(1:1)
Zakończony
Arsenal FC
90+4'

David De Gea opóźnia wznowienie gry. Kibice "Czerwonych Diabłów" już wyczekują na ostatni gwizdek arbitra.

4
2
1
3
2
90+2'

Zawodnicy Mikela Artety próbują sforsować obronę Manchesteru United, ale nie mają na to pomysłu. Takehiro Tomiyasu fatalnie zagrał z głębi pola.

1
2
1
90'

Martin Atkinson doliczył aż pięć minut do regulaminowego czasu gry!

1
1
2
1
3
90'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Donny van de Beek.

89'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Anthony Martial.

88'

Jadon Sancho mógł sam sfinalizować akcję, lecz wolał podać do Bruno Fernandesa. Ofiarna interwencja Takehiro Tomiyasu.

1
87'

Krótka przerwa w grze. Na boisku pojawił się jeden z kibiców. Służby już opanowały sytuację.

2
87'

Rozpaczliwe ataki Arsenalu. Kolejna próba Bukayo Saki, w ostatniej chwili Fred interweniował wślizgiem. Tylko rzut rożny.

1
85'

Jesse Lingard podniósł się z ławki rezerwowych i chciał zaznaczyć swoją obecność na boisku. Strzał skrzydłowego nie mógł zaskoczyć bramkarza rywali.

1
1
83'

Bukayo Saka miał dużo miejsca i zdecydował się na strzał z prawej strony. De Gea rozpoczął akcję "Czerwonych Diabłów".

1
83'

Cristiano Ronaldo wygrał pojedynek bark w bark z Gabrielem Magalhaesem i miał przed sobą tylko bramkarza. Sędzia uznał, że Portugalczyk sfaulował obrońcę Arsenalu.

1
1
81'

Podopieczni Michaela Carricka opadli z sił. "Kanonierzy" są coraz bliżej bramki Manchesteru United.

2
79'
ZMIANA

Arsenal FC. Schodzi: Martin Odegaard. Wchodzi: Alexandre Lacazette.

79'
ZMIANA

Arsenal FC. Schodzi: Pierre-Emerick Aubameyang. Wchodzi: Eddie Nketiah.

79'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Jesse Lingard.

78'

Co zrobił Pierre-Emerick Aubameyang? Gabończyk miał stuprocentową sytuację i z kilku metrów trafił w bramkarza. Sędzia główny odgwizdał spalonego.

1
77'

Drużyna Mikela Artety nie ma zbyt wiele do stracenia i musi gonić wynik. Gabriel Martinelli stwarza problemy obrońcom Manchesteru United.

75'

Marcus Rashford zanotował stratę i Arsenal wyprowadził kontratak. David De Gea poradził sobie ze strzałem Pierre'a-Emericka Aubameyanga.

1
74'

To słodko-gorzki mecz dla Martina Odegaarda, który strzelił gola i sprokurował rzut karny. Ofensywny pomocnik dwukrotnie dośrodkował, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki.

1
1
72'

Cristiano Ronaldo uzbierał już łącznie 90 trafień w Premier League. Tylko w bieżącym sezonie 36-letni snajper zdobył sześć bramek.

5
70'
ZMIANA

Arsenal FC. Schodzi: Emile Smith Rowe. Wchodzi: Bukayo Saka.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

To była czysta formalność. Do piłki podszedł Cristiano Ronaldo i uderzył w sam środek. Manchester United obejmuje prowadzenie!

25
11
3
3
2
69'

Martin Atkinson wskazał na jedenasty metr!

5
3
3
2
3
68'

Sędzia główny nagle przerwał grę i będzie jednak sprawdzał tę sytuację. Kibice gospodarzy wstrzymali oddech.

2
1
1
1
1
67'

Fred przewrócił się w polu karnym po starciu z Martinem Odegaardem i domagał się "jedenastki"! Martin Atkinson nie dopatrzył się faulu.

2
65'

Pierre-Emerick Aubameyang miał trudną pozycję do strzału i uderzył prosto w Davida De Geę. Dobitka Thomasa Parteyta była niecelna.

1
1
1
1
2
64'

Zawrotne tempo meczu. W ostatnich minutach akcja przeniosła się pod pole karne Manchesteru United.

62'

Liczby Cristiano Ronaldo robią duże wrażenie.

3
1
60'

Transfer Martina Odegaarda powoli zaczyna się spłacać. Latem Arsenal wykupił z Realu Madryt utalentowanego pomocnika, który zdobył drugą bramkę po powrocie do Londynu.

1
58'

Manchester United miał okazję do kontrataku po fatalnym wybiciu Aarona Ramsdale'a. Bruno Fernandes bardzo szybko stracił piłkę, Arsenal buduje akcję.

1
1
1
1
2
56'

Piłkarzom puszczają nerwy. Przepychanka między Marcusem Rashfordem i Mohamedem Elnenym, gramy dalej.

1
1
1
1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Odegaard. Asystował mu Gabriel Martinelli.

Znakomita odpowiedź "Kanonierów", co za mecz! Gabriel Martinelli wyłożył piłkę Martinowi Odegaardowi. Młody Norweg sprytnym strzałem pokonał Davida De Geę i jest już 2:2.

52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcus Rashford.

Manchester United poszedł za ciosem! Marcus Rashford dobrze dograł z prawej strony boiska i piłka trafiła do Cristiano Ronadlo. Napastnik nie dał szans Aaronowi Ramsdale'owi - to jego 800. gol w profesjonalnej karierze.

26
7
1
1
2
50'

Marcus Rashford sprawdził czujność Aarona Ramsdale'a. Angielski bramkarz był dobrze ustawiony i piłka trafiła do jego koszyczka.

1
1
1
2
2
50'

Gabriel Martinelli trafił korkami Harry'ego Maguire'a. Kapitan Manchesteru United lekko utyka i chce kontynuować grę.

1
48'

Świetny początek drugiej odsłony. Cristiano Ronaldo ograł Thomasa Parteya i mocno uderzył na bramkę. Golkiper Arsenalu jednak odbił piłkę.

2
1
47'

Z rzutu rożnego dośrodkował Martin Odegaard i Gabriel Magalhaes wygrał pojedynek powietrzny. Fantastyczna parada Davida De Gei!

1
1
46'

Wszystko gotowe, początek drugiej połowy meczu Manchester United - Arsenal.

1
45+3'

To kolejna taka sytuacja. Bruno Fernandes wrzucił piłkę do Cristiano Ronaldo i napastnik zdecydował się na uderzenie przewrotką. Aaron Ramsdale nawet nie musiał interweniować.

3
1
2
2
2
45+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

1
2
45'

Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu.

1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Fred.

Zespołowa akcja gospodarzy przyniosła skutek! Fred doskonale obsłużył Bruno Fernandesa, który z niewielkiej odległości trafił do siatki. Reprezentant Portugalii uczcił swój 100. występ w barwach Manchesteru United.

Asysta:
17
5
1
1
1
42'

Martin Odegaard zostawił piłkę Thomasowi Parteyowi, a ten przekombinował. Pomocnik trafił w Pierre'a-Emericka Aubameyanga i David De Gea wznowi grę.

1
1
1
1
1
41'

Fred niepotrzebnie sfaulował Thomasa Parteya tuż przed polem karnym. Arsenal przed szansą na zdobycie drugiej bramki.

40'

Ten wynik jest bardzo korzystny dla Arsenalu, który walczy o miejsce w czołówce tabeli. 40. minuta i Aaron Ramsdale nie spieszy się ze wznowieniem gry.

1
38'

Arsenal mógł podwyższyć wynik! Gabriel Martinelli przedostał się w pole karne, a następnie oddał strzał. Piłka przeleciała obok prawego słupka.

1
37'

Harry Maguire dał sygnał kolegom do ataku. Defensor gospodarzy kolejny raz strzelił z dystansu i Aaron Ramsdale nie dał się zaskoczyć.

35'

Tym razem Alex Telles starł się z Benem Whitem i próbował wymusić "jedenastkę". Sędzia Martin Atkinson jednak nie dał się nabrać.

2
35'

Alex Telles zapędził się w pole karne Arsenalu i szukał podaniem Cristiano Ronaldo. Gabriel Magalhaes zażegnał niebezpieczeństwo.

34'

Podopieczni Mikela Artety spuścili z tonu po akcji bramkowej. W ostatnich minutach zespół z Old Trafford ma wyraźną przewagę.

2
1
32'

Diogo Dalot uderzył w twarz Nuno Tavaresa. Lewy obrońca wciąż nie podnosi się z murawy, ale sędzia nie zareagował. Manchester United kontynuuje akcję.

1
30'

Odważna próba Harry'ego Maguire'a. Środkowy obrońca bardzo mocno uderzył i piłka wylądowała na trybunach Old Trafford.

1
28'

Alex Telles zacentrował z prawej strony boiska i Harry Maguire oddał strzał głową. Bramkarz Arsenalu bez większego problemu przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
27'

Manchester United przejął kontrolę nad grą po bramce Arsenalu. Obrońcy gości mają coraz większe problemy z rywalami.

2
25'

21-letni Emile Smith Rowe wyrasta na kluczową postać w drużynie "Kanonierów". Ofensywny pomocnik strzelił już piątego gola w trwającym sezonie Premier League, dodatkowo na swoim koncie zapisał dwie asysty.

1
23'

Koszmarna seria Manchesteru United na Old Trafford! To pierwsza taka sytuacja od listopada 1961 roku.

1
21'

Kolejny już atak "Czerwonych Diabłów". Bruno Fernandes zagrywał z głębi pola i Cristiano Ronaldo efektownie złożył się do przewrotki. Ben White uprzedził przeciwnika.

1
1
19'

Manchester United jest podrażniony i ruszył do ataku. Cristiano Ronaldo strzelił w światło bramki, lecz Aaron Ramsdale ponownie był na posterunku.

1
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emile Smith Rowe. Asystował mu Mohamed Elneny.

Coś nieprawdopodobnego! Sędzia ostatecznie uznał bramkę. Przypomnijmy - David De Gea leżał na boisku po zderzeniu z Fredem i Emile Smith Rowe nie miał litości dla golkipera rywali. Arsenal na prowadzeniu.

12
2
3
6
17
16'

David De Gea narzeka na problemy zdrowotne, jednak najwyraźniej będzie kontynuował grę. Sędziowie VAR jeszcze przyglądają się tej sytuacji.

1
1
2
14'

Decyzja Martina Atkinsona wzbudziła niemałe kontrowersje. Arbiter przerwał grę tuż przed strzałem Emile'a Smita Rowe'a.

1
2
13'

Niebywała sytuacja. Martin Odegaard zagrał z rzutu rożnego i Emile Smith Rowe uderzył z dystansu. Młody Anglik trafił do siatki... ale sędzia nie uznał gola! Chwilę wcześniej Fred zderzył się ze swoim bramkarzem.

2
1
1
1
11'

Fred odebrał piłkę Thomasowi Parteyowi i przekazał ją Cristiano Ronaldo. Strzał Portugalczyka był jednak daleki od ideału.

2
2
10'

I jest odpowiedź Arsenalu. Emile Smith Rowe dograł do Pierre'a Emericka Aubameyanga, a ten uderzył w kierunku bramki. Skuteczna interwencja Davida De Gei.

1
1
8'

Pierwszy celny strzał miejscowych. Diogo Dalot zszedł do środka i po chwili uderzył lewą nogą. Aaron Ramsdale pewnie chwycił piłkę.

2
1
1
7'

Drużyna gospodarzy przejęła piłkę i nieco uspokoiła grę. Przyjezdni stosują wysoki pressing.

1
1
5'

Fani Manchesteru United godnie pożegnali Ole Gunnara Solskjaera, który przestał pełnić obowiązki menadżera.

5
2
2
4'

Zespół Mikela Artety zdecydowanie lepiej wszedł w mecz. Piłkarze Manchesteru United są zamknięci we własnym polu karnym.

2
2
2'

Dużo się dzieje w pierwszych minutach. Zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Marcus Rashford świetnie interweniował na linii bramkowej. Arsenal w natarciu.

1'

Karygodny błąd defensywy "Czerwonych Diabłów". Do piłki dopadł Pierre-Emerick Aubameyang, ale jego strzał został zablokowany.

1
20:33

Ralf Rangnick już pojawił się na trybunach Old Trafford. Niemiecki menadżer będzie uważnie przyglądał się poczynaniom "Czerwonych Diabłów".

20:33

W dzisiejszym meczu głównym rozjemcą będzie Martin Atkinson.

20:33

Aaron Ramsdale spróbuje zatrzymać Portugalczyka. W ostatniej chwili z kadry meczowej wypadł Bernd Leno:

20:33

Od pierwszej minuty zagra Cristiano Ronaldo. Utytułowany napastnik wraca do "jedenastki" gospodarzy:

20:33

Michael Carrick po raz ostatni poprowadzi drużynę. Już w piątek Ralf Rangnick rozpocznie pracę w Manchesterze.

20:33

Za faworyta uznawany jest Arsenal, który wygrał cztery z pięciu ostatnich meczów ligowych. "Kanonierzy" znajdują się na piątym miejscu w tabeli i mają przewagę nad dziesiątym Manchesterem United.

Jakim wynikiem zakończy się mecz?
Wygra Manchester United
Będzie remis
Wygra Arsenal
1
20:33

Szlagier na koniec 14. kolejki Premier League. Manchester United podejmie rywalizację z Arsenalem. Kibice gospodarzy od 11 września czekają na zwycięstwo na Old Trafford. Początek spotkania zaplanowano na godz. 21:15.