9
7
7
89'

Piłkarze TSG 1899 Hoffenheim oddali zaledwie dwa celne strzały na bramkę. Bayern ma wyraźną przewagę.

10
9
16
6
2
87'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Dayot Upamecano.

Trener Bayernu Monachium trafił ze zmianami. Kingsley Coman miał dużo miejsca w polu karnym i nie dał szans golkiperowi Hoffenheim na skuteczną interwencję.

107
38
11
7
9
85'

Kibice Bayernu Monachium są pewni zwycięstwa. Na trybunach Allianz Arena pojawiło się 75 tys. widzów.

42
14
6
6
6
83'

Corentin Tolisso znalazł sposób na Olivera Baumanna! Jak się okazało, francuski pomocnik był na pozycji spalonej po podaniu Comana.

3
5
7
14
7
83'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Dennis Geiger. Wchodzi: Angelo Stiller.

6
83'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ihlas Bebou. Wchodzi: Sargis Adamyan.

8
82'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting.

Kuriozalny gol. Andrej Kramarić chciał oddalić grę od własnej bramki i trafił w Dayota Upamecano. Piłka wylądowała pod nogami Erica Choupo-Motinga, który umieścił ją w siatce.

89
32
12
14
18
81'

Joshua Kimmich precyzyjnie dograł do Erica Choupo-Motinga i napastnik najwyżej wyskoczył do piłki. Oliver Baumann popisał się piękną paradą.

8
6
5
4
80'

Dziesięć minut do końca. Manuel Neuer doskonale wznowił grę, Leroy Sane wbiegł w pole karne i obrońcy Hoffenheim zablokowali dośrodkowanie skrzydłowego.

9
5
9
7
15
78'

Dino Toppmoller już wykorzystał limit zmian. Zastępca trenera Bayernu Monachium nie będzie oszczędzał Roberta Lewandowskiego.

38
8
11
2
3
76'
21
10
8
7
8
76'
75'

Bawarczycy mieli stuprocentową okazję! Kingsley Coman opanował piłkę w polu karnym, a następnie oddał strzał. Francuz nie trafił w światło bramki.

2
7
4
9
14
74'

3
73'

Robert Lewandowski wygrał pojedynek szybkościowy z Davidem Raumem, jednak nie przedostał się w pole karne. Polak wycofał piłkę.

20
4
4
8
10
72'

TSG 1899 Hoffenheim w natarciu. Georginio Rutter przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Bayernu Monachium.

10
1
7
6
3
71'

Robert Skov jest aktywny po wejściu na boisku. Duńczyk próbował zaskoczyć Manuela Neuera i przestrzelił.

8
1
7
2
6
70'
16
4
6
2
3
69'

Duże zamieszanie pod bramką Bayernu Monachium. Robert Skov był bliski szczęścia, lecz trafił w Manuela Neuera.

7
3
4
6
3
68'

Zawodnicy gości są bezradni. Bayern Monachium wywalczył kolejny rzut rożny.

8
12
3
3
3
66'

Eric Choupo-Moting zameldował się na boisku i oddał strzał z dystansu. Tym razem Oliver Baumann nie musiał reagować.

5
4
9
5
6
64'

Tempo meczu nieco osłabło. Bayern Monachium ma dwubramkową przewagę. W drugiej połowie goście doszli do głosu i wymieniają podania, ale nic z tego nie wynika.

5
3
4
5
12
62'

Omar Richards po raz pierwszy znalazł się w wyjściowym składzie Bayernu Monachium. Młody obrońca wygrał najwięcej pojedynków spośród wszystkich zawodników.

18
6
5
4
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rudy.

12
6
10
3
5
58'
57'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Diadie Samassekou. Wchodzi: Sebastian Rudy.

5
53'

Kolejna już próba Bayernu Monachium. Marcel Sabitzer uderzył sprzed pola karnego, piłka ponownie przeleciała obok słupka.

5
2
13
7
10
52'

Joshua Kimmich oddał piłkę Jamalowi Musiali, a ten strzelił zza zasłony. Młody piłkarz minimalnie spudłował.

6
6
6
10
9
51'

Jamal Musiala wywalczył rzut wolny przed polem karnym Hoffenheim. Nierozważne zachowanie Stefana Poscha.

9
4
3
2
4
50'

Jak dotąd to była najlepsza okazja TSG 1899 Hoffenheim. Ihlas Bebou nie zastanawiał się i uderzył z pierwszej piłki, jednak Manuel Neuer nie musiał interweniować.

4
3
3
3
7
50'

Niklas Suele pojawił się na boisku po przerwie i musi na chwilę opuścić boisko.

1
7
5
3
49'

Andrej Kramarić stworzył zagrożenie pod bramką Bayernu i został powstrzymany przez Dayota Upamecano. W tej sytuacji nie było faulu.

9
3
6
3
4
48'

Bayern Monachium stara się uspokoić grę. Drużyna Sebastiana Hoenessa nie ma zbyt wiele do stracenia.

5
1
6
2
5
46'

Akcja szybko przeniosła się w pole karne TSG 1899 Hoffenheim. Oliver Baumann wygrał pojedynek z Sergem Gnabrym!

1
2
8
8
7
46'
46'

Goście wznowili grę. Jedna zmiana w "jedenastce" Bayernu.

3
4
4
2
6
Czy Lewandowski skompletuje dublet po zmianie stron?
30
12
7
4
6
45+2'

4
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

5
5
6
3
3
45'

Miejscowi mieli jeszcze jedną sytuację przed końcem pierwszej połowy. Dayot Upamecano niecelnie zagrał do Jamala Musiali.

2
2
5
7
6
42'

Bayern Monachium na tę chwilę ma na koncie 22 punkty i jest liderem tabeli Bundesligi. TSG 1899 Hoffenheim utrzymuje się na dziesiątym miejscu.

19
11
4
5
7
40'

David Raum znalazł sobie trochę miejsca przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Manuel Neuer odprowadził piłkę wzrokiem.

8
7
5
3
7
38'

To szczególny mecz również dla Thomasa Muellera. Doświadczony Niemiec zaliczył 21. asystę na poziomie Bundesligi w jednym roku kalendarzowym i został rekordzistą pod tym względem.

67
18
4
3
36'

Goście krótko rozegrali rzut rożny. Po chwili Dennis Geiger próbował dośrodkować, lecz piłka poszybowała w trybuny.

9
4
11
6
6
34'

Lewandowski zamierza obronić tytuł króla strzelców Bundesligi. W bieżącym sezonie strzelił już dziesięć goli.

76
30
10
4
12
31'

Robert Lewandowski wyrównał swój życiowy rekord! To był jego 54. gol w 2021 roku.

191
71
19
10
14
30'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Co za trafienie reprezentanta Polski! Thomas Mueller napędził akcję Bayernu i oddał piłkę Robertowi Lewandowskiemu. Napastnik perfekcyjnie przymierzył zza pola karnego, bramkarz Hoffenheim nie miał żadnych szans w tej sytuacji.

1032
431
140
60
90
29'

Robert Lewandowski był pod presją rywali i mimo wszystko zdołał utrzymać się przy piłce. Bayern Monachium ma pełną kontrolę.

58
26
13
8
11
27'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Kevin Akpoguma. Wchodzi: Georginio Rutter.

Georginio Rutter #33
4
5
2
11
26'

Sebastian Posch próbował wybić piłkę i znokautował Akpogumę. Georginio Rutter jest gotowy przy linii bocznej.

5
5
10
8
6
25'

Szykuje się zmiana w drużynie Sebastiana Hoenessa. Kevin Akpoguma jest załamany.

7
6
16
3
3
24'

Thomas Mueller chciał wypuścić podaniem Roberta Lewandowskiego, jednak Chris Richards uprzedził kadrowicza.

11
4
20
6
10
22'

TSG 1899 Hoffenheim próbuje odpowiedzieć na bramkę Gnabry'ego. Gospodarze nie pozwalają rywalom opuścić własnej połowy.

3
18'

Nie do zatrzymania jest Bayern. Monachijczycy zdobyli przynajmniej jedną bramkę w 85. meczu z rzędu.

32
15
9
8
5
16'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Jamal Musiala.

Serge Gnabry dopiął swego! Jamal Musiala przyjął piłkę w polu karnym i odegrał do lepiej ustawionego kolegi. Gnabry strzelił między nogami Olivera Baumanna, jest 1:0 dla gospodarzy.

Bayern Monachium
124
54
17
12
22
15'

Obiecujący kontratak gości. Ihlas Bebou wbiegł w pole karne, jednak wcześniej sfaulował Lucasa Hernandeza. Bayern buduje akcję od własnej bramki.

9
6
7
1
2
13'

Thomas Mueller odnalazł się na prawym skrzydle i wrzucił piłkę do Roberta Lewandowskiego. Strzał snajpera został zablokowany przed obrońców.

16
5
17
14
16
11'

Pierwsza sytuacja w polu karnym Bayernu Monachium. Andrej Kramarić wygrał pojedynek główkowy, piłka poszybowała nad bramką.

17
8
4
5
7
10'

Żółtą kartkę otrzymał Diadie Samassekou.

14
9
6
9'

Sędzia przyjrzał się tej sytuacji i anulował bramkę! Wciąż 0:0.

7
4
8
14
23
8'

Szybki atak Bayernu Monachium! Serge Gnabry stracił piłkę przed polem karnym, ale po chwili ją odzyskał i pokonał bramkarza. Wydawało się, że Jamal Musiala faulował Floriana Grillitscha.

47
19
5
4
15
6'

Lucas Hernandez ucierpiał po zderzeniu z Diadie Samassekou. Sędzia musiał zatrzymać grę.

3
5
5
10
18
4'

Do rzutu wolnego podszedł Joshua Kimmich. Niemiec zagrał w pole karne TSG 1899 Hoffenheim i Oliver Baumann dopadł do piłki.

10
4
4
1
5
2'

To mógł być wymarzony początek dla Roberta Lewandowskiego! Thomas Mueller świetnie dograł do Polaka, a ten stanął oko w oko z bramkarzem rywali. Piłka po jego strzale przeleciała minimalnie obok słupka.

23
15
10
27
33
15:11

Manuel Neuer wygrał losowanie. Bayern Monachium rozpoczyna od środka.

13
10
1
2
4
15:11

Matthias Jollenbeck będzie sędzią głównym tego spotkania.

6
8
1
2
1
15:11

Trybuny Allianz Arena są wypełnione po brzegi.

7
3
1
15:11

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Bayern wygrał 4:1 u siebie z "Wieśniakami". Hoffenheim zwyciężyło w takich samych rozmiarach na własnym obiekcie.

4
3
3
1
15:11

Od pierwszej minuty zagra Robert Lewandowski, który będzie mógł poprawić swój życiowy rekord.

12
2
1
1
2
Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz?