(0:0)
Zakończony
FC Barcelona
90+4'

Ter Stegen podał do rywala, a ten omal go nie przelobował! Bramkarz uratował zespół po własnym błędzie.

3
7
1
3
5
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Bacca.

4
2
90+2'

Mocny strzał z dystansu oddał Pique, ale przestrzelił!

2
2
1
2
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
1
3
1
89'

Gol! Strzelił Antonio Puertas. Po rzucie rożnym piłka została na ósmy metr. Tam dopadł do niej Puertas, który huknął pod poprzeczkę! 1:1!

13
88'

Ucierpiał Alves, goście kradną rywalom cenne sekundy.

2
1
2
3
87'

Z prawej strony pola karnego dogrywał Puertas, bramkarz pewnie piłkę złapał.

2
2
2
1
1
85'

Ostro Pique, który teraz troszkę udaje zaskoczonego. Powinna być czerwona kartka!

1
3
84'

Granada CF. Schodzi: Carlos Neva. Wchodzi: Sergio Escudero.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Carlos Neva #15
84'

Granada CF. Schodzi: Quini. Wchodzi: Carlos Bacca.

Quini #17
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Abde Ezzalzouli.

2
1
82'

Dobra interwencja ter Stegena, który obronił strzał Suareza.

1
82'

FC Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Alvaro Sanz.

Alvaro Sanz #34
81'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

2
1
1
81'

Granada w ataku. Zapowiada się ciekawa końcówka. Barcelona musi bronić się w osłabieniu.

1
1
80'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gavi. Barcelona w końcówce będzie grała w dziesiątkę.

8
3
1
1
1
78'

Przerwa w grze. Ucierpiał Alba, który zwija się z bólu.

76'

Kontra Barcelony zakończona strzałem Abde Ezzalzouliego. Piłka minęła cel.

1
1
76'

W końcu gospodarze przycisnęli Barcelonę, ale na razie goście skutecznie się bronią.

1
1
1
74'

Świetnie w defensywie zachował się Alves, który w ostatnim momencie zatrzymał Puertasa.

72'

Coś starał się zdziałać przed polem karnym Suarez, ale niewiele z tego wyszło. Gracz Granady padł przed polem karnym, bez reakcji arbitra.

71'

Niewiele potrafią zdziałać gospodarze. Granada po stracie gola nie jest w stanie odpowiedzieć Barcelonie.

69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Memphis Depay.

1
68'

Granada CF. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Alex Collado.

Alex Collado #35
68'

Granada CF. Schodzi: Victor Diaz. Wchodzi: Domingos Duarte.

Domingos Duarte #22
Victor Diaz #16
1
66'

Barcelona czeka na własnej połowie na rywala, ale po przejęciu piłki stara się zadać drugi cios.

2
1
63'

Do piłki starał się dojść Abde Ezzalzouli, który był jednak na spalonym.

1
1
62'

Granada CF. Schodzi: Maxime Gonalons. Wchodzi: Angel Montoro.

Angel Montoro #19
Maxime Gonalons #4
1
61'
komentarz

60'

W końcu Granada. Uderzał Puertas, jednak do celu trochę brakowało.

57'

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Dani Alves. A jednak Barcelona znalazła sposób na Granadę! Z prawej strony na siódmy metr dograł Alves, a de Jong pięknym strzałem głową pokonał bramkarza. 0:1!

24
11
1
5
7
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Clement Lenglet.

4
2
1
1
2
54'
53'

Garcia ma problem i na boisko już nie wróci.

1
1
1
3
1
52'

Problemy miał Garcia, gospodarze ruszyli z akcją, ale niecelnie uderzył Suarez. Gdyby trafił, byłoby gorąco na boisku.

1
1
2
51'

Ponownie pokazał się Dembele, ale ponownie strzał pozostawiał wiele do życzenia.

1
1
49'

Odpowiedź Barcelony. Przymierzył Dembele, po raz kolejny jednak w bramkę nie trafił.

1
48'

Przed polem karnym miejsce do oddania strzału znalazł sobie Machis, ale uderzył ponad bramką.

2
2
1
1
1
47'

Quini zdecydował się na mocny strzał, ale nie był w stanie zagrozić bramkarzowi Barcelony.