90'

Doliczone cztery minuty.

89'

Gol! Strzelił Andrew Robertson. Asystował mu Roberto Firmino.

Tym golem Andrewa Robertsona gospodarze praktycznie zamknęli mecz. Ambitna pogoń i odwrócenie wyniku na 3:1!

1
2
1
1
86'

Ostatnie minuty rywalizacji, Liverpool zrobił swoje.

1
84'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Liverpool na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, pierwsze uderzenie zostało jeszcze rozpaczliwie powstrzymane na linii bramkowej. The Reds pozostali jednak w natarciu, a Mohamed Salah znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie.

Liverpool FC
6
6
1
2
3
83'

W ostatnim momencie unieszkodliwione uderzenie Luisa Diaza.

1
1
82'

Wolverhampton Wanderers nie wykorzystują szans na przeprowadzenie zabójczego kontrataku. Z kolei na trybunach rozpacz, ponieważ Manchester City jest na prowadzeniu w meczu z Aston Villą.

1
80'

Graczom z Liverpoolu brakuje w tym wszystkim opanowania, nie mają wielu szans na trafienie do bramki.

77'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

2
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu i odsłonili się gracze z Liverpoolu. Świetna szansa przed Raulem Jimenezem na odzyskanie prowadzenia, ale poradził sobie ponownie Alisson.

1
1
73'

Rośnie napięcie przy Anfield Road, ponieważ Liverpoolowi pozostało kilkanaście minut na zdobycie gola na miarę zwycięstwa z Wolverhampton Wanderers, a także być może na miarę mistrzostwa Anglii. Skrajnie ofensywne ustawienie zespołu Juergena Kloppa.

72'

Tym razem groźnie Trent Alexander-Arnold, ale piłka ponownie nie znalazła się w bramce momentami rozpaczliwie broniących Wolves.

2
1
70'
69'

W 69. minucie Egipcjanin dostał podanie na wolne pole i już przymierzył się do stoczenia pojedynku z bramkarzem Wolves. Nie doszło do tego z powodu rozpaczliwego wślizgu defensora.

66'

Piłka po dośrodkowaniu przecięła pole karne Liverpoolu. Nie interweniował Alisson i pozwolił na samodzielne rozwiązanie problemu.

64'

Próba przelobowania bramkarza Wolverhampton Wanderers, ale nieskuteczna. Niezłe wejście na boisko ma zawodnik, który w przerwie musiał zastąpić mającego problemy zdrowotne Josego Sa.

62'

Niemiec wprowadził na boisko z ławki rezerwowych Jamesa Milnera za kontuzjowanego Thiago Alcantarę, a także bramkostrzelnego Mohameda Salaha za bezowocnie atakującego Diogo Jotę.

1
58'
57'

Bolesny blok uderzenia zza pola karnego.

56'

Liverpool w ataku pozycyjnym, wymiana podań na połowie przeciwnika. W ostatnim momencie interweniował wprowadzony z ławki rezerwowych bramkarz i nie pozwolił na wykorzystanie miękkiego dogrania do zdobycia gola.

52'

Na poczatku drugiej połowy spotkania tak gospodarze, jak i goście mieli pretensje do sędziego. Wolverhampton Wanderers domagali się podyktowania rzutu karnego po starciu z udziałem Ibrahimy Konate. Z kolei Liverpool FC niesłusznie chciał uznania gola, ale był tam spalony Sadio Mane.