Premier League: 15. kolejka
04 gru 2021 16:00
90+8'

Gol! Strzelił Neal Maupay. Asystował mu Jakub Moder.

Po rzucie wolnym bitym przez Modera, piłka odbiła się od muru. Piłka znów doszła do Polaka, ten znalazł w polu karnym rywala Neala Maupaya, który wyrównał wynik spotkania!

Brighton and Hove Albion
19
9
2
1
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu. Za faul.

Southampton FC
90+6'

Ofiarna interwencja Armstronga, który wybił piłkę na uwolnienie.

1
90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Elyounoussi. Za faul na Moderze.

90+3'

Moder zagrywał z rzutu wolnego, nikt nie doszedł do piłki. Ta znalazła się w rękach bramkarza.

1
90'

Arbiter przedłużył czas gry o minimum 10 minut.

1
1
90'

Piłkarz Brighton opuścił boisko na noszach przy oklaskach publiczności. Brighton gra w dziesiątkę.

1
1
89'

Trossard na noszach, nadal trwa przerwa w grze.

87'

Wciąż Trossard jest opatrywany na boisku. Wjechały nosze.

85'

Trossard ma kontuzjowaną rękę i wciąż leży na boisku. Został nadepnięty przez rywala.

84'

Bolesny uraz Trossarda.

81'

W polu karnym znalazł się Moder, jednak podanie od Maupaya nieco zaskoczyło Polaka.

1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Mohammed Salisu. Za faul.

79'

Brighton and Hove. Schodzi: Joel Veltman. Wchodzi: Jakub Moder. Doczekaliśmy się Polaka!

76'

Livramento zablokował strzał Connol;y'ego.

75'

Redmond szukał w polu karnym Walkera-Petersa, jednak jego podanie zostało przecięte przez rywala.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Yves Bissouma. Za faul.

73'

Próba kontrataku Southampton. Skończyło się jednak na faulu.

71'

Veltman doznał urazu nosa po uderzeniu rywala. Prawdopodobnie będzie mógł kontynuować grę.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Tella. Za uderzenie ręką rywala.

67'

Niedokłądne zagranie Livramento w pole karne rywala.

67'

Dośrodkowanie Trossarda, piłka znalazła się w rękach McCarthy'ego.

64'

W drugiej połowie goście mają 72 procent posiadania piłki, a tak naprawdę stworzyli tylko jedną sytuację.

63'

Przeciągnięte dośrodkowanie w kierunku Walkera-Petersa.

62'

Southampton FC gra atakiem pozycyjnym. Święci nie potrafią jednak oddać strzału na bramkę rywala.

60'

Spokojnie na boisku w Southampton.

56'

Maupay, uderzył piłką lewą nogą, jednak fatalnie chybił.

55'

Zablokowany strzał Che Adamsa.

53'

James Ward-Prowse strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
50'

Powinno być 2:0! Nathan Redmond wyłuskał piłkę w środku pola, podał do Livramento, a ten zagrał do Broji. Albańczyk minimalnie chybił!

47'

Akcja gości, Mwepu nie porozumiał się jednak z Cucurellą. Od bramki MacCarthy.

czas Druga połowa
45'

Arbiter przedłużył czas gry o minimum minutę.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Shane Duffy. Za to, że sfaulował Broję.

44'

Przywilej korzyści po tym, jak faulowany został Broja. Southampton jednak tego nie wykorzystało.

41'

Niecelny strzał Nathana Telli.

38'

Akcja Southampton prawą stroną boiska, grający bez piłki Nathan Tella sfaulował jednak rywala. Mecz przerwany.

36'

Bissouma ratował sytuację na boisku, wybijając piłkę na rzut rożny.

35'

Goście doszli w pole karne, ale Leandro Trossard zbyt mocno zagrał piłkę w kierunku kolegi z zespołu. Od bramki McCarthy.