Bundesliga: 1. kolejka
13 sie 2021 20:30
90+5'

Coman, na skraj pola karnego do Kimmicha, ale ten myli się o centymetry! To była piłka meczowa!

10
8
15
23
33
90+1'
19
17
16
12
20
90+1'

5
90'

Chaotyczny fragment gry, a mamy doliczone 5 minut.

16
4
6
1
4
85'

Żółta kartka dla trenera Gladbach Adiego Huettera.

93
30
22
12
19
83'

Ale teraz zamieszanie, bo Upamecano ewidentnie trącił Thurama i to powinien być rzut karny, ale sędzia milczy! Całe Gladbach oburzone.

26
11
25
7
14
82'

Bayern Monachium. Schodzi: Josip Stanisić. Wchodzi: Bouna Sarr.

4
81'

Znowu piłka jak na talerzu i mija się z nią Stindl!

20
11
4
7
9
78'

Lewandowski do główki, ale przegrywa pojedynek z Elvedim.

21
13
14
22
57
77'

Lainer pod bramkę i Thuram nie zdążył do piłki! To była patelnia, wszystko wyłożone perfekcyjnie!

10
9
4
3
9
75'
31
11
12
5
8
75'
31
11
5
5
5
72'

Borussia M'gladbach. Schodzi: Hannes Wolf. Wchodzi: Keanan Bennetts.

Keanan Bennetts #37
5
9
6
5
5
71'

Jeszcze próba Wolfa i znowu Neuer górą!

40
8
11
7
10
70'

Świetna kontra Gladbach, Stindl zza zasłony strzela i cudownie broni Neuer, on to czuł od początku!

30
7
10
5
7
68'

7 strzałów Bayernu w ciągu ostatnich 20 minut. Mają przewagę.

48
17
9
7
8
67'

Przerwa grze, pomoc medyczna dla Kramera. Poślizgnął się, nakręcając kontrę, ma problemy ze stawem skokowym.

6
7
16
8
9
66'

Lewandowski się przepycha, ale nie daje rady przy poczwórnym kryciu. Bayern wciąż ma jednak piłkę, gra spokojnie.

38
10
9
7
5
64'
64'
60'

Davies ze skrzydła, ryksozet, "Lewy"... SOMMER! Kapitalnie wykonany pajacyk! Bayern zagrał wszystko idealnie, ale Sommer dziś gra kolejny mecz życia!

24
12
21
22
48
59'

Sommer gra adekwatnie do trwającej pory roku. To jest jego czas.

11
10
13
9
21
58'

Uwaga, Davies sam na sam i znowu górą Sommer! Co on dziś wyczynia!

15
6
12
8
24
57'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Stindl. Skrobnięty Kimmich po łydkach.

28
11
9
9
9
56'

Davies chce wypuścić "Lewego", ale nie w tempo...

15
8
14
14
22
54'

Dobra centra gospodarzy, ale Lainer niecelnie. Mógł odpuścić, urywał się Elvedi i miałby lepszą pozycję.

18
9
12
14
13
54'

RECORD ALERT

29
20
23
9
11
53'

Sane z półwoleja, ale w trybuny. Piłka nożna dla kibiców.

14
14
14
8
12
52'

Lewandowski głową i łapie to Sommer! Szwajcar jednym z bohaterów meczu.

31
8
11
8
22
51'

Scally wyłącza świetnie Sane na prawej stronie dziś. Kapitalna gra nastoletniego Amerykanina, który normalnie gra na drugim skrzydle. Lewandowski też ma z nim problemy, gdy tam zbiega.

6
4
8
6
12
49'

Hermann sam na sam, Neuer wychodzi za pole karne i wybija piłkę, ale jest spalony!

16
17
13
4
4
48'

Dobra próba Sane, pewnie to jednak łapie Sommer.

13
4
10
4
11
47'

Mocne oskrzydlanie akcji z obu stron, szybka gra, ale bez wejścia w pole karne. Tak się walczy o dominację.

6
6
8
6
7
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

65
28
17
18
23
42'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. Centra z narożnika, Lewandowski urywa się Elvediemu, strzela Sommerowi pod rękę i doprowadza do remisu!

1075
428
78
29
46
40'

Gladbach gra na wytrzymanie do przerwy, dominuje Bayern. Ale nic z tego nie ma. Usilnie "Lewy" poszukiwany, a ten nie ma jak oddać strzału.

20
11
18
17
30
36'

Lewandowski wypuszcza Stanisicia, ten z ostrego kąta, ale jest Sommer! Wybitna forma Szwajcara.

19
12
8
9
23
33'

Trzeciego rzutu rożnego nie będzie mimo protestów.

13
6
9
11
33
32'

Gnabry tańczy z piłką, ale też powstrzymany. Kolejny rzut rożny.

20
10
6
6
11
31'

Davies teraz zamknięty w polu karnym, korner. Ładnie akcję nakręcił Lewandowski.

29
12
5
5
9
30'

Koszmarne wycofanie Goretzki, ale Stindl chyba przecenił samego siebie, próbując przelobować Neuera zza pola karnego. Zwariowany mecz, zwariowane melodie.

5
3
4
5
15
27'

Davies zbiera się do strzału pod presją, ale zbiera ją Sane i posyła w trybuny. Był minimalny rykoszet, powinien być korner, ale sędzia zdecydował inaczej.

5
4
6
5
14
26'

Davies na "Lewego" i Sommer znowu genialnie, na linii! Co za sytuacja!

14
16
6
5
15
24'

Co za gra słów! Bundesmeister w social mediach!

6
10
5
3
12
23'

Zmarnowany wolny dla Gladbach, odnotujmy.

13
4
2
3
5
21'

Dużo teraz chaotycznej walki w środku pola, Gladbach ucieka na skrzydła. Boczni obrońcy Bayernu są wolniejsi, nie dają rady. Dobrze asekurują gracze defensywni Gladbach, skrzydłowi mistrzów przegrywają z nimi pojedynki. Dymy, kochani, dymy!

11
16'

Poturbowany Lewandowski, podwójny wślizg rywali. Na szczęście z naszą gwiazdą wszystko dobrze.

28
16
19
12
19
14'

Lewandowski... NIE MA! Sommer na raty! Ładny strzał z woleja, ale Szwajcar utrzymuje formę z Euro!

18
14
10
10
29
11'

Tzw. ciężary Bayernu. Nie mają mistrzowie na razie lekkiego życia.

14
8
9
11
17
10'

Gol! Strzelił Alassane Plea. Asystował mu Lars Stindl. Piłka do Hermanna, ten prędko pod pole karne, na wślizgu przedłuża do Stindl do Plei, a ten nie myli się w sytuacji sam na sam. Obrona Bayernu całkowicie zgubiona! Borussia prowadzi!

57
34
28
40
108
9'

Sane próbował się rozpędzić, ale powstrzymany. Wywalczył aut. W afrykańskich warkoczykach nie jest taki szybki jak w afro.

12
15
5
6
7
8'

Lewandowski, genialnie wypuszcza Gnabry'ego, a ten koszmarnie się myli! Sędziowie odgwizdują jednak pozycję spaloną.

Co za intensywność meczu!

16
5
4
9
9
7'

Bayern próbuje grać na "Lewego", ten pieczołowicie pilnowany.

6
2
5
10
18
6'

Gubi się Bayern, idzie kontra Gladbach. Kapitalne podanie Neuhausa, Hermann nieźle wystawia, ale Stindl, o rany....

Duet gospodarzy dał się dopaść obronie. Wzory na psucie kontr brali chyba z polskiej Ekstraklasy.

6
7
7
4
10
3'

Hermann, wyborna pozycja, Hermann....! Ale obok! Neuer to wyczuł, ale nie miał zasięgu do piłki. Żadna antena 5G obok nie stoi. Ładny początek Gladbach.

2
4
2
2
15
2'

Kombinacyjne Stindl z Pleą, ale zabrakło miejsca na ucieczkę z piłką. Ślepa uliczka, koniec akcji.

6
2
2
2
8
1'

Warto dodać - na trybunach ponad 20 tys. kibiców. Wiadomo, ograniczenia, ale robią te tysiące różnicę w atmosferze.

Wiecie, więcej dwutlenku węgla wydychanego itd.