89'

Bayer 04 Leverkusen. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Sardar Azmoun.

Napastnik debiutuje w Bundeslidze.

87'

Przyjezdni mogli objąć prowadzenie! Moussa Diaby wbiegł w pole karne i stanął w oko w oko ze Svenem Ulreichem. Bramkarz Bayernu nie dał się zaskoczyć.

2
2
4
86'
84'

Kombinacyjna akcja Bayernu Monachium. Jamal Musiala próbował przerzucić piłkę do Leroya Sane, jednak Jonathan Tah stanął na jego drodze. Goście dzielnie się bronią.

1
3
1
3
82'

Bayer 04 Leverkusen. Schodzi: Mitchel Bakker. Wchodzi: Odilon Kossounou.

2
81'

Mitchel Bakker brutalnie zaatakował Kingsleya Comana. Zawodnik Bayeru 04 Leverkusen ma już na koncie żółtą kartkę. Sędzia dał mu jeszcze jedną szansę.

2
2
1
4
79'

Dwie próby Roberta Lewandowskiego. Polak oddał strzał głową po zagraniu z głębi pola i piłka przeleciała obok słupka. Bayern walczy o drugiego gola.

8
6
1
3
4
77'

Julian Nagelsmann jest niezwykle aktywny przy linii bocznej i chce dać impuls swojej drużynie. Opiekun Bayernu Monachium wykorzystał już trzy zmiany.

5
2
2
3
6
75'

Nierozważne wejście Erica Choupo-Motinga. Edmond Tapsoba mocno ucierpiał i wciąż nie podnosi się z murawy.

2
1
1
4
4
72'

4
70'

Bayer 04 Leverkusen. Schodzi: Amine Adli. Wchodzi: Exequiel Palacios.

Amine Adli #31
2
1
2
1
2
70'

Joshua Kimmich wrzucił piłkę w pole karne, a Niklas Suele uderzył piętą. Defensor Bayernu nie trafił jednak w światło bramki.

3
2
1
1
2
69'

1
67'

Zespół Gerardo Seoane nie ma pomysłu na atak. Goście wymieniają podania przed polem karnym, ale nic z tego nie wynika.

2
6
2
1
3
65'

Niezły rajd Serge'a Gnabry'ego. Skrzydłowy Bayernu Monachium przekombinował i stracił piłkę. Rośnie przewaga gospodarzy.

4
4
3
3
5
64'

Kerem Demirbay powstrzymał Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik miał spore pretensje do sędziego, jednak Daniel Siebert nie odgwizdał faulu.

6
1
3
1
6
62'

Ależ wejście Marcela Sabitzera! Austriak miał stuprocentową sytuację i nie zdołał pokonać Lukasa Hradecky'ego. Piłkarz Bayernu może mieć pretensje do samego siebie.

4
4
5
4
8
61'
6
2
4
3
4
61'
61'

Omar Richards miał swoją okazję. Młody defensor oddał strzał głową i Lukas Hradecky tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

2
1
1
3
2
59'

Znakomita interwencja Benjamina Pavarda. Reprezentant Francji walczył o piłkę z Florianem Wirtzem i zażegnał niebezpieczeństwo.

4
1
1
1
2
58'

Akcja za akcją. Dayot Upamecano napędził atak monachijczyków i oddał piłkę Thomasowi Muellerowi. Kapitan Bayernu zanotował stratę tuż przed polem karnym.

2
3
2
2
3
56'

Amine Adli dynamicznie wbiegł w pole karne Bayernu Monachium, a następnie płasko dośrodkował do Floriana Wirtza. Młody piłkarz kolejny raz trafił w boczną siatkę.

2
3
1
2
7
54'

3
52'

Tym razem Robert Lewandowski zagrywał w kierunku Jamala Musiali, który przegrał pojedynek z przeciwnikiem. Bayern szybko odzyskał piłkę.

4
2
5
2
7
50'

Robert Lewandowski świetnie opanował piłkę w polu karnym gości i uderzył na bramkę. Lukas Hradecky nie miał żadnych problemów ze strzałem Polaka.

5
2
5
6
6
49'

3
47'

Jamal Musiala ruszył środkiem boiska i zmusił do interwencji Lukasa Hradecky'ego. Bramkarz sparował piłkę do boku!

3
2
1
3
46'

Bliski szczęścia był Amine Adli. Zawodnik Bayeru 04 Leverkusen zdołał oddać strzał, jednak nie trafił w światło bramki. Kolejny rzut rożny.

1
1
4
2
3
46'

Bayern Monachium wznowił grę!

5
4
2
1
45+1'

Robert Lewandowski nie sięgnął piłki po zagraniu Benjamina Pavarda. Do głosu doszedł Serge Gnabry, który trafił tylko w boczną siatkę.

2
3
5
1
5
45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

1
4
4
45'

Co za interwencja Svena Ulreicha! Jeremie Frimpong wyłożył piłkę Charlesowi Aranguizowi i bramkarz uchronił Bayern przed stratą drugiej bramki.

3
1
1
1
2
43'

Nie ma szczęścia Amine Adli. Napastnik Bayeru 04 Leverkusen był już sam na sam z golkiperem rywali i strzelił obok lewego słupka. Wciąż 1:1.

3
2
3
1
5
42'

Piętrzą się problemy Bayernu Monachium! Amine Adli dopadł do piłki po błędzie Dayota Upamecano, minął Svena Ulreicha i trafił w słupek.

1
3
6
1
5
41'

Goście mieli przewagą liczebną i zmarnowali świetną okazję. Moussa Diaby złapany w pułapkę ofsajdową.

2
2
4
39'

Niezłe dośrodkowanie i Robert Lewandowski oddał strzał głową! Polak przeniósł piłkę nad poprzeczką, sędzia dopatrzył się spalonego.

6
4
4
2
7
38'

Thomas Mueller rozgrywa 407 mecz na poziomie Bundesligi i strzelił pierwszego gola samobójczego. Gospodarze szukają drugiego gola.

5
7
5
5
7
36'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Thomas Mueller.

Fatalnie zachował się Thomas Mueller pod własną bramką. Kapitan Bayernu Monachium zmienił tor lotu piłki po zagraniu z rzutu wolnego i w ten sposób zupełnie zmylił Svena Ulreicha!

20
18
16
17
32
35'

Daniel Siebert wstrzymał grę. Sędzia główny musi przeprowadzić rozmowę wychowawczą z Robertem Lewandowskim i Piero Hincapie.

4
1
7
5
4
33'

Zespołowa akcja gości. Sytuację wyjaśnił Benjamin Pavard, który wygarnął piłkę spod nóg Floriana Wirtza. Tylko rzut rożny dla Bayeru.

4
4
2
2
1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Mitchel Bakker.

7
2
1
2
4
30'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna szukają luki w defensywie gości. Sven Ulreich nie ma zbyt dużo pracy w dzisiejszym spotkaniu.

3
4
1
2
2
28'

Błyskawiczny kontratak Bawarczyków. Kingsley Coman przerzucił ciężar gry na prawą stronę, a Serge Gnabry minimalnie przestrzelił.

4
6
6
4
7
27'

Przerwa w grze spowodowana urazem Joshuy Kimmicha. Piłkarz Bayernu Monachium ucierpiał po starciu z Jonathanem Tahem.

3
4
4
3
4
26'

Thomas Mueller zdecydował się na strzał z dużej odległości. Lukas Hradecky nie musiał interweniować, piłka przeleciała obok prawego słupka.

3
5
4
5
7
25'

3
23'

Bayern Monachium kontroluje wydarzenia boiskowe po pierwszym golu. "Aptekarze" tylko przyglądają się grze.

6
6
3
2
3
21'

Akcja duetu Robert Lewandowski - Thomas Mueller. Ten drugi oddał strzał i został zablokowany przez Jonathana Taha.

10
3
6
2
3
20'

Dla Niklasa Suele było to pierwsze trafienie w bieżących rozgrywkach Bundesligi. Środkowy obrońca niedawno podpisał umowę z Borussią Dortmund i latem opuści Bayern.

3
1
4
3
4
18'

Gol! Strzelił Niklas Suele.

To musiało się tak skończyć. Duże nieporozumienie w defensywie "Aptekarzy", piłka trafiła do Niklasa Suele, który mocnym strzałem pokonał golkipera. Lukas Hradecky nie zdołał uratować swojej drużyny.

52
24
8
5
9
17'

Tym razem Thomas Mueller miał dobrą okazję. Doświadczony Niemiec mocno uderzył w kierunku bramki, jednak nie zaskoczył Lukasa Hradecky'ego.

3
2
2
2
3
16'

Ogromne zamieszanie po zagraniu Joshuy Kimmicha. Do głosu doszedł Robert Lewandowski, który trafił w Thomasa Muellera. Nie będzie rzutu rożnego.

2
2
4
4
4
15'

Odważna próba Benjamina Pavarda. Francuski obrońca długo się nie zastanawiał i uderzył z powietrza. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

3
2
6
4
3
13'

Drużyna gości nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Początek spotkania z lekkim wskazaniem na Bayern Monachium.

8
4
1
1
2
11'

Z narożnika boiska dogrywał Joshua Kimmich. Bramkarz Bayeru 04 Leverkusen uprzedził przeciwników i pewnie chwycił piłkę.

3
3
3
3
6
10'

Kingsley Coman zatańczył z Mitchelem Bakkerem i po chwili niecelnie dośrodkował. Lukas Hradecky wznowi grę z piątego metra.

4
3
5
4
6
8'

Sven Ulreich odetchnął z ulgą. Jamal Musiala popełnił fatalny błąd, a Amine Adli przechwycił piłkę i ruszył lewym skrzydłem. Napastnik strzelił tuż obok słupka.

6
5
5
2
3
7'

Jeremie Frimpong opanował piłkę w polu karnym Bayernu Monachium, ale wcześniej Moussa Diaby był na spalonym. Monachijczycy budują kolejną akcję.

7
5
3
2
2
5'

Omar Richards zapędził się pod pole karne i szukał podaniem Roberta Lewandowskiego. Goście oddalili grę od własnej bramki.

10
3
6
2
4
4'

Pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się uderzeniem Joshuy Kimmicha. Reprezentant Niemiec został jednak zalokowany.

5
2
5
3
6
2'

Głośny doping na stadionie w Monachium. Omar Richards świetnie poradził sobie z Jeremiem Frimpongiem na prawym skrzydle i rozpoczął atak Bayernu.