(2:1)
Zakończony
Liverpool FC
komentarz

Po remisie 2:2 w walce o mistrzostwo Anglii wciąż niewiele wiadomo. Manchester City nad Liverpoolem w dalszym ciągu ma punkt przewagi.

90+4'

Kontra City, Mahrez starał się lobować bramkarza, ale spudłował!

90+2'

Trent Alexander-Arnold dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę wybił obrońca.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
90'

Mahrez uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka!

1
1
2
1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Virgil van Dijk.

1
88'

Techniczna próba Cancelo, piłka minęła bramkarza, ale także i słupek.

1
87'

Nikt nie chce już zbytnio ryzykować. Więcej z gry mają gospodarze, Liverpool liczy na zabójczą kontrę.

1
1
1
1
84'
83'

City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Jack Grealish.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

2
81'

De Bruyne wyłożył piłkę na dziesiąty metr, nie miał jednak kto zamknąć akcji.

2
77'

Wchodzimy w decydującą część meczu. Piłkarze są już zmęczeni, ale przed nimi jeszcze trochę grania.

75'

City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Riyad Mahrez.

72'

Jesus w polu karnym z piłką, uderzył jednak w boczną siatkę. Po raz kolejny w meczu.

71'

Z pola karnego płasko uderzył Salah, piłka odbiła się od ręki i biodra obrońcy i wyszła na rzut rożny. Sędzia jednak nakazał wznowić grę od bramki.

1
70'

Liverpool FC. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Luis Diaz.

69'

Trochę spadło tempo akcji. Piłkarze potrzebują wytchnienia.

66'

Dużo biegania, ale wszystko co dobre kończy się przed polem karnym.

63'

De Bruyne do Sterlinga, ten w sytuacji sam na sam do bramki. Jednak po analizie VAR sędzia trafienie anulował. Wciąż mamy remis!

2
1
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara.

1
61'

Jesus ograł kilku rywali w polu karnym. Płaski strzał w polu bramkowym zablokował obrońca.

1
1
komentarz

58'

I znowu akcja za akcję. Otwarte spotkanie, nikt nie chce tutaj zremisować.

1
1
55'

Gracze City w końcu doszli do siebie i starają się konstruować swoje akcje.

1
1
2
52'

Akcję Livepoolu zakończył Jota, strzał z siedmiu metrów na raty obronił bramkarz.

2
51'

Alisson kilka metrów przed polem karnym głową zatrzymał akcję gospodarzy.

2
1
49'

Po doprowadzeniu do remisu Liverpool szuka trzeciego trafienia. Gracze City trochę zaskoczeni sytuacją.

1
1
1
1
46'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Mohamed Salah. Salah kapitalnie do Mane, a ten w sytuacji uderzył obok bramkarza! 2:2!

komentarz

Sporo się dzieje w Manchesterze. Na razie City prowadzi z Liverpoolem 2:1.

2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
45'

Strzelał Laporte, Alisson sparował piłkę na słupek. Wcześniej był jednak spalony.

43'

Zagranie do Sterlinga, ten nie zdążył dołożyć nogi. Do bramki miał już tylko kilka metrów.

1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

1
40'

Liverpool będzie w stanie odpowiedzieć jeszcze przed przerwą? Po stracie gola gracze The Reds jeszcze nie zagrozili City.

37'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Joao Cancelo. Cancelo z lewej strony zagrał na piąty metr. Jesus przyłożył nogę i trafił pod poprzeczkę. 2:1!

3
2
1
1
2
35'

Cancelo wpadł z piłką w pole karne lewą stroną. Płaski strzał trafił w boczną siatkę.