Podopieczni Pala Dardaia chcą dowieźć korzystny wynik do końca i opóźniają grę.

1
3
2
90+2'

Miejscowi nie mają pomysłu na atak. Piłkarze Herthy doskonale radzą sobie w defensywie.

1
1
90'

Deniz Aytekin doliczył aż cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

1
3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Alexander Schwolow.

1
1
1
3
88'

Gospodarze mają bardzo mało czasu i budują akcję od tyłu.

2
1
5
86'

Mocne uderzenie Plattenhardta! Trapp wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
85'

W ofensywie uaktywnił się Kevin-Prince Boateng. Doświadczony pomocnik wywalczył rzut wolny.

1
1
1
1
83'

Djibril Sow otrzymał podanie od Filipa Kosticia, jednak nie potrafił tego wykorzystać. Wciąż 1:2.

82'

Peter Pekarik nie rozważnie sfaulował Borre, akcja toczy się pod polem karnym Herthy.

1
2
80'

Dziesięć minut do końca. Hertha Berlin cofnęła się do defensywy.

1
2
78'

Gol! Strzelił Goncalo Paciencia.

Do piłki podszedł sam poszkodowany. Goncalo Paciencia uderzył w środek i Eintracht łapie kontakt!

Eintracht Frankfurt
1
1
2
2
2
77'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Herthy! Schwolow sfaulował Paciencię i sędzia podyktował "jedenastkę".

1
1
1
4
75'

Dennis Jastrzembski mógł zaliczyć świetne wejście. Martin Hinteregger zablokował jego strzał.

1
2
2
1
4
73'

Hertha Berlin. Schodzi: Maximilian Mittelstaedt. Wchodzi: Dennis Jastrzembski.

Młody Polak zameldował się na boisku.

71'

Suat Serdar spróbował swoich sił. Bramkarz Eintrachtu odprowadził piłkę wzrokiem.

1
2
1
4
69'

Santos Borre znalazł sobie miejsce przed polem karnym i oddał strzał. Schwolow wykazał się refleksem.

1
1
1
69'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Kristijan Jakić. Wchodzi: Goncalo Paciencia.

2
68'

Groźna sytuacja pod bramką Eintrachtu. Mittelstaedt powinien zachować się lepiej.

1
1
1
65'

Piłkarze Eintrachtu nie mają nic do stracenia. Kolejna próba Kosticia i skuteczna interwencja Schwolowa. Po chwili Borre nie trafił w światło bramki.

2
2
1
2
63'

Gol! Strzelił Jurgen Ekkelenkamp. Asystował mu Maximilian Mittelstaedt.

Co za wejście Jurgena Ekkelenkampa! Maximilian Mittelstaedt wstrzelił piłkę w pole karne i Holender z niewielkiej odległości umieścił ją w siatce.

3
61'

Hertha Berlin. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Ishak Belfodil.

Marco Richter #23
1
4
1
2
60'

Hertha Berlin. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

Koniec meczu dla reprezentanta Polski.

3
2
2
3
7
60'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Sam Lammers. Wchodzi: Rafael Santos Borre.

Sam Lammers #9
1
1
60'

Mocne dośrodkowanie Jakicia. N'Dicka wygrał pojedynek powietrzny i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
58'

Filip Kostić przeprowadził indywidualną akcję i znokautował piłkę Petera Pekarika.

1
1
3
57'

Tempo meczu nieco osłabło. Hertha nie pozwala dojść do głosu Eintrachtowi.

1
2
54'

Drużyna Pala Dardaia stara się uspokoić grę, Eintracht w wysokim pressingu.

1
1
52'

Od początku drugiej połowy Eintracht ruszył do ofensywy. Djibril Sow zmarnował dogodną sytuację.

1
51'

Krzysztof Piątek upadł w polu karnym po starciu z przeciwnikiem, jednak sędzia nie podyktował "jedenastki".

2
6
50'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn, strata za stratą.

1
49'

Martin Hinteregger ostro potraktował Krzysztofa Piątka, Polak już podniósł się z murawy.

1
3
2
48'

Suat Serdar nieprzepisowo powstrzymywał Filipa Kosticia i Deniz Aytekin przerwał grę.

46'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Jesper Lindstroem. Wchodzi: Daichi Kamada.

Daichi Kamada #15
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
1
Czy Hertha wywiezie punkty z Frankfurtu?
Będzie remis
1
5
4
44'

Kolejne dośrodkowanie Filipa Kosticia. Piłka odbiła się od Timothy'ego Chandlera i trafiła do koszyczka Alexandra Schwolowa.

1
2
43'

3
41'

Krzysztof Piątek dopadł do piłki po fatalnym błędzie Makoto Hasebe i miał dużo miejsca w polu karnym. Polski napastnik przestrzelił.

1
3
3
4
7
40'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Richter.

1
1
3
39'

Eintracht Frankfurt jeszcze nie wygrał na własnym obiekcie w trwającym sezonie Bundesligi.

1
3
37'

Zespołowa akcja Herthy Berlin. Santiago Ascacibar oddał strzał z dystansu, pomocnik gości musi popracować nad celnością.

1
1
2
35'

Odpowiedź Herthy Berlin. Marco Richter wbiegł w pole karne i uderzył zewnętrzną częścią stopy. Kevin Trapp nie popełnił błędu w tej sytuacji.

1
1
2
1
1
34'

Filip Kostić zdecydował się na strzał z dużej odległości. Piłka poszybowała w trybuny.

1
2
2
1
2
32'

Przed szansą stanął Maximilian Mittelstaedt i niepotrzebnie chciał podawać do kolegi. Skrzydłowy miał szczęście, ponieważ sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
2
1
2
29'

Marvin Plattenhardt dograł w pole karne, a następnie Krzysztof Piątek próbował uderzyć przewrotką! Po chwili piłka trafiła do Dedrycka Boyaty, który został zablokowany przez rywali.

1
1
2
3
4
29'

Żółtą kartkę otrzymał Kristijan Jakić.

2
1
2
1
2
28'

Tym razem Kostić zagrał do Kristijana Jakicia, który był ustawiony przed polem karnym i mocno uderzył. Alexander Schwolow nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
27'

W polu karnym Herthy Berlin odnalazł się Jesper Lindstroem. Napastnik nie zdołał opanować piłki.

1
1
25'

Filip Kostić zagrał z narożnika, Sam Lammers przytomnie zachował się w polu karnym i uderzył piętą. Napastnik minimalnie spudłował.

1
1
1
24'

Evan N'Dicka zabawił się z Marco Richterem i napędził akcję Eintrachtu. Tylko rzut rożny.

1
3
1
21'

Santiago Ascacibar starł się z Filipem Kosticiem. Sędzia musiał uspokoić sytuację.

1
1
2
19'

Na początku meczu reprezentant Polski był niewidoczny, ale mógł już wpisać się na listę strzelców. Zawodnicy Eintrachtu Frankfurt nie potrafią zagrozić bramce gości.

1
4
17'

Mogło być już 2:0 dla Herthy! Marco Richter świetnie dograł do Krzysztofa Piątka, a ten mocno uderzył "szczupakiem". Kapitalną interwencją popisał się Kevin Trapp.

2
3
4
1
5
15'

Miejscowi przejęli inicjatywę, ale podopieczni Pala Dardaia naciskają przeciwników.

2
4
13'

Kolejną szansę miał Marco Richter. Tym razem Kevin Trapp uprzedził skrzydłowego Herthy.

4
2
2
11'

Do ósmej kolejki Marco Richter czekał na pierwszą bramkę w tym sezonie Bundesligi.

2
1
9'

Piłkarze Eintrachtu Frankfurt muszą gonić wynik i szukają luki w defensywie Herthy Berlin.

2
1
1
3
3
7'

Gol! Strzelił Marco Richter. Asystował mu Vladimir Darida.

Drużyna gości na prowadzeniu! Vladimir Darida celnie dośrodkował z lewej stronie, Marco Richter jeszcze musnął piłkę i Kevin Trapp nie miał żadnych szans.

5
4
4
1
1
6'

Krzysztof Piątek walczył bark w bark z Evanem N'Dicką, defensor wygrał ten pojedynek.

3
2
3
5
4'

Kristijan Jakić uderzył zza pola karnego, Alexander Schwolow nie musiał interweniować.

2
1
3'

Odważna próba Martina Hintereggera. Piłka przeleciała obok słupka i jest rzut rożny dla Eintrachtu.

1
1
1
1
1
2'

Atmosfera piłkarskiego święta na stadionie we Frankfurcie. Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie.

2
1
1
15:04

Na trybunach Commerzbank Arena pojawiło się 40 tys. kibiców.