1
1
90+3'

Gol! Strzelił Rodri.

Piłka wpadła do bramki Arsenalu w doliczonym czasie. Rodri prawdopodobnie zostanie bohaterem Citizens. Podopieczni Pepa Guardioli na prowadzeniu 2:1!

10
8
4
4
16
90'

Doliczone sześć minut.

3
1
2
1
88'

Aaron Ramsdale sugeruje, że coś wpadło mu do oka.

1
87'

Aaron Ramsdale poradził sobie z wstrzeleniem. Pozostało Kanonierom przetrwać jeszcze kilka minut podstawowego czasu i prawdopodobnie przynajmniej pięć doliczonych.

1
1
1
2
1
84'
81'

Dwie akcje Joao Cancelo. Pierwsza skończyła się niedokładnym strzałem, a druga dośrodkowaniem na głowę odpowiednio ustawionego Bena White'a.

1
78'

Podopieczni Pepa Guardioli w rozegraniu na połowie przeciwnika, a Arsenal FC koncentruje się na zachowaniu przynajmniej kompromisowego wyniku w rywalizacji dziesięciu na jedenastu.

2
74'

Akcja lidera Premier League wewnątrz pola karnego przeciwnika. Zakończyła się ona nieco anemicznym, ale przynajmniej pierwszym celnym strzałem z ruchomej piłki. Interweniował bez problemu Aaron Ramsdale.

3
70'

Piłkarze zajęli się faulowaniem i dyskutowaniem, co nie wpłynęło pozytywnie na obraz spotkania. W ostatnim czasie festiwal żółtych kartek, a nie sytuacji podbramkowych.

3
69'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding za przewinienie taktyczne.

1
2
2
4
66'

Jubileusz nie do świętowania.

2
2
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Bukayo Saka za protestowanie.

Arsenal FC
1
1
3
63'
2
2
1
1
4
62'

Dużo dzieje się w Londynie. Była szansa na odzyskanie prowadzenia przez Arsenal. Pierwsze uderzenie zostało zatrzymane blisko linii bramkowej przez Nathana Ake, a drugie było niecelne.

1
4
1
59'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gabriel Magalhaes za faul na Gabrielu Jesusie.

1
4
2
6
58'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Magalhaes za kopanie dołka w miejscu przeznaczonym do wykonania rzutu karnego.

2
5
2
6
57'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez.

Manchester City doprowadził do remisu z rzutu karnego. Riyad Mahrez zabrał się za wykonanie jedenastki, przyznanej za faul Granita Xhaki na Bernardo Silvie. Pewna egzekucja. Aaron Ramsdale nie wyczuł intencji przeciwnika.

4
2
1
3
9
55'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Do tego będzie rzut karny dla Citizens!

3
2
1
4
3
54'

Sędzia przy monitorze.

1
1
53'

Bernadro Silva złapał się za głowę, jest przekonany że powinna być jedenastka.

2
2
50'

Jeszcze jedno drobne zamieszanie. Po nim wznowienie Arsenalu od rzutu rożnego, choć jego piłkarze domagali się odgwizdania faulu za bezpardonowy wślizg Rodriego Hernandeza w Gabriela Martinelliego.

48'

Thomas Partey zaatakował niebezpiecznie przeciwnika w centrum boiska. Stuart Attwell przyznał Obywatelom wznowienie od rzutu wolnego, ale nie napomniał pomocnika Arsenalu kartonikiem.

1
1
46'

Pora na drugą połowę konfrontacji w Londynie. Pierwsza przebiegła na warunkach dynamicznych i agresywnych gospodarzy. Manchester City na pewno ma co poprawiać, żeby zacząć oddawać celne uderzenia.