Przepychanki na boisku. Co na to sędzia? VAR już pracuje.

8
1
1
90+2'

Marc-Andre ter Stegen instynktownie odbił strzał z sześciu metrów! Uderzał Jaume Costa!

22
14
14
5
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
4
3
4
3
90'

Pique i trzech graczy gospodarzy pięć metrów przed bramką! Zabrakło jednak uderzenia.

3
2
1
2
1
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Abdon Prats.

Abdon Prats #9
3
2
1
2
1
87'

Końcowe minuty meczu. Mallorca szuka wyrównania, Barcelona stara się oddalać grę od własnej połowy.

1
2
1
1
1
85'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Rodrigo Battaglia. Wchodzi: Abdon Prats.

1
84'

Dogranie z rzutu wolnego, głową pół metra ponad bramką uderzył Russo.

4
2
4
3
83'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Jaume Costa.

1
2
1
1
1
83'

Mallorca na połowie Barcelony, ale do pola karnego dość daleko.

1
2
80'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Ilias Akhomach. Wchodzi: Estanis.

Estanis #39
Ilias Akhomach #37
1
78'

Sprzed pola karnego uderzył Riqui Puig, ale wprost w bramkarza gospodarzy.

1
76'
ZMIANA
75'

Oscar Mingueza ma skurcze. Nie, nie rodzi. To wysiłek na włożony w grę, powitanie nowego roku i te sprawy.

2
2
1
4
4
74'

Ożywili się gospodarze. Mallorca nie ma nic do stracenia, gospodarze starają się poszukać punktu.

2
2
2
1
2
72'

Akcja  gospodarzy, ale tyle w tym chaosu co w polskim sejmie.

1
3
1
2
71'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Nico Gonzalez. Wchodzi: Alvaro Sanz.

Alvaro Sanz #34
1
71'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Lee Kang-In. Wchodzi: Javier Llabres.

Javier Llabres #34
Lee Kang-In #19
70'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Antonio Sanchez. Wchodzi: Jordi Mboula.

Antonio Sanchez #10
67'

Po raz kolejny wściekli na sędziego są gospodarze. Ponownie rzutu karnego nie ma, bo być nie powinno.

1
1
1
64'

Niewiele dzieje się na boisku. Barcelona ma mecz pod kontrolą. Gospodarze nie mają pomysłu na zaskoczenie przyjezdnych.

3
2
2
1
1
61'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Iddrisu Baba. Wchodzi: Ruiz de Galarreta.

Ruiz de Galarreta #4
Iddrisu Baba #12
61'
ZMIANA

RCD Mallorca. Schodzi: Angel Rodriguez. Wchodzi: Fer Nino.

Fer Nino #26
1
komentarz

1
58'

Zamieszanie na przedpolu bramki gospodarzy, ostatecznie piłkę złapał bramkarz. Goście domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia był innego zdania.

56'

Gospodarze marzyli o rzucie karnym dla Mallorki. Sędzia wszedł w szesnastkę, wyczekał wszystkich i odgwizdał faul w ataku. Piłka dla Barcelony.

1
1
1
1
1
53'

Sprzed pola karnego prawą nogą uderzył Nico, piłka poszybowała daleko od bramki.

1
51'

Po zmianie stron piłkarze Barcelony wciąż dominują na placu gry. Mallorca ma niewiele do powiedzenia.

1
1
48'

Frenkie de Jong dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł Araujo, ale trafił w rywala.

1
46'

Wracamy do meczu!

1
komentarz

2
1
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Oscar Mingueza. W końcu Barcelona dopięła swego. Dogranie z lewej strony, a z pięciu metrów głową do siatki trafił Luuk de Jong. 0:1!

40
24
9
6
5
44'

Barcelona w końcu przejęła piłkę. Goście starają się grać szybko, ale niewiele z tego wynika.

1
2
41'

Frenkie de Jong dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę bez większych problemów wybili obrońcy.

1
39'

W końcu ożywili się gospodarze. Zaczęło się dziać w okolicach pola karnego Barcelony.

36'

Frenkie de Jong otrzymał uderzenie tam, gdzie nikt by nie chciał. Cóż zrobić, zapiszczał.

3
1
2
33'

Pierwszy strzał  gospodarzy, uderzenie Baby sprzed pola karnego, Marc-Andre ter Stegen pewnie interweniował.

6
1
32'

Niespełna kwadrans do przerwy. Gol dla Barcelony wydaje się kwestią czasu, ale to jest piłka nożna i nic nas nie zdziwi.