(0:2)
Zakończony
Bayern Monachium
90'

Polak miał jeszcze jedną okazję. Robert Lewandowski wygrał pojedynek powietrzny i przeniósł piłkę nad poprzeczką!

23
22
21
21
12
88'

To wielki dzień dla Roberta Lewandowskiego. Polak jest drugim piłkarzem w historii Bundesligi, który przekroczył barierę 300 bramek. Rekordzistą jest Gerd Mueller (365 goli).

87
33
8
3
9
86'

Zawodnicy FC Koeln biją głową w mur. Obrońcy Bayernu Monachium nie pozwalają rywalom dojść do głosu.

20
11
3
3
11
84'

Bardzo mocne uderzenie Benajmina Pavarda. Francuz mógł wpisać się na listę strzelców, ale Marvin Schwabe uchronił FC Koeln przed stratą piątej bramki.

15
6
11
4
10
83'
ZMIANA

Bayern Monachium. Schodzi: Marc Roca. Wchodzi: Paul Wanner.

5
83'
ZMIANA
7
4
5
14
6
83'

Kolejna próba Floriana Kainza i interwencja Manuela Neuera. Bayern Monachium czeka na ostatni gwizdek arbitra.

9
2
7
5
8
81'

Manuel Neuer wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Floriana Kainza. Później Jan Thielmann zdecydował się na strzał z dystansu, lecz trafił w golkipera Bayernu.

18
5
6
4
7
80'
ZMIANA
78'

Liczby Roberta Lewandowskiego robią wrażenie - tym sezonie zdobył 23 bramki w 19 meczach. Snajper Bayernu Monachium pewnie zmierza po statuetkę dla króla strzelców Bundesligi.

112
40
11
6
12
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA
16
3
7
4
13
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Leroy Sane.

Bayern Monachium powtórzył akcję z 62. minuty. Leroy Sane przekazał piłkę Robertowi Lewandowskiemu, 33-latek strzelił obok interweniującego bramkarza. Kolejny hat-trick na koncie reprezentanta Polski!

432
202
51
24
30
73'
ZMIANA

1.FC Koeln. Schodzi: Anthony Modeste. Wchodzi: Sebastian Andersson.

Sebastian Andersson #9
6
3
6
10
5
73'
ZMIANA

1.FC Koeln. Schodzi: Mark Uth. Wchodzi: Kingsley Schindler.

Kingsley Schindler #17
3
4
6
2
4
72'

To była najlepsza okazja FC Koeln! Florian Kainz wypatrzył Timo Huebersa, defensor wygrał pojedynek powietrzny z Niklasem Suele i trafił w poprzeczkę.

5
4
13
6
10
71'

Mocne dośrodkowanie Timo Huebersa. W polu karnym przytomnie zachował się Niklas Suele, który wybił piłkę na rzut rożny.

3
1
7
3
8
69'

Miejscowi zagrozili bramce Manuela Neuera. Doświadczony Niemiec obronił strzał Dejana Ljubicicia i odprowadził piłkę wzrokiem po próbie Anthony'ego Modeste'a.

9
3
6
3
6
68'

Piłkarze FC Koeln nie opuszczają własnego pola karnego i czekają na kontrataki. Monachijczycy są pewni swego po trzeciej bramce.

10
2
2
5
4
66'

Marc Roca dogrywał z narożnika, Thomas Mueller wbiegł w pole karne i oddał strzał głową. Obrońcy FC Koeln mieli furę szczęścia. Po chwili Niemiec wywalczył kolejny rzut rożny.

15
4
7
7
6
64'

Monachijczycy nie odpuszczają rywalom i polują na kolejne gole. Tym razem Joshua Kimmich zagrał z rzutu rożnego, jednak Corentin Tolisso spudłował.

10
3
9
7
7
62'
GOOOOOOL!!!

Gospodarze zmarnowali dogodną akcję, a następnie Bayern ruszył do ofensywy. Leroy Sane dobrze obsłużył Roberta Lewandowskiego, który miał przed sobą tylko golkipera i wygrał ten pojedynek. Kadrowicz jest nie do zatrzymania, to jego 22. bramka w tym sezonie.

362
172
52
30
31
60'
ZMIANA
37
13
4
6
8
58'
ZMIANA
2
1
5
2
9
58'
ZMIANA

1.FC Koeln. Schodzi: Louis Schaub. Wchodzi: Jan Thielmann.

Jan Thielmann #29
1
1
3
3
3
57'

Wydawało się, że Florian Kainz spróbuje zaskoczyć Manuela Neuera, ale zdecydował się na dośrodkowanie. Defensorzy Bayernu zażegnali niebezpieczeństwo.

7
6
4
6
10
56'

Corentin Tolisso nierozważnie sfaulował przeciwnika tuż przed polem karnym. Gospodarze będą mieli dobrą okazję.

2
1
4
5
11
54'

Bayern Monachium powinien prowadzić już 3:0. Joshua Kimmich świetnie przerzucił piłkę do Jamala Musiali, a ten uderzał z ostrego kąta i trafił w słupek.

5
9
6
20
16
52'

Corentin Tolisso sprawdził czujność golkipera FC Koeln. Marvin Schwabe pewnie chwycił piłkę i oddalił grę od własnej bramki.

7
1
5
3
4
51'

Mało brakowało! Następna akcja duetu Thomas Mueller - Robert Lewandowski. Polak miał klarowną sytuację i trafił prosto w bramkarza.

2
2
20
10
11
49'

Benno Schmitz zacentrował w pole karne, ale nic z tego nie wyszło. Mark Uth sfaulował Benjamina Pavarda. Bayern buduje akcję od własnej bramki.

6
1
2
5
2
47'

Florian Kainz wykonał stały fragment gry i Jonas Hector najwyżej wyskoczył do piłki. Golkiper Bayernu Monachium nawet nie musiał interweniować.

3
2
1
4
5
46'

Thomas Mueller kolejny raz zagrał do Roberta Lewandowskiego. Sędzia Tobias Welz dopatrzył się spalonego.