12
10
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Hat-trick Roberta Lewandowskiego. Dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego, piłkę zgrał Nianzou, a Polak strzałem głową pokonał golkipera rywali.

751
289
61
15
30
81'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Josip Stanisić. Wchodzi: Bouna Sarr.

7
79'
ZMIANA
7
4
8
7
5
78'

Bayern Monachium szuka piątego gola.

57
21
9
4
4
76'

Rzut wolny dla Bayernu Monachium. Dośrodkowanie Kimmicha ale dobrze ustawieni defensorzy Herthy wybijają piłkę.

15
11
19
8
16
75'

Rzut rożny dla Bayernu Monachium.

40
12
2
4
13
74'

Chwilowy zryw Herthy Berlin. Znów przy piłce Bayern Monachium.

33
13
8
5
9
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Świetna akcja Bayernu Monachium. Mueller podał do wbiegającego w pole karne Sane. Niemiec wystawił piłkę Lewandowskiemu, który z bliskiej odległości podwyższył prowadzenie.

Bayern Monachium
718
275
53
11
24
68'

I już po wejściu na boisko Coman mógł zdobyć bramkę. Jego strzał z szesnastego metra został jednak zablokowany.

28
11
15
12
10
67'
ZMIANA
26
15
3
5
6
67'

Niedokładne podanie Kimmicha w kierunku Daviesa.

3
4
9
7
8
66'

Lewandowski niczym rasowa "dziesiątka". Polak wypatrzył na prawej stronie Muellera. Ten zszedł na lewą nogę i dośrodkował. Piłkę wybili defensorzy Herthy.

30
6
8
6
6
65'

Uspokoiła się gra w ostatnich minutach.

12
10
6
9
7
61'
ZMIANA
9
8
5
2
5
61'
ZMIANA

Hertha Berlin. Schodzi: Deyovaisio Zeefuik. Wchodzi: Lukas Klunter.

Lukas Klunter #16
2
5
5
1
61'
ZMIANA
60'
ZMIANA

Hertha Berlin. Schodzi: Davie Selke. Wchodzi: Marco Richter.

Marco Richter #19
4
1
1
3
5
60'

Selke leży na murawie. Chyba znów będzie wymuszona zmiana w ekipie gości.

8
6
7
13
4
58'

Selke fauluje w środku pola.

10
3
4
2
5
55'

Przyspieszyli zawodnicy Bayernu Monachium. Dośrodkowanie Gnabry'ego niedokładne.

15
6
8
3
6
53'

Ładnie zszedł Lewandowski na prawą nogę. Ale jego strzał został zablokowany.

19
8
7
20
18
52'

Hertha próbuje odpowiedzieć ale ma problem w ataku pozycyjnym.

6
8
5
9
6
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala. I już na początku drugiej połowy mamy trzeciego gola dla Bayernu. Mueller podał do Musieli, a ten strzałem po długim rogu podwyższył prowadzenie.

179
40
11
15
14
46'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Dayot Upamecano. Wchodzi: Tanguy Nianzou.

Tanguy Nianzou #14
10
7
4
8
7
46'

5
45+3'

Kilka centymetrów i Lewandowski miałby drugiego gola. Polak nie zdążył jednak do centry Gnabry'ego.

12
9
11
18
24
45+2'

Bayern Monachium cały czas na połowie rywali. Spore problemy Herthy.

22
5
4
3
9
45+1'

Sędzia doliczył aż cztery minuty.

10
4
6
5
7
44'

Golkiper gości wstał i wydaje się, że będzie kontynuował grę.

9
5
3
8
3
44'

Schwolow wciąż leży na murawie.

6
2
5
11
3
42'

Nieprzyjemna sytuacja. Boyata i Schwolow zderzyli się głowami. Obaj mocno ucierpieli.

4
3
4
20
7
41'

To mogła być kolejna bramka dla Bayernu. Gnabry zamiast strzelić, zdecydował się na podanie. Jeden z defensorów Herthy wybił piłkę w ostatniej chwili.

7
3
6
10
9
40'

Zbyt mocne podanie Lewandowskiego do Gnabry'ego. Od własnej bramki rozpocznie Schwolow.

7
4
11
9
14
39'

Odbiór Bayernu Monachium. Bawarczycy spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.

17
6
2
3
6
38'

Hertha próbuje dłużej utrzymać się przy piłce.

11
8
5
6
12
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Z piekła do nieba! Lewandowski oddał strzał głową, który wylądował w siatce. Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Po analizie VAR decyzja została anulowana. Polak z kolejnym golem!

885
361
59
20
37
33'

Niedokładne dośrodkowanie Daviesa.

14
3
4
13
20
32'

Dobrze to wymyślił Leon Goretzka. Pomocnik podał w kierunku Musiali. Ten jednak nie opanował futbolówki.

10
3
5
9
12
31'

Serdar faulował w środku pola. Bayern rozpocznie od rzutu wolnego.

11
4
3
3
6
28'

Niedokładne podanie Upamecano w kierunku Lewandowskiego. Od bramki rozpocznie Hertha.

5
4
2
6
15
26'

Świetne dośrodkowanie Kimmicha z rzutu rożnego. Goretzka najwyżej wyskoczył do piłki ale jego strzał głową przeleciał obok bramki.

10
4
4
6
7
26'

Kolejny rzut rożny dla Bayernu Monachium.

22
4
7
2
5
24'

Ładna akcja Bayernu Monachium. Znajdujący się na jedenastym metrze Goretzka uderzył, ale jego próba została wyblokowana.

11
4
5
11
12
21'

Lewandowski podał do rozpędzonego Gnabry'ego. Niemiec wbiegł w pole karne, ale został zatrzymany przez obrońców Herthy.

19
5
8
9
10
20'
ZMIANA
19'

Napastnik z Czarnogóry nie jest w stanie kontynuować spotkania.

4
1
1
3
5
18'

Jovetić wraca jednak na boisko.

4
4
3
4
7
17'

Uraz Stevana Joveticia. Będzie potrzebna zmiana.

4
1
1
7
4
15'

Wymiana podań Herthy Berlin w środku pola. Lukebakio był jednak na spalonym.

6
3
4
2
12'

Znów aktywny Davies. Defensor centrował po ziemi w pole karne rywali ale Zeefuik wybija piłkę na rzut rożny.

12
4
1
2
5
10'

Ale Hertha nie składa broni. Podanie na lewą stronę do Mittelstadta. Niemiec dośrodkował ale wprost w ręce Manuela Neuera.

8
4
5
3
10
8'

Bayern Monachium się nie zatrzymuje. Podanie w kierunku Lewandowskiego, ale Stark dobrze interweniuje i wyprzedza Polaka.

11
4
7
4
16
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Alphonso Davies. Szybko, konkretnie, kapitalnie. Niepilnowany na lewej stronie Davies podał do Muellera, który znajdował się w polu karnym. Po drodze piłkę pod nogami przepuścił jeszcze Lewandowski. Mueller wpakował piłkę do siatki z bliskiej odległości.

183
78
20
15
17
3'

Ależ błąd Bayernu! Selke znalazł się w sytuacji sam na sam z Neuerem. Napastnik Herthy chyba pospieszył się z decyzją o strzale. Golkiper Bawarczyków łapie piłkę.