Bundesliga: 23. kolejka
20 lut 2022 15:30
90+1'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Serge Gnabry.

Wysoki wymiar kary dla Greuther Furth. W drugiej połowie Bayern Monachium postrzelał. W doliczonym czasie trafienie Erica Choupo-Motinga po dograniu Serge'a Gnabry'ego.

87
35
21
11
10
90'

Doliczone trzy minuty.

24
8
8
3
4
88'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich za ostre przewinienie.

Bayern Monachium
18
14
27
15
12
87'
19
10
11
10
10
87'
10
8
9
8
10
85'

Dwa gole Roberta Lewandowskiego. Nie zatrzymuje się!

77
29
11
8
12
82'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Niklas Suele.

Polak zagwarantował zwycięstwo Bayernowi Monachium. 3:1 po dublecie Roberta Lewandowskiego! Joshua Kimmich zabrał się za wykonanie rzutu rożnego, a przed uderzeniem kapitana reprezentacji było jeszcze przytomne zgranie Niklasa Suele.

344
150
39
27
35
80'

Żółtą kartkę otrzymał Maximilian Bauer za ostry faul na Robercie Lewandowskim.

16
79'

Robert Lewandowski starał się pokonać bramkarza przeciwnika strzałem z rzutu wolnego. Piłka poleciała co prawda w kierunku okienka, ale brakowało energii i została bez problemu powstrzymana przez golkipera.

18
11
17
9
10
77'

Bayern Monachium dostał kilka poważnych ostrzeżeń od przeciwnika. Podopieczni Juliana Nagelsmanna starają się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu piłki i w ten sposób przybliżać się do odniesienia zwycięstwa w skomplikowanym meczu.

10
13
10
7
3
72'

Przyjezdni oddali w drugiej połowie dwa uderzenia w słupek. Greuther Furth nie rezygnuje mimo mocnych ciosów od Bayernu Monachium i odrobiny dokładności zabrakło do wyrównania.

17
10
12
7
5
70'

Robert Lewandowski miał możliwość skompletowania dubletu, ale cały czas czegoś brakowało. W jednej z sytuacji piłka przelała się po stopie kapitana reprezentacji Polski, a w innej skończyło się blokiem jednego z ciasno ustawionych obrońców Greuther Furth.

28
13
30
20
14
70'
3
3
7
4
3
69'

SpVgg Greuther Fuerth. Schodzi: Branimir Hrgota. Wchodzi: Afimico Pululu.

4
67'

Max Christiansen miał ogromną szansę na doprowadzenie do remisu. Zabrakło detali ambitnym gościom. Piłka kopnięta przez pomocnika Greuther Furth odbiła się od słupka!

9
2
13
6
62'

SpVgg Greuther Fuerth. Schodzi: Jamie Leweling. Wchodzi: Maximilian Bauer.

Jamie Leweling #40
3
3
6
6
2
61'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sebastian Griesbeck.

Bayern Monachium już na prowadzeniu. Na odwrócenie wyniku nie potrzebował dużo czasu po przerwie. Płynna akcja gospodarzy zakończyła się płaskim wstrzeleniem Thomasa Muellera ze skraju pola karnego. Niefortunnie interweniował defensor Greuther Furth i zaskoczył własnego bramkarza.

Sebastian Griesbeck #22
80
50
25
12
14
58'

Robert Lewandowski po pierwsze nie oddał soczystego uderzenia na bramkę Greuther Furth, a po drugie był na spalonym. Lepsza precyzja i tak nie byłaby nagrodzona golem w tych okolicznościach.

16
6
13
10
18
58'

Robert Lewandowski z golem!

38
14
4
2
7
56'

Nieudana kombinacja Bayernu Monachium. Piłka kopnięta przez Marcela Sabitzera uciekła gospodarzom pod nogi bramkarza Greuther Furth. Kolejna akcja mistrz Niemiec i uderzenie na bramkę Thomasa Muellera, jednak zablokowane.

7
3
12
7
13
53'
15
6
8
3
6
50'

Bayern Monachium pozbawił prowadzenia przeciwnika i szuka sposobu na wywalczenie przewagi. Robert Lewandowski oraz jego kompani pozostają w natarciu. Najwyraźniej rozmowa z Julianem Nagelsmannem w szatni podziałała na nich mobilizująco.

21
12
10
3
5
47'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Eric Choupo-Moting.

Robert Lewandowski z golem! Polskie trafienie w Monachium. Nie potrzebował dużo czasu po przerwie na doprowadzenie do remisu. Rozdrażnieni gospodarze przeprowadzili akcję krótko po wznowieniu meczu, a ich najskuteczniejszy napastnik oddał uderzenie z bliska do siatki.

405
172
41
15
25
46'

komentarz

Bayern Monachium musi gonić przeciwnika.

2
3
2
1
1
Czy Bayern Monachium wyrówna po przerwie?
2
4
3
1
45+3'

Zablokowane uderzenie Serge'a Gnabry'ego. Niewiele wskazuje na odrobienie strat do przeciwnika w pierwszej połowie.

4
4
5
3
5
45+2'

Przyjezdni na prowadzeniu!

6
5
5
4
8
45'

Doliczone cztery minuty.

9
3
6
5
10
45'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski za ostry faul na Branimierze Hrgocie.

26
13
28
8
22
42'

Gol! Strzelił Branimir Hrgota.

Możliwość pokonania Svena Ulreicha uderzeniem z rzutu wolnego. Piłka była ustawiona kilka metrów od linii pola karnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Branimir Hrgota i zdobył szokujące prowadzenie 1:0 dla Greuther Furth! W zmyleniu bramkarza pomógł rykoszet od roztargnionego Marcela Sabitzera.

34
33
23
15
50
40'

Z trudem idzie Bayernowi Monachium zbliżanie się do bramki przeciwnika. Przed momentem szarża Leroya Sane została zahamowana na lewej stronie boiska.

3
2
9
7
6
38'

Leroy Sane uruchomił podaniem Omara Richardsa. Niezła szansa na pokonanie strzałem bramkarza Greuther Furth, ale zabrakło instynktu snajperskiego defensorowi Bayernu Monachium.

2
1
8
1
4
36'

Szansa na zaskoczenie Bayernu Monachium rozegraniem rzutu rożnego. Dayot Upamecano był jednak ustawiony najlepiej i nie pozwolił na oddanie uderzenia żadnemu zawodnikowi w białym stroju z zielonymi elementami.

6
6
9
4
6
34'

Serge Gnabry został wprowadzony na boisko za kontuzjowanego Corentina Tolisso. Pierwsza tak wyrazista szarża zmiennika zakończyła się dograniem do Roberta Lewandowskiego. Osaczony reprezentant Polski nie miał swobody i nie sprawdził bramkarza strzałem.

3
2
13
5
2
32'

Lucas Hernandez nie poradził sobie pod naporem agresywnego pressingu przeciwnika. Piłka została bezpiecznie wyekspediowana poza boisko i wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane Greuther Furth.

5
5
5
30'

Benjamin Pavard rozegrał akcję na prawej stronie boiska. Wstrzelenie Francuza zostało poskromione przez ustawionych w odpowiednich miejscach zawodników Greuther Furth. Również uderzenie Marcela Sabitzera nie przedostało się do bramki ostatniego zespołu Bundesligi.

1
8
1
5
28'

Pora na nieco ciekawsze ataki w Monachium. Bayern nie spieszy się na tym etapie konfrontacji, a Greuther Furth daje do zrozumienia, że przedostanie się przez jego defensywę do bramki będzie skomplikowanym zadaniem.

3
2
6
1
7
22'
18'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

4
3
15
4
7
16'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna odzyskali piłkę i starali się transportować ją w pobliże bramki Greuther Furth. Uciekła ona jednak poza plac i wznowienie zostało przyznane bramkarzowi przyjezdnych.

1
4
9
3
5
14'

Przyjezdni nie schowali się przed mocarnym przeciwnikiem i od czasu do czasu odwiedzają okolicę pola karnego strzeżonego przez Svena Ulreicha.

4
3
4
4
3
11'

Jamie Leweling powinien zdobyć prowadzenie dla Greuther Furth! W sytuacji sam na sam nie poradził sobie ze Svenem Ulreichem. Katastrofalne zachowanie Lucasa Hernandeza, którego podanie w kierunku własnego bramkarza zostało przechwycone przez przeciwnika.

1
2
15
4
8
10'

Pierwsze podanie w szesnastkę przeciwnika do Roberta Lewandowskiego. Blisko kapitana reprezentacji Polski był obrońca Greuther Furth i nie pozwolił na oddanie soczystego uderzenia.

8
3
12
5
6
7'

Bayern Monachium w rozegraniu na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Wreszcie przyspieszenie i podanie prostopadłe Corentina Tolisso do Leroya Sane. W ostatnim momencie interweniował rozpaczliwym wślizgiem obrońca i nie pozwolił na stoczenie konfrontacji z bramkarzem.

4
12
3
4
5'

Nieudane rozegranie zaproponowane przez Roberta Lewandowskiego i Marcela Sabitzera. Jak dotąd jedno uderzenie ostrzegawcze Bayernu Monachium, którym Corentin Tolisso nie mógł zaskoczyć profesjonalnego bramkarza.

4
1
12
5
5
3'

Pierwsza akcja Bayernu Monachium poskromiona przez przyjezdnych. Gospodarze wyszli na boisko w czerwonych strojach z białymi elementami, a ich przeciwnik na biało z zielonymi wstawkami.

14:54

Robert Lewandowski od pierwszego gwizdka.

29
6
8
1
6
23:21

Greuther Furth w poprzednim meczu zaskoczył Herthę BSC.

2
1
23:20

Ostatni zespół w tabeli Bundesligi próbuje poprawić swoją sytuację na dnie. W poprzednim meczu niespodziewanie odniósł zwycięstwo 2:1 z Herthą BSC. Oba gole strzelił Branimir Hrgota. Otworzył wynik zanim minęła minuta spotkania, a później był skutecznym egzekutorem rzutu karnego.