1
1
1
89'

Mathias Jensen miał sporo miejsca przed linią pola karnego, lecz tak długo zwlekał ze strzałem, że rywale zdążyli go zablokować.

88'

Edinson Cavani złożył się do uderzenia przewrotką, ale nieczysto trafił w piłkę, w dodatku był na spalonym. Gra przerwana.

2
86'

Tempo spadło, końcówka już nie porywa. Brentford zaniechał walki nawet o trafienie honorowe.

82'

Beniaminkowi nie można odmówić ambicji, ale konkrety w tym meczu pokazuje wyłącznie Manchester United. Żadnego przełomu już nie będzie.

79'

Christian Eriksen zablokowany przy próbie uderzenia z dystansu.

76'

Brentford. Schodzi: Bryan Mbuemo. Wchodzi: Yoane Wissa.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bryan Mbuemo #19
75'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Phil Jones.

74'

Man Utd. Schodzi: Anthony Elanga. Wchodzi: Edinson Cavani.

72'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Alex Telles.

3:0! Z rzutu rożnego dośrodkował Telles, a Varane wygrał pojedynek z Henrym i pokonał Rayę z pomocą rykoszetu.

1
1
71'

Brentford. Schodzi: Vitaly Janelt. Wchodzi: Joshua Dasilva.

Joshua Dasilva #10
71'

Brentford. Schodzi: Christian Norgaard. Wchodzi: Mathias Jensen.

Mathias Jensen #8
71'

Pontus Jansson dość niefortunnie przecinał dośrodkowanie Cristiano Ronaldo i zapachniało nawet golem samobójczym. Na szczęście zawodnika Brentfordu piłka minęła słupek.

71'

Man Utd. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Fred.

68'

Beniaminek co chwilę gości w polu karnym Man Utd, jednak brakuje mu konkretów.

65'

Brentford ma spory problem. Wydaje się, że dwubramkowej straty na Old Trafford nie będzie w stanie odrobić.

61'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

2:0! Ronaldo zmylił Rayę i pokonał go mocnym strzałem w prawy róg.

3
1
60'

Rzut karny dla Manchesteru United! To efekt faulu Henry'ego na Ronaldo.

2
1
57'

David de Gea nogą zatrzymał płaski strzał Toneya z ostrego kąta. Kotłuje się w polu karnym gospodarzy.

55'

Kąśliwe uderzenie Eriksena z rzutu wolnego. Celne, ale odległość była duża i David de Gea odbił piłkę.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić. Faulowany Eriksen.

53'

Płaskie uderzenie Fernandesa z ostrego kąta i minimalne pudło!

Czy Brentford strzeli na Old Trafford przynajmniej jednego gola?
50'

Diogo Dalot trafił po rękach Rayi w poprzeczkę, choć gol i tak nie zostałby uznany. Powód? Spalony.

48'

Po dośrodkowaniu Eriksena z rzutu wolnego, do strzału doszedł niepilnowany Ivan Toney, jednak nieczysto trafił w piłkę i David de Gea nie musiał interweniować.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

A jednak nie ma gola! Wideoweryfikacja wykazała, że Ronaldo był na minimalnym spalonym. Nadal 1:0.

1
1
1
1
2
44'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Juan Mata.

2:0 dla gospodarzy! To była szybka kontra, w której Mata dograł z lewej strony boiska do Ronaldo, a Portugalczyk pokonał Rayę uderzeniem z pierwszej piłki.

3
2
1
40'

Dość wyrównane spotkanie na Old Trafford, ale póki co skuteczniejsze są Czerwone Diabły i tylko z tego wynika ich prowadzenie.

37'

Odpowiedź beniaminka, mocny strzał Mbuemo z narożnika pola karnego, jednak David de Gea nie musiał interweniować, bo piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

36'

Fatalna centra Tellesa z rzutu wolnego. Piłka była poza zasięgiem jego kolegów i wylądowała w rękach bramkarza Brentfordu.

32'

Świetna okazja miejscowych! Juan Mata otrzymał doskonałe podanie od Cristiano Ronaldo, mimo to huknął obok słupka.

31'

Diogo Dalot szukał dośrodkowaniem Cristiano Ronaldo, ale zagrał piłkę zbyt mocno i złapał ją David Raya.

1
29'

Znów podkręcił tempo Brentford. Goście ambitnie szukają bramki wyrównującej.

24'

Z rzutu wolnego z 30 metrów strzelił Cristiano Ronaldo. Piłka skozłowała przed Rayą, jednak bramkarz Brentfordu ostatecznie ją złapał.

22'

Mogło być 1:1! Doskonale w pole karne dośrodkował Christian Eriksen, główkował Ivan Toney i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

17'

Mbuemo doszedł do strzału głową w polu karnym Man Utd, jednak posłał piłkę daleko obok słupka.

15'

Tempo nieco spadło, Manchester United kontroluje wydarzenia na boisku.

11'

Z 25 metrów celnie, ale dokładnie tam, gdzie stał De Gea uderzył Christian Eriksen. Bramkarz Czerwonych Diabłów obronił bez problemów.

9'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Anthony Elanga.

1:0 dla Man Utd! Szybka akcja oskrzydlająca, Elanga dośrodkował spod końcowej linii, na 6. metrze nogę dołożył Fernandes i Raya bez szans.

6'

Dynamiczny i otwarty początek spotkania na Old Trafford. Na razie sensacyjnie przeważa beniaminek.

3'

To mogła być zabójcza riposta Man Utd, ale Cristiano Ronaldo, mając przed sobą tylko bramkarza, stracił równowagę i w ogóle nie oddał strzału!

2'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Henry. Mocny początek Brentfordu.

1'

Christian Eriksen od razu podał na czystą pozycję do Mbuemo, ale strzału na bramkę De Gei nie było, bo w porę interweniował Alex Telles.