(2:0)
Zakończony
Newcastle United
komentarz

Pewne zwycięstwo Manchesteru City, który umocnił się na pozycji lidera Premier League!

1
1
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Jack Grealish. I jeszcze jeden gol! Grealish do Sterlinga, a ten z pola karnego na 5:0!

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko. Zinczenko z pola karnego na szósty metr, a Foden tylko dołożył nogę. Już 4:0!

89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Matt Targett.

87'
ZMIANA

City. Schodzi: Aymeric Laporte. Wchodzi: Conrad Egan-Riley.

wchodzi Wchodzi
Conrad Egan-Riley #56
schodzi Schodzi
86'

Przed szansą Foden, ale gracza City zablokował obrońca.

83'

W końcu goście. Ederson lepszy w sytuacji sam na sam z Wilsonem! Goście mogli uratować honor.

82'

Nie zmienia się obraz gry. City przeważa, Newcastle nie ma pomysłu na atak.

78'

Coraz bliżej końca. City na połowie Newcastle. W meczu od dawna wszystko jest jasne.

75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin De Bruyne.

75'

De Bruyne do Grealisha, strzał z pola karnego został zablokowany.

72'

De Bruyne dośrodkował i omal nie przelobował bramkarza.

70'

Żółtą kartkę za popchnięcie rywala otrzymał Dan Burn.

68'
ZMIANA
68'

Grealish wycofał piłkę do Zinczenki. Strzał z ok. 14 metrów Dubravka wybił na rzut rożny.

65'

Z dystansu prawą nogą mocno uderzył Cancelo, piłka przeleciała obok słupka bramki gości.

63'
ZMIANA

City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Phil Foden.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodri. Asystował mu Kevin De Bruyne. Już chyba po emocjach! Z rogu na piąty metr dośrodkował De Bruyne, a Rodri strzałem głową trafił na 3:0!

60'

Godzina gry za nami. Manchester City cały czas spotkanie ma pod większą kontrolą. Goście niewiele potrafią zdziałać.

komentarz

58'

Allan Saint-Maximin robi dużo wiatru, ale efektu z tego żadnego. Przed momentem bardzo słaby strzał gracza Newcastle.

57'

Strzał z dystansu Bruno, piłka poszybowała daleko od celu.

55'

Sporo gry w środku pola. Dużo mniej po przerwie dzieje się pod bramkami.

52'

Zagranie do Sterlinga za plecy obrońców, ale napastnik do piłki nie zdołał dojść.

50'

Gracze Newcastle nie potrafią zagrozić mistrzom Anglii. To gospodarze cały czas są groźniejsi.

47'

Już niebezpiecznie pod bramką Dubravki. Zabrakło celnego uderzenia. Newcastle ma jednak problemy.