Jeszcze West Ham szuka wyrównania, ale ma już niewiele czasu.

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

Liverpool FC. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: James Milner.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Jota.

1
86'

Piłkarze Liverpoolu przez moment oddali inicjatywę, ale w ostatnich minutach skuteczniej oddalają grę od własnej bramki.

1
83'

Kolejna akcja West Hamu, ale dośrodkowanie z lewej strony do nikogo nie dotarło.

1
80'

Kontra West Hamu, Antonio sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał oddać uderzenia!

1
79'
78'

Diaz do Salaha, ten strzelił z pola karnego, został jednak przyblokowany.

1
75'

Do strzału z pola karnego doszedł Diaz, ale piłka poszybowała ponad bramką West Hamu.

74'

Akcja West Hamu przerwana. Na spalonym znalazł się Said Benrahma.

72'

Z pola karnego uderzał Mane, trafił jednak w rywala.

70'

Powinien być remis! Lanizi uderzał z siedmiu metrów, ale piłka poszybowała ponad bramką Alissona!

1
1
67'

To już powoli staje się nudne. Salah strzela, Fabiański broni.

66'

Z pierwszej piłki uderzył Salah, ale po raz kolejny wprost w Fabiańskiego.

64'

Mane do Diaza, ten jednak uderzając z ok. 16 metrów przestrzelił o metr!

60'

Pól godziny do końca meczu. Liverppol szuka drugiego gola i zamknięcia spotkania.

1
58'

Z dystansu uderzył Keita, piłka poszybowała daleko od bramki Fabiańskiego.

57'

Diaz do Salaha, ten jednak w polu karnym nie dał rady przejąć piłki.

52'

Bowen skręcił nogę i na boisko już nie wróci.

1
50'

Z pola karnego uderzył Trent Alexander-Arnold, piłka poszybowała tam, gdzie stał Fabiański.

48'

Bowen wpadł z piłką w pole karne, już składał się do uderzenia, ale w ostatnim momencie wracający Robertson zatrzymał rywala.

46'

Rozpoczęła się 2. połowa meczu!

1
45'

Jeszcze minuta emocji w 1. połowie.

44'

Salah powinien zapewnić spokój gospodarzom, ale huknął wysoko ponad bramką Fabiańskiego.

1
42'

Goście przed przerwą starają się coś jeszcze zdziałać, ale piłkarze Liverpoolu nie zamierzają się bronić przed rywalem.

39'

Riposta West Hamu, do strzału doszedł Vlasić, trafił jednak w rywala. Będzie tylko rzut rożny.

39'

Diaz powinien trafić na 2:0, ale snajper nie potrafił z kilku metrów pokonać Fabiańskiego!

1
36'

Liverpool prowadzi i wydaje się, że ma mecz pod kontrolą. West Ham w ostatnich minutach niewiele potrafi zdziałać.

33'

Po raz kolejny w ofensywie pokazał się Trent Alexander-Arnold, strzał obrońcy był jednak niecelny.

1
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Craig Dawson.

1
31'

Kwadrans do przerwy. Liverpool miał więcej z gry i zdobył gola. Goście jednak na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

1
29'

Jeszcze mieliśmy VAR, ale sędzia ostatecznie wskazał na środek boiska.

2
28'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Alexander-Arnold na czwarty metr do Mane, a ten wbił piłkę do siatki. 1:0!

25'

Liverpool cały czas przeważa, ale brakuje gospodarzom wykończenia.

1
1
22'

Po raz drugi w meczu pokazał się Antiono. Alisson już jest jednak rozgrzany i zdołał wybić piłkę na korner!

1
20'

Mamy w końcu odpowiedź Liverpoolu. Strzał Mane, ale próba dość daleka od oczekiwań. Od bramki Fabiański.

18'

Kolejna próba West Hamu, do piłki dopadł Soucek. Mocny strzał, ale poradził sobie z nim Alisson!

14'

Celny strzał Młotów. Uderzenie Antonio, Alisson nie dał się zaskoczyć. Bramkarz wybił piłkę na rzut rożny!

1
1
12'

Uderzał Diaz, ale został zablokowany. Po chwili strzelał Salah, piłka jednak minęła bramkę gości!

1
1
1
9'

Liverpool cały czas w ataku, obrona West Hamu jest dość elektryczna. Co chwilę pojawiają się dość proste błędy.

1
1
6'

Pierwsza próba gości. Vlasić dogrywał w pole karne, ale powinien się dużo lepiej zachować.

4'

Szturm Liverpoolu od początku. West Ham ma spore problemy w defensywie.

2'

Salah już sam na sam z Fabiańskim, ale górą Polak, który zdołał odbić piłkę!