.

Co tam się dzieje na Old Trafford w Manchesterze! Już 3:1 dla Czerwonych Diabłów! Rywali zwiódł Bruno Fernandes i uderzył na bramkę obok Mesliera. Piłkę z linii bramkowej próbował wybijać Luke Ayling, lecz to mu się nie udało.

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Paul Pogba.

Manchester United znów na prowadzeniu, tym razem 2:1! Paul Pogba zagrał długie, płaskie podanie z własnej połowy boiska. Do piłki dopadł Mason Greenwood i huknął z kąta, a futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

Gol! Strzelił Luke Ayling. Asystował mu Stuart Dallas.

Zespół Leeds United doprowadził do remisu 1:1! Luke Ayling popisał się fantastycznym strzałem z dystansu tuż przy słupku. Piękna bramka!

Początek drugiej odsłony starcia w Manchesterze.

Koniec pierwszej połowy spotkania, po której Manchester United prowadzi z Leeds United 1:0.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Uderzył Daniel James, ale piłkę pewnie złapał Illan Meslier.

Nieudana akacja przyjezdnych i grę od własnej bramki rozpocznie David de Gea.

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy futbolówce znajdują się goście.

Czy przed przerwą padnie jeszcze przynajmniej jeden gol?

Czerwone Diabły przerwały niebezpieczny atak Pawi lewą flanką.

Manchester United wyszedł na prowadzenie 1:0! Paul Pogba zagrał świetne, prostopadłe podanie górą. Znakomicie piłkę opanował Bruno Fernandes, który po chwili w sytuacji sam na sam pokonał Illana Mesliera.

Daleko przed polem karnym skutecznie interweniował Illan Meslier.

Manchester rozpoczął grę od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

Cios za cios - tym razem w ofensywie znajdują się podopieczni Marcelo Bielsy.

Zespół z Manchesteru groźnie atakował prawym skrzydłem, ale niebezpieczeństwo we własnym polu karnym zażegnał Luke Ayling.

Sprzed pola karnego celnie strzelił Mateusz Klich, ale piłkę na rzut rożny sparował David de Gea.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

W sytuacji sam na sam z Illanem Meslierem minimalnie przestrzelił Paul Pogba.

Manchester United - 57 proc.

Leeds United - 43 proc.

Illan Meslier uchronił swój zespół przed stratą gola, po wcześniejszym błędzie defensywy Leeds.

Patrick Bamford złapany w pułapkę ofsajdową.

Dośrodkowywał Mateusz Klich, a obrońcy gospodarzy wybili piłkę na korner.

Daniel James znalazł się na pozycji spalonej.

Faulował Robin Koch i będzie rzut wolny dla Man Utd.

Płasko sprzed pola karnego przymierzył Mason Greenwood, lecz piłkę pewnie złapał Illan Meslier.

Przyjezdni spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

Czerwone Diabły atakowały lewą flanką i wywalczyły rzut rożny.

Uderzał z prawej strony pola karnego Scott McTominay, ale został zablokowany przez rywala.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Manchester United - Leeds United!

Skład Manchesteru United:

Polski pomocnik Mateusz Klich znalazł się w wyjściowej "11" Leeds United.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Manchester United - Leeds United?

Konfrontację poprowadzi sędzia Paul Tierney.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1. kolejki Premier League Manchester United - Leeds United. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 13:30.