Sevilla FC. Schodzi: Gonzalo Mountiel. Wchodzi: Munir El Haddadi.

1
1
1
87'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Casemiro. Cóż tam się wydarzyło! Dalekie zagranie w okolice linii bocznej do Viniciusa, ten ruszył w kierunku środka pola i huknął sprzed pola karnego. Nie do obrony! 2:1!

27
19
5
6
11
85'

Kroos uderzył z rzutu wolnego, ale daleko od bramki Sevilli.

1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Ocampos.

1
83'

Kroos dogrywał z rzutu wolnego, do strzału doszedł Alaba, ale w bramkę nie trafił.

1
1
2
83'

Szarpane końcowe minuty meczu. Brakuje płynności akcjom obu zespołów.

81'

Sevilla FC. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Oscar Rodriguez.

1
78'

Real Madryt wysoko atakuje Sevillę. Zaczyna to przynosić efekty. Rywale gubią się.

3
1
75'

Do uderzenia w okolicach linii pola karnego doszedł Casemiro, ale został zablokowany.

1
73'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

73'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Federico Valverde.

70'

Kontra Realu, w pole karne wpadł z piłką Vinicius Junior, ale przymierzył wysoko ponad bramką gości.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
66'

Czekamy na większe emocje. W Madrycie zaczęły się małe piłkarskie szachy.

63'

Słabsze ostatnie minuty. Wcześniej zespoły sporo biegały i teraz za to płacą. Czas na zmiany?

1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
1
1
1
58'

Akcja Asensio, wydawało się, że będzie groźnie pod bramką gości. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Mountiel.

Sevilla FC
1
53'

Dużo mniej, jak na razie, dzieje się po przerwie. Akcji obu drużyn są bardziej spokojniejsze.

50'

Z dystansu uderzył Joan Jordan, ale zagrożenia pod bramką Realu Madryt nie wykreował.

47'

Spokojny początek 2. połowy. Zespoły dokładnie rozgrywają swoje akcje.

46'

Gramy po przerwie!

1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
45'

Strzał z ok. 16 metrów oddał Asensio. Tuż na poprzeczką!

2
1
4
1
42'

Piłkarze Sevilli przy piłce. Real stara się uważnie grać w defensywie. Coraz bliżej przerwy.

1
1
1
1
1
39'

Po raz kolejny problemy zgłasza Ocampos. Zawodnik Sevilli daje jednak radę kontynuować grę.

1
36'

Dość szczęśliwie zdobyty gol obudził Real. Królewscy w ataku.

2
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Acuna.

1
1
32'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Potężny strzał z dystansu Militao, bramkarz źle się zachował. Zbił piłkę na słupek, a po chwili do bramki wbił ją Benzema. 1:1!

Real Madryt
16
10
2
2
4
30'

Miejsce do uderzenia wypracował sobie Ocampos. Piłka zatrzymała się na poprzeczce! Furę szczęścia mieli gospodarze!

3
2
2
1
27'

W końcu celne uderzenie gospodarzy. Vinicius Junior przymierzył z ok. 15 metrów, ale w zasięgu rąk bramkarza.

3
2
1
25'

Przerwa w grze. Ucierpiał Ocampos. Zawodnik Sevilli nie wstaje z murawy.

1
24'

Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Kroos. Jednak z celnością jak na razie Królewscy mają problem. Piłka poszybowała daleko od celu.

1
21'

Wyjście Sevilli, zagranie do Mira, który jednak na wyraźnym spalonym.

19'

Ostro na murawie. Casemiro miał pretensje do rywala. Na razie bez kartek, ale sędzia swoje już zobaczył.

16'

Mocno z dystansu uderzył Alaba, piłka minęła jednak bramkę gości.

1
14'

Powinno być 0:2! Błąd obrony Realu, przed szansą znalazł się Mir. Piłkę sprzed linii wybił obrońca. Po chwili napastnik poprawiał, ale Thibaut Courtois obronił!

3
1
4
8
12'

Gol! Strzelił Rafa Mir. Dogranie z rzutu rożnego na dwunasty metr. Obrońcy zostawili sporo miejsca Mirowi, a ten uderzył głową przy słupku. 0:1!

Sevilla FC
4
4
4
11
10
11'

Sporo gry w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafił dłużej utrzymać się przy piłce.

8'

Carvajal do Juniora, ten natychmiast uderzył, ale wyraźnie przestrzelił.

1
5'

Carvajal dogrywał w pole karne, dobrze ustawiony obrońca wybił piłkę.

3'

Pierwsze minuty za nami. Sporo walki, ale jak na razie bez spięć w jednym bądź też drugim polu karnym.