Rzut karny dla Realu. W szesnastce padł Vinicius Junior!

1
1
3
85'

Benzema z piłką w okolicach linii pola karnego, ale bez ochoty do ataku. On już swoje zrobił.

1
1
82'

Real oszczędza siły, Celta ich już nie ma. Niewiele dzieje się na boisku w końcówce.

2
1
1
1
1
79'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Marco Asensio.

3
1
1
1
3
78'

Do strzału doszedł Beltran, ale w bramkę nie trafił.

1
77'

Real już spokojnie, Celta jeszcze chce coś zdziałać, ale widać już zmęczenie gości.

1
74'

Efektownie uderzenie Nolito, piłka minęła już bramkarza, ale przeleciała obok słupka!

1
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eduardo Camavinga. Indywidualna akcja Modricia, Chorwat w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza. Poprawka debiutującego w Realu Camavingi znalazła drogę do bramki. 4:2!

25
12
2
1
1
70'

Celta w ataku, goście szukają trzeciego gola, który może dać punkt. Okazji nie potrafią sobie w ostatnich minutach wykreować.

67'

Kontra Celty, strzał Aspasa z ostrego kąta był jednak niecelny.

1
1
65'
ZMIANA

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

64'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Santi Mina. Wchodzi: Thiago Galhardo.

Thiago Galhardo #7
1
64'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Franco Cervi. Wchodzi: Nolito.

Franco Cervi #11
1
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Augusto Solari.

Augusto Solari #21
Celta Vigo
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Nestor Araujo.

60'

Dwa kwadranse do końca. Real szuka kolejnej bramki, ale Celta na pewno jeszcze jest w stanie coś zdziałać.

57'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Strzelał Mina, ale Courtois obronił dwa uderzenia zawodnika gości.

1
1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior. Autor gola po zdobyciu bramki wbiegł do kibiców i razem z nimi cieszył się bramki. W końcu normalność!

4
3
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Karim Benzema. Benzema do Viniciusa, a ten w sytuacji pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. 3:2!

21
10
1
1
4
52'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Brais Mendez. Wchodzi: Augusto Solari.

51'

Przewaga, co nie dziwi Realu. Królewscy spychają rywala pod jego pole karne.

1
2
49'

Nie tak goście wyobrażali sobie początek 2. połowy. Po golu na 2:2 mecz toczy się głównie w środku pola.

46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Miguel Gutierrez. Szybki cios Realu! Z lewej strony na piąty metr dośrodkował Gutierrez, a Benzema głową doprowadził do remisu. 2:2!

15
7
2
3
46'

Gramy po przerwie!

1
1
46'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Renato Tapia. Wchodzi: Fran Beltran.

Fran Beltran #8
45+1'

Kontra Celty, strzelał Mina, ale został zablokowany.

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo.

42'

Odważniej w końcówce 1. połowy Celta. Goście oddalili grę od własnej bramki.

39'

Piłka w bramce po strzale Benzemy, wcześniej jednak Casemiro był na spalonym.

1
2
3
37'

Strzelał z pola karnego Benzema, Francuz został jednak zablokowany.

1
1
34'

Real w małym szoku. Gospodarze już myśleli, że mają rywala w garści. Teraz znowu muszą wszystko budować od początku.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Franco Cervi. Celta czekała na swój moment i zadała cios. Szybkie wyjście gości, zagranie na piąty metr do Cerviego. Strzał piętą odbił się od słupka, poprawka znalazła drogę do siatki. 1:2!

Celta Vigo
10
6
6
8
30'

Dwa kwadranse za nami. Real na połowie Celty. Goście nie zmienili taktyki, wciąż murują bramkę.

2
27'

Po wyrównującym golu Real zwolnił tempo, czeka spokojnie na swoje kolejne szanse.

24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Federico Valverde. Rozmontowali defensywę Celty Królewscy. W końcowej fazie akcji Valverde odegrał głową do Benzemy, a ten strzałem pod poprzeczkę zdobył gola. 1:1!

17
15
1
3
23'

Strata Tapi, z piłką ruszył Hazard, ale bramkarz nie dał się pokonać.

2
21'

Matias Dituro wybiegł przed polem karne i uprzedził jednego z graczy gospodarzy.

1
19'

Ponownie błąd defensywy Królewskich, ale tym razem zawodnikom Celty zabrakło uderzenia.

1
1
17'

Akcja za akcją sunie na bramkę gości. Gol na 1:1 wisi na włosku.

4
15'

Płaski strzał Hazarda, bramkarz pewnie złapał piłkę.

1
15'

Benzema wpadł z piłką w pole karne, ale nie miał miejsca do oddania uderzenia.

1
12'

Wyraźna przewaga Realu. Celta po zdobyciu gola zamurowała bramkę i czeka.

1
9'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, ręką zagrał Araujo. VAR jednak nie podzielił zdania graczy Realu.

1
8'

Gospodarze w ataku, Real szybko chce doprowadzić do remisu.

1
6'

Do dogrania z rzutu wolnego doszedł Vinicius Junior, strzał głową na korner instynktownie odbił bramkarz!

2
1
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Santi Mina. Asystował mu Iago Aspas. To Real rozpoczął... Złe zachowanie gospodarzy w defensywie, bilard przed polem karnym. Aspas krótko do Miny, a ten w sytuacji sam na sam do siatki. 0:1!