(0:0)
Zakończony
FC Augsburg
90+4'

Goście nie odpuszczają. Niewielkie zamieszanie w polu karnym. Andi Zeqiri sfaulował Dayota Upamecano, a Manuel Neuer nie spieszy się ze wznowieniem gry.

16
8
7
3
4
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Dorsch.

21
8
6
6
4
90+1'
90'

Cztery minuty doliczone do podstawowego czasu.

15
14
16
14
14
90'

Robert Lewandowski mógł przypieczętować zwycięstwo gospodarzy! Polak uderzył zbyt lekko, Niklas Dorsch interweniował wślizgiem.

10
11
10
18
16
89'

Rozpaczliwe ataki przyjezdnych. Piłkarze Bayernu Monachium próbują oddalić grę od własnej bramki.

15
7
4
5
5
87'

Jamal Musiala nawinął dwóch obrońców i później przekombinował. Polski bramkarz rozpoczął kontratak FC Augsburg.

9
11
9
8
9
85'

Rafał Gikiewicz utrzymuje FC Augsburg przy życiu. Golkiper był sam na sam z Kingsleyem Comanem i bez problemu poradził sobie z jego uderzeniem. Po chwili Joshua Kimmich trafił w poprzeczkę!

15
13
13
13
13
84'

Odważne wyjście Rafała Gikiewicza. Bramkarz tym razem zatrzymał Roberta Lewandowskiego i wybił piłkę.

17
12
12
10
14
84'

Bayern Monachium zasłużył na tę bramkę. Aktualni mistrzowie Niemiec przejęli inicjatywę w drugiej połowie i dopięli swego. Robert Lewandowski nie zawiódł w ważnym momencie.

45
15
3
2
3
82'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski z golem numer 32 w bieżącym sezonie Bundesligi! Snajper uderzył w prawy dolny róg, Rafał Gikiewicz rzucił się w drugą stronę.

125
37
14
10
10
82'

Trener FC Augsburg został ukarany żółtym kartonikiem.

34
15
7
5
5
81'

Robert Lewandowski zabrał piłkę i powoli ustawia sobie ją na 11. metrze. Kapitan reprezentacji Polski stanie oko w oko z Rafałem Gikiewiczem.

56
18
11
6
6
80'

I jest rzut karny dla Bayernu Monachium! Nie mogło być innej decyzji.

44
19
6
2
4
79'

Robert Lewandowski oddał strzał głową, piłka odbiła się od ręki Reece Oxforda i Rafał Gikiewicz skutecznie interweniował. Sędzia biegnie do monitora!

29
16
7
1
1
77'

Z narożnika boiska dogrywał Joshua Kimmich i Dayot Upamecano przegrał pojedynek powietrzny. Trwa oblężenie pola karnego gości.

7
6
8
6
6
75'

Jamal Musiala obrócił się z piłką i strzelił minimalnie obok lewego słupka. Bayern Monachium poluje na pierwszego gola.

12
10
10
6
6
74'

Kingsley Coman poradził sobie z obrońcami i próbował zaskoczyć polskiego golkipera. Gikiewicz nawet nie musiał interweniować.

8
8
7
6
7
74'

Strzał głową Benjamina Pavarda. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką, a na dodatek Francuz upadł na murawę.

6
6
6
6
6
72'

Gracze Bayernu Monachium przedostali się pod bramkę rywali. Rafał Gikiewicz zażegnał niebezpieczeństwo po centrze Jamala Musiali.

11
12
12
12
12
70'

Mistrzowie Niemiec spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Szykuje się niespodzianka w derbach Bawarii.

10
11
12
12
12
68'

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Kouassi.

10
10
10
10
10
66'

Wygląda na to, że kontuzji nabawił się również Leroy Sane, który zszedł prosto do szatni. Robert Gumny udał się na ławkę rezerwowych.

8
8
8
8
8
65'

Bayern. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Kingsley Coman.

64'

FC Augsburg. Schodzi: Robert Gumny. Wchodzi: Raphael Framberger.

6
64'

FC Augsburg. Schodzi: Arne Maier. Wchodzi: Jan Moravek.

64'

Fatalne wieści. Robert Gumny złapał się za mięsień dwugłowy uda, FC Augsburg gra w "dziesiątkę".

8
8
7
7
8
63'

Błyskawiczny kontratak mistrzów Niemiec. Joshua Kimmich uderzył z dystansu w środek bramki i Rafał Gikiewicz wybił piłkę na rzut rożny.

7
7
7
1
62'

Andi Zeqiri zmusił Manuela Neuera. Kapitan Bayernu Monachium pewnie chwycił piłkę.

3
3
3
3
3
62'

Robert Gumny lekko utyka. Nie wiadomo, czy Polak dotrwa do końcowego gwizdka. Raphael Framberger jest już gotowy przy linii bocznej.

2
1
3
3
3
60'

Godzina gry za nami. W drugiej połowie Bayern Monachium ma optyczną przewagę, jednak przyjezdni cały czas dzielnie się bronią.

5
6
5
2
58'

Robert Lewandowski rozpoczął akcję Bayernu Monachium, lecz jej nie zamknął. Rafał Gikiewicz dopadł do piłki po zagraniu Alphonso Daviesa.

10
10
9
9
10
57'

Bayern. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Marcel Sabitzer.

57'

Bayern. Schodzi: Omar Richards. Wchodzi: Alphonso Davies.

56'

FC Augsburg. Schodzi: Florian Niederlechner. Wchodzi: Ricardo Pepi.

Ricardo Pepi #18
4
4
3
56'

FC Augsburg. Schodzi: Ruben Vargas. Wchodzi: Andi Zeqiri.

Andi Zeqiri #21
3
3
3
55'

4
53'

Joshua Kimmich wykonał stały fragment gry. Dayot Upamecano niecelnie uderzył, a następnie bramkarz FC Augsburg wypiąstkował piłkę.

7
7
7
7
51'

Zawodnicy Juliana Nagelsmanna przebudzili się po zmianie stron. Jamal Musiala wniósł trochę świeżości do gry Bayernu.

10
11
11
4
3
49'

Niepewna, ale skuteczna interwencja Rafała Gikiewicza. Golkiper wybiegł z bramki i uprzedził Leroya Sane.

9
9
8
4
48'

Rafał Gikiewicz chce udowodnić, że zasługuje na powołanie do reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że Czesław Michniewicz pojawił się dzisiaj na Allianz Arena.

9
4
7
2
46'

Kapitalne dośrodkowanie Benjamina Pavarda do Roberta Lewandowskiego. Snajper oddał strzał głową, a Rafał Gikiewicz uratował swoją drużynę. Co za parada!