Strzał Baileya znakomicie obroniony przez Steele'a!

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Mac Allister.

Alexis Mac Allister #10
Brighton and Hove Albion
90+2'

Strzał Mac Allistera zablokowany z poświęceniem przez Younga, który mocno odczuł to uderzenie. Zakotłowało się pod polem karnym, czego konsekwencją jest kara indywidualna.

1
90+1'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tyrone Mings.

Bronili się przyjezdni. Wybijał piłkę obrońcę, ale jego kolega nie upilnował wbiegającego Tyrone'a Mingsa i mamy 2:0!

Aston Villa
3
2
1
1
89'
ZMIANA

Brighton and Hove. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Alexis Mac Allister.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
88'

Bliski szczęścia Bailey po podaniu Targetta, ale tylko rzut rożny.

87'

Goście wyraźnie pognębieni straconą bramką. Aston Villa w natarciu, chcąc "zamknąć" ten mecz drugim golem.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ollie Watkins. Asystował mu Ashley Young.

Sytuację mieli goście, ale przejął to Young, który wyprowadził kontrę. Watkins zrobił doskonałą robotę, schodząc do z lewej strony do środka i prawą nogą huknął na bramkę!

3
3
1
2
83'
ZMIANA
83'

Cztery minuty temu na prowadzenie w starciu z Southampton FC wyszło Norwich City. Jest 2:1.

1
81'

Dobra próba Brighton, ale przeczytali to obrońcy i bramkarz.

78'

Young z rzutu wolnego, potem dośrodkował jeszcze raz, ale w obu przypadkach dobrze obrońcy. Potem gospodarze zaatakowali z drugiej strony. Przy dośrodkowaniu bramkarz minął się z piłką, która trafiła pod nogi McGinna, ale ten nie wykorzystał okazji.

1
77'

Bissouma mocny wślizg od tyłu, ale jakimś cudem obyło się bez kartki.

77'

Wyrównanie w Newcastle! Bramkę na 3:3 zdobył Allan Saint-Maximin.

74'

Pascal Gross dośrodkowywał, ale piłka została wybita przez Casha. Reprezentant Polski był przy tej interwencji faulowany przez napastnika.

72'

Tymczasem Manchester United stracił Harry'ego Maguire'a. Anglik, po dobrych występach w reprezentacji, musiał zejść z boiska po obejrzeniu drugiej żółtej kartki. Watford FC wciąż prowadzi 2:1.

71'

Od kilku minut w Newcastle 3:2 prowadzi Brentford. Bramkę dla gości zaledwie dwie minuty po wejściu z ławki zdobył Ogochukwu Onyeka.

69'

Próba szybkiego wznowienia przez Martineza, ale Watkins uprzedzony przez Duffy'ego.

67'

Buendia wrzucił piłkę w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Webster.

Targett faulowany na wysokości pola karnego.

1
66'
ZMIANA

Aston Villa. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Leon Bailey.

65'

Pierwsza akcja Marcha i już kontrowersja! Piłkę dostał Matty Cash, który upadł w polu karnym. Sędzia nie widział tam jednak przesłanek do podyktowania rzutu karnego.

63'

Gross znalazł podaniem Trossarda, który znajdował się na wprost bramki. Jego strzał z 12. metra został zablokowany.

1
60'

Pascal Gross mocno w pole karne z okolic środka boiska, ale za głęboko i piłka w rękach bramkarza.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Marvelous Nakamba.

Faulowany Lamptey. Dużo walki w środku pola, a zawodnicy nie odpuszczają.

58'

Mecz w Birmingham zostaje jedynym bez goli. Wolverhampton Wanderers prowadzi z West Ham United 1:0 po bramce Raula Jimeneza.

2
57'

Brighton próbowało ataku pozycyjnego, aż w końcu znów piłka trafiła do Lampteya. Tym razem nie zdołał jej jednak dobrze dośrodkować.

54'

Mamy zmiany dwóch wyników! Już szósta bramka padła w Burnley. Gospodarze wyrównali. Straty odrabia natomiast Manchester United.