Bundesliga: 14. kolejka
04 gru 2021 18:30
90+9'

Bardzo słabe dośrodkowanie Marco Reusa i po chwili Corentin Tolisso dopadł do piłki. Pomocnik Bayernu Monachium miał przed sobą pustą bramkę, zdecydował się na strzał z kilkudziesięciu metrów, ale nie trafił!

36
38
34
43
96
90+9'

Rzut rożny dla Borussii! Gregor Kobel pobiegł w pole karne.

22
13
27
21
59
90+7'

Robert Lewandowski wywalczył rzut wolny i sam chciał wymierzyć sprawiedliwość. Polski snajper się przeliczył, piłka poszybowała nad poprzeczką.

29
22
33
36
78
90+6'

Donyell Malen jest wyjątkowo aktywny w doliczonym czasie gry. Skrzydłowy Borussii Dortmund przegrał kolejny pojedynek z Manuelem Neuerem.

46
17
15
11
14
90+6'
2
2
11
5
22
90+5'

46
90+3'

Dośrodkowanie z prawej strony z boiska i Donyell Malen złożył się do nożyc. Holender nawet nie trafił w piłkę, Bayern kontratakuje.

12
23
9
10
8
90+2'

Borussia Dortmund nie poddaje się i próbuje zagrozić bramce rywali. Steffen Tigges zastąpił w ataku Erlinga Haalanda, jednak jest zupełnie odcięty od podań.

30
17
8
3
12
90'

Było sporo przerw w grze. Felix Zwayer doliczył 10 minut!

15
16
62
16
21
89'

16
89'
14
10
16
8
30
88'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski potrzebował przerwy po starciu z Judem Bellinghamem. Polak wrócił do gry.

24
25
44
50
142
86'

Żółtą kartkę otrzymał Jude Bellingham.

Pomocnik Borussii Dortmund spowodował upadek Manuela Neuera.

Borussia Dortmund
44
19
14
13
20
75'

Było groźnie pod bramką gości. Marco Reus dograł idealnie na głowę Jude'a Bellinghama, lecz Anglik nie trafił w światło bramki. Manuel Neuer spokojnie rozdziela piłki.

33
19
13
3
13
84'

Wydaje się, że Bayern Monachium ma wszystko pod kontrolą. Zawodnicy Borussii Dortmund nieco opadli z sił w końcówce spotkania.

55
23
6
8
18
82'
10
7
17
11
10
82'

Borussia Dortmund. Schodzi: Erling Haaland. Wchodzi: Steffen Tigges.

8
81'

Robert Lewandowski może pochwalić się kolejnym rekordem. Polak strzelił już 118 goli w meczach wyjazdowych Bundesligi - w ten sposób przebił wyczyn Klausa Fischera.

163
63
12
5
18
79'

Puszczają nerwy przedstawicielom Borussii Dortmund. Marco Rose obejrzał drugą żółtą kartkę i został wyrzucony na trybuny.

101
39
19
13
23
77'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Maszyna pracuje jak należy. Po dłuższej przerwie sędzia podyktował rzut karny dla Bayernu Monachium, a do piłki podszedł reprezentant Polski. Robert Lewandowski uderzył w prawy dolny róg i nie dał szans bramkarzowi.

883
357
76
17
50
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Przy remisie 2:2 Bayern Monachium utrzymuje się na fotelu lidera i nadal ma jeden punkt przewagi nad dortmundczykami.

39
13
5
6
21
74'

Bayern Monachium. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Niklas Suele.

Nagelsmann nie chciał ryzykować zdrowiem Francuza.

21
10
6
9
16
73'

Hernandez utyka, jednak mimo wszystko chce kontynuować grę. Bayern Monachium buduje akcję.

15
10
5
9
13
71'

Lucas Hernandez zablokował mocny strzał Mariusa Wolfa i ucierpiał. Julian Nagelsmann ma twardy orzech do zgryzienia.

5
4
18
7
18
71'

Kolejna przerwa w grze. Lucas Hernandez zwija się z bólu w polu karnym. Corentin Tolisso zasygnalizował, że będzie potrzebna zmiana.

3
1
5
12
8
70'
1
5
8
6
10
69'

Sędzia Felix Zwayer zarządził krótką przerwę w grze. Fani brawami pożegnali Juliana Brandta.

21
2
6
6
9
67'

Kibice zamarli na Signal Iduna Park. Julian Brandt nie jest w stanie kontynuować gry i będzie zniesiony na noszach.

2
7
26
11
9
66'

Julian Brandt zderzył się z Dayotem Upamecano i bezwładnie upadł na murawę. Sytuacja wyglądała dramatycznie, lekarze Borussii Dortmund zajmują się niemieckim pomocnikiem.

3
4
24
13
11
65'
28
9
6
4
11
65'
26
7
9
5
8
64'

Remis nie zadowala Juliana Nagelsmanna. Trener próbuje dać impuls swojej drużynie. Lada moment na placu gry pojawi się Serge Gnabry.

26
13
3
3
5
62'

Na lewym skrzydle bardzo aktywny jest Kingsley Coman. Tym razem przekazał piłkę Leonowi Goretzce, który zdecydował się na strzał. Jego starania spaliły na panewce.

5
6
8
8
20
60'
60'

9
57'

Bardzo blisko był Kingsley Coman! Francuz z łatwością ograł Matsa Hummelsa, zszedł do lewej nogi i uderzył. Gregor Kobel nie dał się zaskoczyć.

22
5
6
14
15
56'

Trener Borussii Dortmund miał pretensje do sędziego Felixa Zwayera. Marco Rose został ukarany żółtym kartonikiem.

24
52'

Lreoy Sane bezpośrednio uderzył na bramkę Borussii Dortmund. Kolejna udana interwencja Gregora Kobela, Szwajcar nie miał żadnych problemów.

9
4
6
14
30
51'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

24
9
3
3
5
50'

Robert Lewandowski wypuścił podaniem Leroya Sane. Gregor Kobel świetnie wyszedł do piłki i powstrzymał Bayern.

7
2
8
6
19
49'

Erling Haaland jest najbardziej wartościowym zawodnikiem Borussii Dortmund. Norweski snajper wystąpił łącznie w 51 spotkaniach Bundesligi i zdobył taką samą liczbę bramek.