(2:0)
Zakończony
Elche CF
90+3'

Gracze Elche jeszcze starają się poszukać remisu. Goście jednak grają zbyt nerwowo.

1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
1
2
89'

Gol ostatecznie został uznany. Barcelona jednak wygra mecz?

7
5
1
1
2
89'
86'

Jeszcze mamy VAR! Czy Gavi był na spalonym?

2
1
2
3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Roco.

Enzo Roco #3
Elche CF
1
1
1
85'

Gol! Strzelił Nico Gonzalez. Asystował mu Gavi. Dembele do Gaviego, ten na dwunasty metr do Nico. Mocny strzał przy słupku wpadł do siatki. 3:2!

Asysta:
25
15
3
4
4
84'

Barcelona cały czas szuka zwycięskiej bramki. Czas jednak płynie bardzo szybko.

2
2
82'

Elche CF. Schodzi: Johan Mojica. Wchodzi: Josema Sanchez.

wchodzi Wchodzi
Josema Sanchez #24
schodzi Schodzi
81'

Johan Mojica od dłuższego czasu ma problemy. W końcu zawodnik padł na murawę i na boisko już raczej nie wróci.

1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Garcia.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Gumbau.

78'

Barcelona w ataku, Elche już tylko się broni. Czasu jednak jeszcze dość sporo.

76'
75'

Zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie strzał Nico padł łupem bramkarza. Barcelona szuka trzeciej bramki.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Pere Milla.

Pere Milla #10
Elche CF
69'

Coraz mniej czasu ma Barcelona. Elche jednak chce także coś więcej zdziałać.

1
66'

Barcelona mogła ponownie wyjść na prowadzenie. Ferran Jutgla uderzał z dwóch metrów, ale w bramkę nie trafił!

2
5
2
5
2
63'

Gol! Strzelił Pere Milla. Asystował mu Tete Morente. Cóż tam się dzieje! Morente dośrodkował z prawej strony, a nieobstawiony Milla strzałem głową z sześciu metrów trafił na 2:2!

8
62'

Gol! Strzelił Tete Morente. Asystował mu Lucas Boye. Kontra gości, Boye z lewej strony do Morente, ten wpadł w pole karne i huknął pod poprzeczkę. 2:1!

Elche CF
11
4
2
2
6
60'

Elche CF. Schodzi: Fidel Chaves. Wchodzi: Pere Milla.

Fidel Chaves #16
60'

Elche CF. Schodzi: Omar Mascarell. Wchodzi: Raul Guti.

Raul Guti #8
1
58'

Ferran Jutgla otrzyma piłkę w polu karnym, płaski strzał bramkarz zdołał odbić do boku.

55'

Efektowna akcja lewą stroną Abde, ale dogranie na piąty metr spokojnie przejął obrońca.

54'

Fidel starał się dogrywać do Tete Morente, ale rezerwowemu Elche zabrakło szybkości. Szansa przepadła.

1
51'

Uderzył technicznie Gavi, piłkę skręcała w kierunku bramki, ale minęła ją o metr.

48'

Niepewnie w defensywie Alba, piłkę przejął Perez, strzał z kilku metrów nie poszybował w światło bramki.

48'

Po przerwie Barcelona wciąż w ataku. Goście po dwóch zmianach niewiele potrafią zdziałać.

46'

Początek 2. połowy!

46'

Elche CF. Schodzi: Josan Ferrandez. Wchodzi: Tete Morente.

Josan Ferrandez #17
46'

Elche CF. Schodzi: Ivan Marcone. Wchodzi: Gerard Gumbau.

Ivan Marcone #23
1
44'

Po składnej akcji z bliska uderzał Gavi, ale został zablokowany.

43'

Coraz bliżej przerwy. Barcelona zasłużenie prowadzi, mecz ma pod kontrolą.

40'

Garcia miękko do Alby, ten jednak nie zachował spokoju w polu karnym i szansę zmarnował. Wciąż więcej z gry ma Barcelona.

37'

Roco ponownie z bliska spudłował. Tym razem był na spalonym.

34'

Abde Ezzalzouli wpadł z piłką w pole karne, zwiódł rywala i uderzył tuż ponad bramką! Barcelona szuka kolejnych trafień. Elche w ostatnim czasie bezradne.

31'

Alba dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę zdołali wybić obrońcy. Barcelona w ataku.

1
1
28'

Przed kolejną szansę Ferran Jutgla, tym razem świetnie między słupkami zachował się bramkarz!

1
25'

Frenkie de Jong przed szansą na gola na 3:0, ale Holender nie dał rady dobrze uderzyć.

1
1
24'

Zagranie do Roco, ten przyjął piłkę i uderzył z pięciu metrów. Wysoko ponad poprzeczką. To powinien być gol dla gości!

1
21'

Techniczny strzał z pola karnego oddał Gavi, ale pół metra ponad bramką.

1
21'

Szybkie dwa ciosy gospodarze, ale to dla Barcelony zbyt mało. Miejscowi wciąż w natarciu.

1
19'

Gol! Strzelił Gavi. Asystował mu Clement Lenglet. Gavi otrzymał piłkę w środku pola, mijał rywali niczym tyczki. W końcu uderzył z ok. 16 metrów. Piłka odbiła się od słupka i wtoczyła do bramki. 2:0!

16
10
1
16'

Gol! Strzelił Ferran Jutgla. Asystował mu Ousmane Dembele. Dembele dośrodkował z kornera na szósty metr, a Jutgla uderzeniem głową pokonał bramkarza. 1:0!

19
13
3
1
1
14'

To ten moment, kiedy zaczynamy się nudzić. Niemal kwadrans za nami. Liczyliśmy na więcej w pierwszych akordach gry.

1
1
11'

Jak na razie dość wolne tempo. Nic nie dzieje się pod bramkami obu drużyn.

1
8'

Goście mogli wyprowadzić groźną kontrę, ale zabrakło dokładności. Po chwili Abde Ezzalzouli chciał ruszyć na bramkę Elche, ale wywalczył tylko rzut rożny.

1
1
5'

Poza "spaloną" akcją Barcelony w premierowych minutach dzieje się tyle, co w naszym życiu towarzyskim.

1
2
1
2'

Ferran Jutgla w sytuacji sam na sam do bramki, ale gola nie ma. Zawodnik Barcelony na minimalnym spalonym.