(0:1)
Zakończony
Manchester United
90+6'

Dośrodkowanie Tellesa wybite i kolejna wrzutka z głębi pola wylądowała w rękach bramkarza.

24
4
2
1
90+6'

Ostatnia próba Manchesteru United! Donny van de Beek uderzył jednak w bramkarza. Jeszcze będzie szansa po rzucie rożnym.

90+3'

Emiliano Buendia wciąż opatrywany przez pomoc medyczną, ale stoi już o własnych siłach.

1
1
90+2'

Faul Nemanji Matića, ale obyło się bez kartki, która wykluczyłaby go z końcówki tego spotkania.

90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty, a Aston Villa szuka zwycięskiej bramki.

1
87'

Kolejna groźna okazja Aston Villi. Philippe Coutinho uderzał zza pola karnego. David de Gea na dwa razy, ale złapał piłkę.

1
2
86'

Manchester United próbuje przejąć inicjatywę, ale ma problemy z przebiciem się w pole karne gospodarzy.

2
1
81'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Jacob Ramsey.

Zamienili się rolami piłkarze Aston Villi. Dynamiczne wejście Ramseya i natychmiastowe wyłożenie piłki do Coutinho. Varane minimalnie minął się z piłką przy interwencji. Mamy remis!

17
7
3
2
77'

Gol! Strzelił Jacob Ramsey. Asystował mu Philippe Coutinho.

Znakomita gra zespołowa zakończona podaniem na środek pola karnego. Jacob Ramsey nie mógł tego zmarnować. Tym razem de Gea nie zdołał interweniować.

14
6
3
1
5
76'
73'

Z rzutu wolnego piłkę przerzucono na drugą stronę, do Matty Casha. Ten długo zwlekał z dograniem, ponieważ miał na plecach przeciwnika. Po jego dośrodkowaniu zrobiło się trochę zamieszania, gospodarze oddali sytuacyjny strzał, ale ponownie skuteczną interwencją popisał się de Gea, wybijając piłkę nogą.

1
1
1
70'

Morgan Sanson bardzo nerwowo schodził w kierunku ławki rezerwowych.

1
1
68'
67'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Fred.

Portugalczyk pięknie się odpłacił za ten niezauważony przez sędziego faul! Czerwone Diabły bezlitośnie wykorzystały błąd rywali.

Asysta:
9
6
2
3
65'

Fernandez padł na boisko i został nadepnięty na tył kolana. Gracze gospodarzy nie przerwali gry. Wkrótce piłka trafiła pod nogi Davida de Gei, który wybił ją za linię boczną. Brzydkie zachowanie Douglasa Luiza.

1
64'

Spore zamieszanie w polu karnym de Gei, ale podopieczni Stevena Gerrarda nie oddali strzału.

1
62'

Ramsey padł przed polem karnym, ale nie ma faulu, choć całym ciałem zatrzymał go Lindelof. Chwilę później w środku boiska faulowany piłkarz Manchesteru United.

1
61'

Tym razem akcja Greenwooda, który zaatakował prawą stronę i piłka po jego strzale nie zmieściła się przy dalszym słupku.

1
60'

Przyjezdni odzyskali piłkę, a dokładnie zrobił to Elanga i to tuż przed polem karnym. Jego strzał minął jednak słupek po jego zewnętrznej stronie.

59'

Fernandez z narożnika, ale nie udało się gościom stworzyć zagrożenia.

59'

Greenwood strzelał zza pola karnego. Piłka musnęła jednego z obrońców i wyszła za linię końcową.

57'

Zamiana ról. Tym razem Buendia do Digne na lewą stronę pola karnego. Zawodnik miejscowych uderzył w boczną siatkę.

55'

Lucas Digne świetnie minął obrońce i wyłożył piłkę do Emiliano Buendii na skraj pola karnego. Ten nie zdołał pokonać bramkarza Czerwonych Diabłów.

52'

Ollie Watkins dopuścił się faulu na Fernandezu, którego próbował zaraz po tym podnosić. Portugalczyk potrzebował chwili, by się pozbierać.

49'

Znakomita wymiana piłki między graczami Aston Villa i tylko David de Gea ratuje Manchester United przed golem Jacoba Ramseya.

48'

Matić faulował. Na jego szczęście obyło się bez kartki, bo wyleciałby z boiska.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes.

Za faul na Samsonie przy próbie odbioru piłki.

Aston Villa. Schodzi: Ezri Konsa. Wchodzi: Kortney Hause.

Konsa nie zagra w drugiej połowie.

komentarz

W tym spotkaniu oglądamy Matty Casha. Wcześniej grał inny reprezentant Polski, Jan Bednarek.

45+5'

Piłkarze Aston Villi z problemami w opanowaniu piłki, którą stracili w środku boiska. Goście jeszcze próbowali szczęścia, ale dobry powrót obrońców uniemożliwił oddanie strzału.

1
45+4'

Fernandez krótko do Greenwooda, a ten w pole karne, lecz nikt nie zamykał tej akcji.

45+4'

Strzał Elangi nie poleciał w stronę bramki, ponieważ odbił się od obrońcy. Będzie rzut rożny.

1
1
45+2'

Konsa o własnych siłach zszedł z boiska, na które najpewniej za chwilę wróci.

45+1'

Sędzia doliczył trzy minuty, ale Konsa wciąż leży na murawie, dlatego możemy się spodziewać, że pierwsza połowa potrwa nieco dłużej.

1
45'

Ezri Konsa po starciu z Elangą potrzebuje dodatkowej pomocy medycznej.

43'

Mocne, ale dobre dośrodkowanie Matty Casha w pole karne, wprost na nogę Emiliano Buendii. David de Gea nie dał się jednak pokonać.

1
42'

Dość agresywny faul Elangi na Konsie, ale obyło się bez kartki.

39'

Odrobinę przebudzili się gospodarze, którzy teraz tworzą akcję za akcją.

38'

Podanie na lewą stronę, już w polu karnym, do Casha, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Od bramki David de Gea.

37'

Reprezentant Polski, Matty Cash, dośrodkowywał, ale po raz kolejny skutecznie wybili to obrońcy.

36'

Co za obrona Davida de Gei! Ledwie metr od niego był Emiliano Buendia, który przymierzył głową!

1
1
35'

Wysoko posłana piłka z narożnika boiska. Ollie Watkins nieskutecznie powalczył w powietrzu, ale będzie jeszcze wrzutka z drugiej strony.

1
33'

Akcja Fernandeza i Greenwooda. Na posterunku Martinez, ale nie bez problemów. Czerwone Diabły ponownie naciskają rywali.

1
32'

Pierwszy strzał Aston Villi. Ollie Watkins uderzył jednak bardzo słabo i bez problemów złapał to David de Gea.

31'

Piłka po rzucie wolnym dla The Villans przejęta przez obrońców na skraju pola karnego. Miejscowi wciąż bez strzału na bramkę.

2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić.

Za podcięcie Danny Ingsa przy linii bocznej.

1
1
28'

Świetny strzał Bruno Fernandeza wybroniony przez Martineza, ale przed polem karnym do wybitej piłki dopadł Greenwood. Jego uderzenie przeleciało jednak obok bramki.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne.

Aston Villa
1
23'

Manchester United rozgrywał kolejną akcję, ale złe podanie w środku pola doprowadziło do przejęcia przez gospodarzy. Ci nadal jednak nie mogą znaleźć drogi w pole karne Davida de Gei.

2
1
20'

Podczas tej sytuacji w starciu z obrońcą ucierpiał Edinson Cavani, który musiał zejść na chwilę z boiska. Przy rzucie rożnym nie brał udziału, ale i tak piłka z narożnika wylądowała w rękach Martineza. Cavani po tym wrócił do gry.

2
18'

Kolejną akcję gości zamykał Mason Greenwood, ale tym razem spisał się Emiliano Martinez.

1
15'

Naciskają gracze Manchesteru United, a Aston Villa pozostaje bez jakiegokolwiek strzału.

12'

Elanga wygrał w walce o piłkę w powietrzu, ale jego strzał głową wylądował na bocznej siatce.

1
6'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Piłkę przy rzucie wolnym musnął tylko Mason Greenwood, dzięki czemu kilka metrów do przodu podszedł z nią Fernandez, a następnie uderzył mocno na bramkę. Emiliano Martinez nie tylko nie złapał piłki, ale pozwolił jej przelecieć między swoimi nogami i przekroczyć linię bramkową. Wytłumaczeniem może być co najwyżej pozycja Edinsona Cavaniego, który ewentualnie zasłaniał bramkarzowi widok.

7
4
1
3
4
4'

Dobrze wybijają obrońcy Aston Villi. Na razie nie oglądaliśmy strzałów na bramkę.

1
3'

Drugi również bez zagrożenia, ale Manchester United ma rzut wolny spod bocznej linii.

1
2'

Już w pierwszej akcji stały fragment gry dla gości. Pierwszy rzut rożny zakończony wybiciem za linię końcową.