1
1
1
86'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Sergino Dest. Już po emocjach! Dest sprytnie zagrał do Coutinho, a ten pewnym uderzeniem trafił na 3:1!

28
7
2
1
84'

W końcu mamy strzał. Próba Gomeza z dystansu była jednak niecelna.

1
1
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Maximiliano Gomez.

2
2
81'

To już decydujące fragmenty meczu. Barcelona cały czas nie pozwala na zbyt wiele Valencii.

3
1
78'

Próba Valencii, ale Solerowi zabrakło zdecydowania. Barcelona cało wyszła z opresji.

3
2
1
76'

Strzela Depay. Holender po raz kolejny w meczu został przyblokowany i Jasper Cillessen spokojnie złapał piłkę.

1
1
75'

Valencia CF. Schodzi: Dimitri Foulquier. Wchodzi: Yunus Musah.

wchodzi Wchodzi
Yunus Musah #4
schodzi Schodzi
1
73'

Nie potrafią goście znaleźć sposobu na zaskoczenie obrony Barcelony. A do końca niewiele ponad kwadrans.

1
1
1
71'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Nico Gonzalez.

Gavi #30
69'

Niewiele dzieje się na boisku. Taka sytuacja odpowiada Barcelonie, która jest coraz bliżej wygranej.

66'

Minuty płyną, Barcelona prowadzi, a piłkarze Valencii nie są w stanie poważniej zagrozić gospodarzom.

5
3
2
2
2
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dimitri Foulquier.

60'

Valencia CF. Schodzi: Hugo Duro. Wchodzi: Marcos Andre.

59'
58'

Strzał Guedesa, ale ter Stegen ręką zdołał odbić uderzenie!

2
56'

Atak pozycyjny Valencii, niewiele jednak z tego wynika. Barcelona dobrze się broni.

1
1
1
53'

Mógł być remis. Niespodziewanie uderzył Guedes, piłka odbiła się od słupka! Starający się dobijać Gomez był na spalonym.

1
4
1
1
2
50'

Bardzo ładna akcja Barcelony. W jej końcowej fazie piłka trafiła do Fatiego. Świetnie między słupkami zachował się Jasper Cillessen!

3
47'

Zagranie do Desta, ten jednak pospieszył się i został złapany na spalonym.

46'

Wracamy do meczu!

2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

44'

Coraz bliżej przerwy. Barcelona chce dowieźć skromne prowadzenie do końca 1. połowy.

4
2
2
41'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Pewny strzał w okienko Depay'a i Barcelona prowadzi 2:1! Potężne uderzenie Holendra!

FC Barcelona
28
8
1
3
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Gaya.

Valencia CF
6
1
1
2
39'

Świetna akcja Barcelony. W polu karnym Gaya przewrócił Fatiego i sędzia wskazał na "wapno"!

12
9
1
38'

Piłkarze Barcelony starają się atakować, swoich szans szukają goście.

35'

Z Gomezem zderzył się Pique. Obrońca Barcelony został trafiony w twarz.

1
2
4
4
32'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

1
4
30'

Dwa kwadranse za nami. Wyrównane spotkanie. Przed momentem Depay wykonywał rzut wolny, ale piłka poszybowała w trybuny.

1
1
27'

Brakuje spięć pod bramkami. Żadna z drużyn nie zamierza ryzykować i otwierać się przed rywalem. Akcje zespołów są bardzo ostrożne.

1
1
24'

Do strzału doszedł Goncalo Guedes, mocne uderzenie minęło jednak bramkę gospodarzy.

1
1
22'

Dobra akcja Valencii. Dogrywać w pole karne starała się Jose Gaya, ale został zablokowany.

1
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Gavi.

Gavi #30
1
1
16'

Goncalo Guedes wyraźnie utyka. To efekt wcześniejszego starcia z Destem. A na boisku po golu dla Barcelony nie dzieje się zbyt wiele.

4
3
1
2
2
13'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Memphis Depay. W Barcelonie już mamy remis. Depay do Fatiego, a ten uderzył precyzyjnie w kierunku dalszego słupka. 1:1!

28
9
2
2
2
10'

To mogła być dobra próba Barcelony. Dogranie do Desta, ten jednak w polu karnym do piłki nie doszedł.

2
8'

Barcelona w małym szoku. Gospodarze po stracie gola nie są w stanie zagrozić gościom.

3
5'

Gol! Strzelił Jose Gaya. Cóż za początek Valencii. Do piłki przed polem karnym dopadł Gaya i uderzył nie do obrony. Marc-Andre ter Stegen bez szans. 0:1!

Valencia CF
15
7
1
6
12
4'

Ostre wejście Desta. Obyło się bez kartki.

1
2'

Pierwsza groźna akcja Barcelony. Do uderzenia doszedł Fati, strzał z pola karnego po rykoszecie. Piłka uderzyła w boczną siatkę.