Niewiele się dzieje. Liverpool kontroluje wydarzenia na boisku. Kibice już zaczęli świętować.

90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

87'

Gol! Strzelił Trent Alexander-Arnold.

I mamy gwóźdź do trumny! Ależ kapitalny strzał zza pola karnego! Odpalił potężną rakietę boczny obrońca The Reds. Dubravka wyciągnął się jak struna, lecz nie miał najmniejszych szans na skuteczną interwencję!

8
4
1
1
1
87'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Hayden.

1
1
85'

Wciąż jednak w posiadaniu piłki gospodarze. Keita oddał techniczny strzał z dalszej odległości, ale efektownie broni Dubravka.

2
3
84'

Robertson rozpędził się lewym skrzydłem, zagrał do nieatakowanego na dwudziestym metrze Keity, jednak ten nie opanował piłki.

81'

Zamieszanie w polu karnym, Diogo Jota strzelał sytuacyjnie z kilku metrów, jednak został w ostatniej chwili zablokowany.

79'

Potężny strzał Keity z dystansu, ale piłka poszybowała parę dobrych metrów obok bramki.

77'

Newcastle jest bezradne, nie potrafi odebrać piłki. Wygląda to jak na czekanie na wyrok, choć Liverpool rozgrywa swoje akcje dość powoli.

73'

Salah łatwo ograł obrońcę w polu karnym i oddał zaskakujący strzał zza zasłony, lecz zabrakło mu trochę precyzji.

1
71'

Shelvey z rzutu wolnego! Dobrze podkręcił piłkę, jednak do szczęścia zabrakło mu kilkudziesięciu centymetrów.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson. Fraser faulowany parę metrów przed polem karnym Liverpoolu. Dobra okazja dla Newcastle.

69'

Roberto Firmino jest już prawie gotowy do wejścia na boisko. A nie będzie to jedyna zmiana w ekipie gospodarzy.

68'

Lekceważące zachowanie Saint-Maximina, który żonglował piłką i jednocześnie biegł w kierunku własnej bramki. W końcu stracił futbolówkę, jednak uratował go delikatny faul Mane. W przeciwnym razie gospodarze mieliby znakomitą kontrę.

67'

Oxlade-Chamberlain z impetem wbiegł w pole karne, ale popisał się kiepskim dośrodkowaniem. Piłka opuściła boisko.

65'

Tymczasem jakieś problemy zdrowotne Saint-Maximina.

64'

Protesty gości! Fraser był w polu karnym, ale nie oddał strzału, gdyż wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg Alexander-Arnold. Sędzia uznał, że zagranie było czyste.

62'

Mane był na spalonym po podaniu Robertsona. Decydowały centymetry, a byłaby dogodna sytuacja dla Liverpoolu.

61'

Pół godziny do końca. Ataki Liverpoolu nie są już tak intensywne, jak w pierwszej połowie. Wtedy można było zaobserwować istny huragan.

59'

Skiksował Salah przy próbie strzału z dwudziestu metrów, choć miał sporo miejsca.

57'

Zaskakujące uderzenie zza pola karnego oddał Murphy! Brakowało niewiele, jednak piłka przeleciała obok słupka.

56'

Dośrodkowanie Alexandra-Arnolda z rzutu wolnego, zamykał akcję na dalszym słupku Mane, jednak nie zdołał pokonać Dubravki.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Fraser. Faul taktyczny.

54'

Mike Dean wezwał do siebie kapitana Newcastle oraz Joelintona. Ma już żółtą kartkę zawodnik gości i musi uważać.

54'

Obraz gry nie zmienił się w porównaniu do pierwszej połowy. Liverpool ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, Newcastle próbuje odgryzać się nielicznymi kontrami.

51'

Kolejny raz w indywidualnej akcji Saint-Maximin, lecz tym razem z łatwością powstrzymał go Konate.

50'

Przechwyt gości, Shelvey od razu szukał podania do Saint-Maximina, jednak zagrywał zbyt mocno.

48'

Oxlade-Chamberlain upadł w polu karnym Newcastle, jednak sędzia pokazał, że nie było mowy o faulu. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.