(0:0)
Zakończony
Watford FC
90+3'

Tylko westchnęli kibice gości. Sarr był bliski trafienia z trzydziestu metrów, ale uderzył minimalnie obok!

2
90+3'

Atomowe uderzenie Bruno Fernandesa z dystansu, ale w środek bramki. Broni Foster.

1
90+2'

Goście zamknięci praktycznie we własnym polu karnym.

90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty do drugiej połowy.

1
1
90'

Techniczne uderzenie Sancho z dwudziestego metra, jednak piłka poszybowała nad bramką.

89'

Sędzia pospiesza zawodników gości, którzy nie kwapią się do wznowienia gry z autu.

1
88'

Poddenerwowani kibice na Old Trafford. Mnożą się niewymuszone błędy United na połowie przeciwnika. A czasu coraz mniej.

86'

Ponownie nie popisał się Ronaldo. Wbiegł w pole karne, lecz pogubił się w dryblingu i nie zdołał minąć przeciwnika.

84'

Płaskie podanie Sancho wzdłuż pola karnego... i ponownie żaden z partnerów nie doszedł do piłki. Najbliżej był Rashford, jednak sztuka ta mu się nie udała.

83'

Przedzierał się środkiem boiska Kucka, jednak w końcowej fazie akcji oddał koszmarny strzał z osiemnastu metrów.

81'

Goście łatwo oddają piłkę rywalom. Nawet nie udają, że zależy im na zwycięstwie. Jeden punkt w zupełności im wystarcza.

80'
ZMIANA

Watford FC. Schodzi: Tom Cleverley. Wchodzi: Juraj Kucka.

80'

Shaw centrował z rzutu wolnego, ale włożył w to zagranie zbyt dużo siły. Celował na dalszy słupek, jednak nie trafił w bramkę. Nie zdążył też zamknąć akcji Ronaldo.

77'

Dośrodkowanie Bruno Fernandesa z rzutu rożnego, jednak oddalają zagrożenie przyjezdni.

75'

Shaw centrował z lewej strony, zamykał akcję drugi z bocznych obrońców Wan-Bissaka, jednak główkował obok bramki.

74'
ZMIANA
73'

Po wrzutce Tellesa nad bramką główkował Ronaldo.

72'

Nieustanny pressing Manchesteru United. Coraz bardziej zaczyna się spieszyć gospodarzom. Narasta też wśród nich frustracja.

69'

Piętnaście strzałów Manchesteru United i tylko dwa celne.

2
1
67'

Piłka jak zaczarowana - nie chce wpaść do bramki. Po dośrodkowaniu Bruno Fernandesa Pogba trącił piłkę, ta odbiła się od Ronaldo i zmierzała do bramki, ale na tyle wolno, że Foster zdążył się pozbierać.

1
65'

Z dystansu uderzył Louza, ale zrobił to tak czytelnie, że De Gea bez problemu złapał piłkę.

1
64'

Po wrzutce Wan-Bissaki lekki strzał głową oddał Ronaldo. Pewnie broni Foster.

63'
ZMIANA

Watford FC. Schodzi: Jeremy Ngakia. Wchodzi: Christian Kabasele.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jeremy Ngakia #2
63'
ZMIANA

Watford FC. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Ken Sema.

62'
ZMIANA

Manchester United. Schodzi: Fred. Wchodzi: Jadon Sancho.

61'

Coś niesamowitego. Kapitalny rajd Bruno Fernandesa, wycofanie piłki do Ronaldo, ale ten nie oddał czystego strzału i trafił w... Elangę!

60'

W odpowiedzi kontratak Watfordu, ale strzał Kamary z trzydziestu metrów był bardzo niecelny.

59'

Biją głową w mur gospodarze. Są wyraźnie lepsi w tym meczu, kreują kolejne sytuacje, jednak nie potrafią ich wykorzystywać. To aż nieprawdopodobne, że jeszcze nie oglądaliśmy bramek.

56'

Fantastyczna akcja gospodarzy. Zaczął wszystko mocnym podaniem Fred. Pogba odegrał piętką do Elangi, ale ten fatalnie spudłował z pięciu metrów!

56'

Nie było faulu. Tylko aut dla Manchesteru United.

55'

Ronaldo upadł w polu karnym po wejściu Kamary. Gra przerwana. Czekamy na decyzję VAR.

53'

Ronaldo zdemolowany na przedpolu przez Fostera. Delikatnie protestował Portugalczyk, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

52'

Ponownie zakotłowało się w polu karnym. Mocne wstrzelenie piłki przez Kinga, po którym futbolówka odbiła się od Dennisa i bardzo powoli zmierzała w kierunku bramki. Pewnie broni De Gea.

52'

Dennis przedarł się w pole karne United, zagrywał płasko wzdłuż "szesnastki", ale żaden z partnerów nie zdołał dostawić nogi.

49'

Znakomite podanie Maticia do Pogby, który miał sporo miejsca na dalszym słupku, ale kopnął obok bramki. Nie wiadomo czy był to strzał czy też podanie.

48'

Ronaldo złapany na spalonym po świetnym podaniu Pogby fałszem.

46'

Wrzutka Cleverleya z rzutu rożnego, ale Samir tylko musnął piłkę głową i oddał niecelny strzał.