Depay głową do Coutinho, a ten przewrotką ponad bramką!

3
1
1
90+4'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Strzał na cztery tempa, na tyle precyzyjny, że bramkarz był bez szans. 1:3!

25
16
3
1
3
90+3'

Faulowany w polu karnym był Coutinho. Będzie rzut karny!

18
9
4
1
2
90+2'

Barcelona oddaliła grę od własnej bramki. Minuty płyną, rywale biegają za piłkarzami gości.

1
3
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
2
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Raba.

1
1
88'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Estupinan zagrywać chciał do bramkarza, ale piłkę przejął Depay. Holender minął bramkarz, pozwolił wrócić do bramki obrońcy i założył siatkę Estupinanowi. 1:2!

37
18
7
7
10
84'
84'

Danjuma ograł obrońcę, uderzył płasko, ale obok bramki.

1
1
1
82'

Villarreal w natarciu. Manu Trigueros uderzył "fałszem", ale próba z pola karnego była niecelna.

1
81'
80'

Manu Trigueros omal nie ograł bramkarza, ale do oddania uderzenia trochę zabrakło.

1
76'

Gol! Strzelił Samuel Chukwueze. Asystował mu Arnaut Groeneveld Danjuma. Szybka akcja Villarrealu, zgranie piłki do Chukwueze, a ten z pola karnego uderzył nie do obrony! 1:1!

20
74'

Samuel Chukwueze do Manu Triguerosa, a ten huknął z 15 metrów. Tuż ponad bramką!

3
2
1
2
71'
70'

Problemy ma Alba, kolejna przerwa w meczu.

1
2
1
69'

W ataku gospodarze, Barcelona skupiona na defensywie. Przed momentem dogranie do Manu Triguerosa, ten jednak w piłkę nie trafił.

1
1
1
66'

FC Barcelona. Schodzi: Abde Ezzalzouli. Wchodzi: Ousmane Dembele.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Abde Ezzalzouli #33
2
1
1
65'
65'

Villarreal CF. Schodzi: Alfonso Pedraza. Wchodzi: Pervis Estupinan.

Pervis Estupinan #12
64'

Albiol trzymany w polu karnym przez Garcię. Sędzia nic nie widział. Co na to VAR?

2
1
1
63'

Pino do Gomeza, ten miał sporo miejsca i uderzając z ok. 16 metrów skiksował. W efekcie tylko korner.

1
1
59'

Villarreal nie potrafi po zmianie stron zagrozić Barcelonie. A gramy już niemal kwadrans.

1
1
56'

Przed kolejną szansą Depay, Rulli z problemami, ale obronił.

1
1
53'

Barcelona wciąż w ataku. Z lewej strony mocno dogrywał Alba, bramkarza odbił piłkę. Obrońca był jednak na spalonym.

2
1
50'

Co sprawdzał sędzia? To czy Depay był na spalonym. Holender wcześniej uderzał, dobijał De Jong. Ostatecznie gol został uznany.

8
2
2
48'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong. Do dogrania doszedł Depay, bramkarz odbił piłkę, a z bliska do bramki dobił ją de Jong. Sędzia po analizie VAR uznał trafienie. 0:1!

31
19
5
2
4
48'

VAR jeszcze sprawdza, bo sytuacja dość stykowa.

2
2
3
48'

Frenkie de Jong z bliska do bramki, ale trafienie nie zostało uznane. Spalony!

4
1
47'

Od początku 2. połowy atak pozycyjny Barcelony. Jak na razie bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

1
1
46'

Gramy po przerwie.

45+2'

Cały czas nie możemy narzekać na emocje. Otwarta gra z obu stron, ale wciąż bez goli.

1
2
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

20
1
1
1
43'

Kolejny strzał gospodarzy. Znowu Pedraza, ale niecelnie.

2
2
41'

Alfonso Pedraza zablokowany w polu karnym, ale wcześniej zawodnik gospodarzy był na spalonym.

5
39'

Danjuma sam na sam z bramkarzem, ale strzał dokładnie tam, gdzie stał Marc-Andre ter Stegen!

4
3
1
10
37'

Przerwa w grze. Po wślizgu rywala ucierpiał Ronald Araujo.

8
3
4
34'

Niepewnie Marc-Andre ter Stegen, który po płaskim dograniu wybił piłkę na jedenasty metr. Bez konsekwencji.

6
33'

Dogranie z rogu, Torres uderzał głową z siedmiu metrów, ale spudłował. Gracz gospodarzy miał mnóstwo miejsca.

3
1
1
8
32'

W ostatnich minutach aktywniejsi z przodu są gospodarze. Barcelona musi być skoncentrowana w defensywie.

7
2
1
4
30'

Arnaut Danjuma z ostrego kąta uderzył niecelnie, ale gola i tak by nie było. Gracz gospodarzy był na spalonym.

1
27'

Do uderzenia doszedł Pau Torres, piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką.

1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Wściekł się sędzia po przepychankach przy rzucie rożnym.

1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Yeremi Pino.

25'

Z pola karnego uderzył Manu Trigueros, piłka poszybowała ponad bramką. Będzie jednak rzut rożny.

24'

Sporo walki w środku pola. Otwarte spotkanie, czekamy na gole.

21'

Pino skoszony równo z trawą przez Albę. Kartki jednak po raz kolejny nie ma.

1
19'

De Jong do Depay'a, ale Holender w sytuacji sam na sam spudłował! Piłka przeleciała obok słupka!

2
3
2
2
13
17'

Sporo gry w ostatnich minutach w środku pola. Spadło tempo meczu, sporo miejsca piłkarze mają w okolicach środka pola.

1
14'

Abde wjechał z piłką z prawej strony pola karnego, ale dobrze zachowała się defensywa Villarrealu.

3
2
1
12'

Piłkarze uporządkowali grę w defensywie i w efekcie rywale nie dochodzą zbyt łatwo do okazji strzeleckich.

1
2
9'

A teraz do uderzenia z pola karnego doszedł Gavi, Piłka odbiła się od słupka!

3
2
1
8'

A teraz katastrofa w obronie gospodarzy. Depay ruszył z piłką, uderzył jednak sprzed pola karnego obok bramki.

1
6'

Po strzale Groenevelda Pique zablokował piłkę ręką, sędzia jednak nie kontaktował się w tej sprawie z VAR-em. Mamy mały skandal.

1
1
4
1
4
6'

Błąd defensywy gości. Bląd Garcii, ale strzał z pola karnego zablokował obrońca!

1
1
1
1
4'

Dogranie z kornera, Abde głową uderzył pod poprzeczkę. Bramkarz końcami palców na kolejny rzut rożny!

1
1
3'

Kapitan Barcelony z trudem, ale pozbierał się z murawy. Na rozgrzewkę od razu ruszyli zawodnicy gości.

1
2'

Parejo ostro potraktował Busquetsa. Zawodnik Barcelony jest opatrywany. Nie wygląda to dobrze.