Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Edinson Cavani.

Akcję rozpoczął Alex Telles, potem wymiana podań i w końcu z lewej strony dośrodkował Cavani wprost do nadbiegającego Rashforda!

2
3
7
90+2'

Anthony Martial stanął przed szansą zdobycia gola, ale został zablokowany przez dwójkę rywali i nie miał miejsca oddać strzału w światło bramki.

1
1
2
3
90+1'

Kolejna akcja zakończyła się w rękach bramkarza Czerwonych Diabłów, które do końca będą walczyć o zwycięstwo.

1
1
1
1
90+1'

De Gea wybił piłkę po tym stałym fragmencie gry.

1
2
2
90+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
1
1
90'

David de Gea na posterunku! Rzut rożny dla gości.

1
1
1
90'

Dobre dośrodkowanie Martiala, ale nie doszedł do tego Ronaldo. Chwilę później ponownie dostał piłkę, będąc na granicy spalonego, ale obronił to Areola.

2
89'

Faulował McTominay w środku boiska.

1
87'

Jarrod Bowen z narożnika i bliski szczęścia Tomas Soucek, ale piłka minęła dalszy słupek po jego zewnętrznej stronie.

1
1
87'

Rzut rożny dla West Ham United.

1
1
2
86'

Niezłe wejście Dalota, ale piłki odskoczyła mu od nogi i nie udało się wykończyć sytuacji.

84'

Kolejne uderzenie z daleka wykonał Diogo Dalot, ale było ono niecelne.

1
83'

Rzutu karnego nie będzie. Nie było tam zamierzonego kontaktu. Manchester United chwilę później ruszył z kolejną akcją, ale ponownie dobrze obrońcy.

1
3
3
82'
82'
81'

Bruno Fernandes upadł w polu karnym i zwijał się z bólu. VAR sprawdza, czy nie powinno być rzutu karnego.

2
2
80'

Raphael Varane ucierpiał w starciu z Antonio i jest opatrywany przez medyków. Tymczasem rozwiązał się worek z bramkami. Newcastle United prowadzi z Leeds United 1:0 po trafieniu Jonjo Shelveya w 75. minucie.

1
79'

Bruno Fernandes nie ma łatwych pozycji do strzału. Kolejny poleciał wysoko nad bramką, ale dużo rywali było wokół.

78'

Mamy zmianę wyniku w Brentford! Dla Wolverhampton Wanderers bramkę w 48. minucie strzelił Joao Moutinho.

77'

West Ham United w ataku pozycyjnym, ale wszystko zakończyło się spalonym Michaila Antonio.

1
1
76'

Rozpoczęła się już druga połowa meczu Brentford FC vs Wolverhampton Wanderers. Nadal nie oglądaliśmy bramek w żadnych z trzech trwających spotkań.

3
1
1
1
2
75'

Tym razem z daleka próbował Alex Telles, ale mocno niecelnie.

1
73'

Dawson ostro potraktowany we własnym polu karnym przez Ronaldo.

1
69'

Dośrodkowanie Declana Rice'a wybite przez obrońców.

1
1
1
2
2
68'

Ponownie bardzo szybko akcja przenosi się z jednego pola karnego na drugie.

1
1
1
1
1
67'

Znów indywidualnie Marcus Rashford, ale dobrą interwencję zanotował Craig Dawson. Nie ma nawet rzutu rożnego.

1
66'

Uderzenie McTominaya zblokowane, a do odbitej piłki nie zdołał doskoczyć Ronaldo, będący przed bramką West Hamu.

2
2
1
65'

Bruno Fernandes próbował z dalszej odległości, ale wysoko nad bramką.

1
2
1
64'

Na posterunku Alphonse Areola.

3
2
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Declan Rice.

W drugiej swojej akcji Rashford został faulowany. Rice ukarany za to żółtą kartką.

West Ham United
3
2
1
63'

Pierwsza akcja Marcusa Rashforda, ale zatrzymał się na obrońcy.

1
1
63'

Manchester United. Schodzi: Anthony Elanga. Wchodzi: Mason Greenwood.

1
62'

Wciąż nie oglądaliśmy ani jednej bramki w trzech trwających aktualnie spotkaniach.

1
1
61'

Sytuacyjna piłka Anthonio Elangi po dośrodkowaniu Dalota. Strzał powędrował nad bramką.

2
1
1
60'

Michail Antonio powstrzymany 20 metrów od bramki Davida de Gei. Gracze Manchesteru United szukają swojej pierwszej bramki w tym meczu.

1
58'

Po dośrodkowaniu do piłki dopadł Raphael Varane, ale po jego uderzeniu głową piłka przeleciała nad poprzeczką.

58'

Taniec Ronaldo dał tylko rzut rożny.

3
1
1
57'
2
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

Faul Anglika, który daje Młotom okazję na dośrodkowanie z prawej strony boiska.

Manchester United
1
1
1
55'

Zakończyła się pierwsza połowa meczu Brentford FC vs Wolverhampton Wanderers.

2
1
54'

Piłka przeleciała nad zgromadzeniem zawodników w polu karnym, ale na jego skraju dorwał ją Jarrod Bowen. Jego uderzenie otarło się tylko o boczną siatkę. To była najgroźniejsza dotychczas okazja przyjezdnych.

1
1
53'

Mocne starcie, w którym delikatnie ucierpiał Harry Maguire, ale szybko podniósł się, by kontynuować grę.

2
1
50'

Bez zagrożenia.

2
49'

Ależ gruchnął teraz Fred. Genialne wejście w pole karne Brazylijczyka, po którym huknął na bramkę Alphonse Areoli. Tylko rzut rożny.