(2:1)
Zakończony
Manchester United
90+3'

Starcie w środku boiska, ale bez faulu. Nic jednak nie wynikło z tej akcji Czerwonych Diabłów.

90+1'

Cztery minuty doliczone.

1
90+1'

Arsenal FC. Schodzi: Cedric Soares. Wchodzi: Takehiro Tomiyasu.

wchodzi Wchodzi
Takehiro Tomiyasu #18
schodzi Schodzi
89'

Manchester United jeszcze próbuje choćby zmniejszyć rozmiary porażki. Dobrze jednak bronią się gracze Arsenalu.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Lindelof.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Elneny. Za faul na McTominayu.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes. Mocno nadepnął rywala Portugalczyk.

74'

. Schodzi: Bukayo Saka. Wchodzi: Rob Holding.

73'

Szykuje się zmiana, ale póki co Bukayo Saka siedzi na boisko z grymasem bólu na twarzy.

71'

Gol! Strzelił Granit Xhaka. Asystował mu Mohamed Elneny.

Ależ przymierzył Xhaka! Strzał z ponad 20 metrów trafił do siatki!

68'

Żółtą kartkę otrzymał Nuno Tavares. Za złapanie Elangi za koszulkę.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

Za odkopnięcie piłki po gwizdku po faulu Soaresa.

2
66'

Zbyt długo zwlekali ze strzałem gracze Manchesteru United i nic nie wyszło z tej akcji. Mały sparing w zapasach mieli Scott McTominay z jednym z obrońców.

1
63'

Ponownie Ronaldo, ale tym razem wypatrzył wchodzącego za nim w pole karne Diogo Dalota. Słupek do spółki z Aaronem Ramsdalem ratują sytuację dla Arsenalu.

1
3
1
61'

Mamy jeszcze weryfikację VAR. Decydowały milimetry. Decyzja o spalonym została podtrzymana.

2
3
2
60'

Piłka w siatce po strzale Cristiano Ronaldo, ale spalony.

2
4
60'

Manchester United walczy o gola.

1
59'

Kolejna okazja Anthony'ego Elangi, ale zbił to Aaron Ramsdale.

57'

6
56'

Jest rzut karny! Bruno Fernandes będzie strzelał.

1
1
55'

Nie udało się stworzyć zagrożenia, ale... Nuno Tavares unosił rękę, próbując odciąć Matića od podania i mamy sprawdzenie VAR w sprawie potencjalnego karnego!

55'

Jadon Sancho po raz kolejny już wywalczył rzut rożny.

1
54'

Na razie dość spokojnie. Arsenal bardziej próbuje długich podań. Nie wychodzą one jednak najlepiej.

52'

Scott McTominay faulował blisko środka boiska.

51'

Przestrzelił ze wślizgiem Diogo Dalot, ale nie wykorzystał tego Nuno Tavares, strzelając wysoko nad bramką.

50'

Zgubiona piłka przez Matica jeszcze na własnej połowie. Wrzut z autu dla Arsenalu.

50'

Wrzut z autu dla Manchesteru United niemalże na wysokości pola karnego rywali, ale przeciwnicy przejęli piłkę.

49'

Gospodarze z poszanowaniem piłki. Starają się jak najdłużej utrzymywać w jej posiadaniu. Teraz próba dalekiego podania na Nuno Tavaresa, ale od bramki zacznie David de Gea.

47'

Jako pierwszy zaatakował Arsenal FC, ale bez powodzenia.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45+5'

Ostatnia próba Manchester United, ale nie zdążyli z piłką w pole karne.

45+3'

Po rzucie rożnym nie udało się stworzyć groźnej sytuacji. Kontra Arsenalu.

45+2'

Pressing Czerwonych Diabłów poskutkował wrzutem z autu blisko pola karnego rywali. Po nim świetny strzał oddał Alex Telles. Aaron Ramsdale obronił to, ale nie bez problemu.

1
45+1'

Do pierwszej połowy doliczono aż pięć minut.

45'

Trochę nieuporządkowanej gry z obu stron.

43'

Nieudana akcja Manchesteru United.

40'

Cedric Soares z rzutu rożnego. Trochę zamieszania w polu karnym, ale Bukayo Saka nie przebił się przez obronę.

39'

David de Gea kolejny raz ratuje swoją drużynę!

1
37'

Ronaldo próbował dryblingu, ale nie minął obrońcy. Piłka w rękach bramkarza. Manchester United próbuje pójść za ciosem.

35'
4
2
34'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Nemanja Matić.

Bardzo dobry drybling Sancho, podanie Matica i doskonale wbiegł na piłkę Ronaldo, dając kontaktowego gola!

2
3
1
1
32'

Gol! Strzelił Bukayo Saka.

Był faulowany i wymierzył sam sprawiedliwość.

Arsenal FC
1
1
31'

Ostatecznie gola nie ma, ale mamy rzut karny dla Arsenal FC!

1
1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Telles. Za nadmierną ostrość.

45+3'

Martin Odegaard strzelał, ale ponownie na posterunku David de Gea.

30'

Saka starł się z Tellesem, a piłka dotarła do będącego jeszcze bardziej wysuniętym Nketiah. Spalonego sygnalizował David de Gea. Teraz sprawdzany jest potencjalny faul Tellesa!

28'

Ogromne zamieszanie w polu karnym, ale gol został uznany. Mamy jednak weryfikację VAR.

27'

Gol! Strzelił Eddie Nketiah.

1
1
1
25'

Nie było spalonego w tej sytuacji. Eddie Nketiah zatrzymany przez Davida de Geę.

24'

Krążyła piłka wokół pola karnego. Nie strzelał ani Ronaldo, ani Fernandez, ale na uderzenie zdecydował się Diogo Dalot. Poprzeczka!

23'

Piłka odebrana Jadonowi Sancho, który sygnalizował sędziemu, że jeden z obrońców dotknął piłki ręką, gdy już leżał na ziemi.

22'

Długie podanie na Ronaldo, ale Portugalczyk nie opanował tego, a dobrze do piłki wyszedł Ramsdale.

20'

Cristiano Ronaldo dostał piłkę w polu karnym, ale nie był na wprost bramki. Z dość ostrego kąta uderzył wysoko nad poprzeczką.

19'

Przy piłce Martin Odegaard i Emile Smith Rowe, a przed nimi mury obu drużyn. Uderzał Norweg, ale wysoko nad bramką.

18'

Faul Elangi na Eddie Nketiah tuż przed własnym polem karnym.

17'

Arsenal ryzykownie, ale piłkarze nie dali sobie odebrać piłki naciskającym graczom przyjezdnych.

16'

Krótkie rozegranie i zbyt mocne dośrodkowanie Bruno Fernandesa zakończyło akcję.

16'

Indywidualny popis Jadona Sancho przy końcowej linii, czym wywalczył rzut rożny.

15'

Kolejne wyjście Elangi, który walczył z Tavaresem o piłkę i we wszystko wmieszał się Ramsdale, przez co nie było szansy oddać strzału. Żadnego faulu tam nie było.

13'

Ważny odbiór Cristiano Ronaldo we własnej strefie obronnej, ale już na środku boiska goście stracili piłkę.

11'

Okazja Bruno Fernandesa po fatalnym błędzie Ramsdale'a, który wybił piłkę wprost pod nogi Scotta McTominaya. Bramkarz zdołał jednak wybronić strzał.

9'

Bukayo Saka upadł na boisko, mimo że nie było tak bezpośredniego kontaktu z Alexem Tellesem. Gracz Arsenal FC jest opatrywany przez medyków.

8'

W 7. minucie brawa dla Cristiano Ronaldo, który gra po raz pierwszy po rodzinnej tragedii.

2
7'

Alex Telles z narożnika i najlepiej wyskoczył do piłki Scott McTominay, ale strzelił obok bramki.

6'

Anthony Elanga wyszedł na sytuację sam na sam, choć obrońca był blisko. Świetnie obronił Aaron Ramsdale.

5'

Gracze Manchesteru United na razie rzadko przy piłce. Przy bramce obrona znów się nie popisała.

3'

Gol! Strzelił Nuno Tavares.

Bukayo Saka najpierw uderzał, ale znakomicie obronił David de Gea. Dobił to jednak Tavares!