Minimum trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Bardzo nieudany strzał z dystansu oddał Can. Piłka poszybowała w trybuny.

1
88'

Wydawać by się mogło, że Augsburg powinien atakować, by odrobić straty, ale nic takiego nie ma miejsca. W posiadaniu piłki ciągle gospodarze.

86'
ZMIANA

FC Augsburg. Schodzi: Mads Pedersen. Wchodzi: Lasse Gunther.

wchodzi Wchodzi
Lasse Gunther #29
schodzi Schodzi
Mads Pedersen #3
1
85'

Niederlechner był w sytuacji sam na sam z Kobelem, ale nie potrafił go minąć. Niemniej, był na spalonym.

1
1
83'

Dośrodkowanie Guerreiro i pewnie interweniuje na piątym metrze Gikiewicz.

83'

Reus był w polu karnym, ale za długo zwlekał z decyzją o oddania strzału. Dobrze zachował się Gikiewicz i skrócił kąt swojemu rywalowi.

81'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Borussia kontroluje spotkanie, a Augsburg nie za bardzo ma pomysł, jak odpowiedzieć.

78'
ZMIANA

FC Augsburg. Schodzi: Andi Zeqiri. Wchodzi: Florian Niederlechner.

Andi Zeqiri #21
1
76'

Kwadrans do końca. Piłkarze z Dortmundu spokojnie grają sobie w środkowej strefie boiska.

1
1
75'

Szykuje się potrójna zmiana w zespole gości. Ostatnia szansa, by coś wskórać w tym meczu. Borussia miała sporo okazji, ale Augsburg wciąż jest w grze.

73'

Dośrodkowanie Reusa z rzutu wolnego, ale czujny był Gikiewicz i pewnie złapał piłkę na przedpolu.

72'
ZMIANA
70'

To aż trudno wytłumaczyć, ale Reus marnuje stuprocentową sytuację. Brandt zagrał wzdłuż pola karnego, nie wybili piłki obrońcy Augsburga, ale Niemiec strzelił nad poprzeczką!

2
2
2
69'

Przechwyt BVB w środku pola, od razu była próba prostopadłego zagrania do Reusa, jednak ten nie upilnował linii spalonego.

1
1
66'

To powinno być 3:1! Reus podał w tempo do Malena, a ten wypatrzył niepilnowanego w środku Hazarda. Belg miał mnóstwo miejsca, był sam na sam z Gikiewiczem, jednak strzelił w słupek!

3
2
1
1
66'
ZMIANA

Borussia Dortmund. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Marin Pongracić.

Marin Pongracić #34
1
66'
ZMIANA
65'

Kolejna centra z rzutu rożnego, ale nie trafił czysto w piłkę Oxford, choć miał niezłą sytuację do oddania strzału.

62'

Bellingham podawał do Malena, ten był już w polu karnym, ale nie miał czystej sytuacji do oddania strzału i został zablokowany przez rywala.

61'

Pół godziny do końca meczu. Borussia rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

60'

Seria dośrodkowań ze stałych fragmentów gry, ale Borussia jest dobrze ustawiona i jej zawodnicy wybijają piłkę.

1
58'

Akcja gości lewą stroną, Pedersen strzelał z narożnika pola karnego, jednak nie popełnił błędu Kobel. Augsburg będzie miał jednak rzut rożny.

1
57'

Co za szansa dla BVB! Potężny strzał Wolfa z dystansu, odbił piłkę Gikiewicz, ale na tyle niefortunnie, że okazję do dobitki miał jeszcze Reus. Niemiec trafił jednak w poprzeczkę!

3
2
1
55'

Odzyskali pewność siebie zawodnicy Borussii, a w końcówce pierwszej połowy tego właśnie brakowało. Augsburg zepchnięty do defensywy.

1
53'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andi Zeqiri. Za protesty.

FC Augsburg
1
1
1
52'

Zeqiri strzelił gola po płaskiej centrze z prawej strony, ale wcześniej faulował Akanjiego i trafienie nie zostało uznane.

2
1
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Marco Reus.

A tymczasem natychmiastową odpowiedź dali gospodarze! Kontra BVB, Reus podał do Brandta, ten przyjęciem zgubił rywala na linii pola karnego, uderzył przy bliższym słupku i piłka wpadła do siatki... chyba więcej mógł zrobić w tej sytuacji Gikiewicz.

Borussia Dortmund
1
1
1
2
3
50'

Goście powinni prowadzić. Zeqiri był w polu karnym, zagrał płasko, ale niepilnowany Gruezo fatalnie skiksował, choć miał otwartą drogę do bramki. Inna sprawa, że podający Zeqiri i tak był na spalonym.

1
1
48'

Meunier ucierpiał w jednym ze starć i zasygnalizował, że konieczna będzie zmiana.

1
1
48'

Problemy BVB zaczynają się już w okolicach własnego pola karnego. Augsburg ma dużo swobody.