1
2
3
84'

Cudowna akcja Realu, huknął Hazard z woleja do siatki, ale jest spalony! Nie ma zatem remisu!

5
1
2
4
2
83'

Real gra bardzo czytelnie, to jest dla nich problem.

1
81'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Oscar Gil. Wchodzi: Didac Vila Rossello.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Oscar Gil #2
1
80'

Benzema głową i... myli się o centymetry!

3
1
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Gil.

Espanyol Barcelona
79'

Real zaciekle goni za remisem.

5
1
1
78'

Kocioł pod bramką Realu, ale gubi się Melamed i traci piłkę.

2
1
1
73'

Przerwa w grze, Militao z Melamedem groźnie się zderzyli, są lekarze.

1
3
3
1
72'
71'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Luka Jović. Kontra, a jak Benzema dostał piłkę, był skupiony tylko na tym, by zdobyć bramkę. Jović ściągnął część obrony, Benzema wymanewrował drugą i posłał piłkę tuż przy słupku. Real łapie kontakt!

15
6
1
3
12
69'

Akcja Espanyolu zmarnowana przez Melameda. Od razu idzie kontra zepsuta przez Benzemę.

1
67'

Piłka w siatce po strzale Benzemy, ale gol nieuznany! Jović spalił akcję.

2
2
5
2
64'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Adrian Embarba. Wchodzi: Nico Melamed.

Adrian Embarba #10
1
64'
64'

Uwaga, Darder w polu karnym i... to powinno być 3:0, ale spudłował! Może sobie pluć w brodę.

1
1
1
2
1
62'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Casemiro.

62'

Real Madryt. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Luka Jović.

60'

Gol! Strzelił Aleix Vidal. Asystował mu Keidi Bare. Popędził z piłką przez pół boiska, założył siatkę Nacho i technicznym strzałem pokonał bramkarza! Wjechał jak dzik! Espanyol blisko sensacji!

4
58'

Espanyol Barcelona. Schodzi: Oscar Melendo. Wchodzi: Manu Morlanes.

Manu Morlanes #18
Oscar Melendo #8
1
54'

Real szuka, kombinuje, ale nie idzie mu to tak łatwo, jakby sobie tego życzył.

1
50'

Ale świetnie nabiegł teraz na piłkę Miliato, ale pomylił się przy strzale dosłownie o centymetry!

1
2
1
1
49'

Real jest stroną dominującą, zamyka Espanyol.

2
1
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Może jeszcze Espanyol dobije...? Idzie kontra, piłka na de Tomasa, ale ten posłał piłkę w trybuny.

1
1
1
42'

Alaba na głowę Militao, ale posyła piłkę obok słupka...

1
1
1
2
2
39'

Znowu tańczy Embarba, mija Camavingę jak dziecko, wystawia do de Tomasa, ale ten psuje próbę.

1
38'

Raul de Tomas szuka miejsca do strzału, potyka się o Militao, ale nie ma rzutu karnego!

36'

Embarba próbuje przedzierać się w polu karnym, ale nabiega mu na piłkę Vazquez, który daje się faulować. Ważna interwencja.

32'

Ładnie zabrał się z piłką Modrić, ale zablokowano jego strzał. Pierwsze takie ładne wejście przeciętnie dziś grającego Chorwata.

1
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo Camavinga. Bardzo ostry wślizg. Realowi ten mecz wymyka się spod kontroli.

25'

Vidal na de Tomasa, napastnik Espanyolu się przewraca pod bramką, ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

1
21'

Benzema szuka strzału, ale ma przy tym sporo utrudnień...

1
17'

Gol! Strzelił Raul de Tomas. Asystował mu Adrian Embarba. Szybkie zagranie na piąty metr, de Tomas dokłada nogę i mamy niespodziewane prowadzenie Espanyolu!

Asysta:
14
7
3
5
7
15'

Świetny cross do Pedrosy pod samą bramkę, ale nie skleił tej piłki...

1
14'

Teraz błędna decyzja sędziego, go ograbił Real z szansy na gola. Odgwizdał spalonego Benzemy, choć go nie było.

2
2
1
1
4
11'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Embarba.

9'

Jest akcja Espanyolu, Embarba ładnie z dystansu i musiał mocno wyskakiwać Courtois, żeby to obronić!

1
8'

Real próbuje wrzucić wyższy bieg, ale trudno mu się przecisnąć przez gęsta obronę.

5'

Szybko jedna Espanyol odpuścił pressing, gra nisko, dzięki czemu Real ma dużo miejsca do wymiany serii podań.