(0:0)
Zakończony
Liverpool FC
90+4'

Jeszcze jedno wznowienie od rzutu rożnego. Może tym razem ekipa z Liverpoolu będzie skuteczna? Nie, nie pomogła nawet wizyta Alissona w polu karnym przeciwnika.

3
3
90+1'

Po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego efektywne piąstkowanie Kaspera Schmeichela. Duńczyk był na dodatek faulowany i obrona Lisów dostała kilkanaście sekund na złapanie oddechu.

2
90'

Doliczone pięć minut.

2
2
1
1
4
89'

Jeszcze Naby Keita, który w pewnym momencie dostrzegł dużo miejsca do oddania strzału na bramkę Leicester City. W ostatnim momencie rozpaczliwy wślizg uratował ekipę Brendana Rodgersa.

1
3
86'

Zamieszanie pod bramką Kaspera Schmeichela, a ten interweniuje niezmiennie z dużym wyczuciem. Duńczyk poskromił uderzenie z ostrego kąta oddane przez Virgila Van Dijka. Denerwują się kolejnymi zmarnowanymi sytuacjami podbramkowymi przyjezdni.

2
2
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu. Rozsądnie grają gospodarze. Przed momentem Youri Tielemans sprowokował do popełnienia przewinienia zbyt krewkiego Kostasa Tsimikasa.

2
2
2
2
2
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kolejne niecelne uderzenie. Diogo Jota chybił po dograniu Trenta Alexandra-Arnolda.

2
2
81'

Po przewinieniu Wilfreda Ndidiego na Sadio Mane jest szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Trent Alexander-Arnold i Kostas Tsimikas stali blisko piłki. Po dośrodkowaniu tego pierwszego Mohamed Salah strzelił wysoko ponad poprzeczką. Publiczność zachwycona kolejnym pudłem przyjezdnych.

2
2
78'

Kolejna nieudana akcja Sadio Mane. Liderzy ofensywy The Reds rozczarowują w tym meczu, mają problem ze złapaniem odpowiedniego rytmu.

2
1
2
2
5
76'

Jamie Vardy nie może grać na sto procent, a Brendan Rodgers nie może wprowadzić zmiennika z ławki rezerwowych.

1
3
1
1
1
74'

Przerwa w grze i rozmowy menedżerów z podopiecznymi.

2
2
2
2
2
73'

Marc Albrighton poradził sobie spektakularnie z Jamesem Milnerem, ale przeprowadzenie kontrataku utrudniło gospodarzom bolesne dla napastnika starcie Joela Matipa z Jamiem Vardy'm.

70'

Trzeci mecz The Reds, w którym wynik otwiera przeciwnik.

3
67'

Liverpool FC musi strzelić nie jednego, a dwa gole do odniesienia zwycięstwa. Ekipa z Anfield ma problem z tworzeniem sytuacji podbramkowych między zmobilizowanymi po zdobyciu prowadzenia gospodarzami.

1
1
3
64'

Liverpool FC. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: James Milner.

62'

Gospodarze na prowadzeniu!

1
1
59'

Gol! Strzelił Ademola Lookman. Asystował mu Kiernan Dewsbury-Hall.

Leicester City na prowadzeniu i pachnie jeszcze większym zaskoczeniem niż dotychczas. Pierwsze celne uderzenie gospodarzy i piłka znalazła się w bramce Alissona. Ademola Lookman zameldował się wcześnie mocnym akcentem i przymierzył na 1:0 z kilkunastu metrów.

6
57'

Przed przeprowadzeniem zmiany była kolejna szansa dla przyjezdnych na zdobycie prowadzenia. Juergen Klopp złapał się za głowę po niecelnym strzale. Z kolei Sadio Mane trafił swoim uderzeniem prosto w Kaspera Schmeichela.

4
56'
54'

Naby Keita ma ożywić ofensywę gości.

52'

Kiernan Dewsbury-Hall wykonał niebezpieczne podanie w kierunku Jamiego Vardy'ego. W ostatnim momencie interweniował Kostas Tsimikas i nie pozwolił doświadczonemu napastnikowi na sprawdzenie, a może nawet pokonanie strzałem Alissona.

50'

Akcja Liverpool FC została przerwana przez sędziego. To konsekwencja zagrania ręką Diogo Joty, który miał problem z opanowaniem futbolówki po podaniu Sadio Mane.

2
48'

Wilfred Ndidi oraz Daniel Amartey rozprawili się z szarżującym w polu karnym przeciwnika Alexem Oxladem-Chamberlainem.

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Leicester. Pierwsza pod znakiem nieskutecznych ataków The Reds. Jak dotąd Kasper Schmeichel miał dłonie pełne obowiązków, natomiast Alisson nie zdawał żadnego poważnego egzaminu.