1
2
3
90+2'

Gol! Strzelił Eder Militao. Asystował mu Rodrygo Goes. Rodrygo dośrodkował z lewej strony, a Militao uderzeniem głową z pięciu metrów trafił na 2:2!

27
12
7
10
14
90+1'

Uderzał Vinicius Junior, jeszcze Rodrygo starał się głową zmienić tor lotu piłki, ale górą Badia.

2
1
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

2
89'

Nerwowo w końcówce meczu. Na każdą decyzję sędziego gracze Realu reagują bardzo spontanicznie.

2
1
88'

Elche CF. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Josan Ferrandez.

wchodzi Wchodzi
Josan Ferrandez #17
schodzi Schodzi
2
1
86'

Rodrygo uderzał z pola karnego, piłka po nodze obrońcy przeleciała obok słupka!

2
1
1
3
1
85'

Real szuka wyrównania. Czeka nas emocjonująca końcówka.

3
1
2
1
82'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Pewny strzał Modricia, bramkarz w przeciwnym rogu. Real wraca do gry! 1:2!

Real Madryt
21
14
3
4
10
82'

Rzut karny dla Realu Madryt!

14
5
4
3
12
81'

Pere Milla zagrywał ręką. Sędzia już przy monitorze. Będzie rzut karny?

3
1
79'

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Isco.

1
1
79'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Federico Valverde.

78'

Dogranie z rogu, Casemiro uderzył głową, ale trafił w poprzeczkę.

8
5
3
2
4
76'

Gol! Strzelił Pere Milla. Asystował mu Lucas Boye. Czyżby po emocjach? Boye do Milli, a ten w sytuacji sam na sam uderzył perfekcyjnie. Courtois bez szans! 0:2!

8
75'

Militao uderzał z pola karnego, został jednak zablokowany. Real w końcu zagroził gościom.

1
2
73'

Casemiro uderzył w kierunku... własnej bramki. Courtois był dobrze ustawiony i piłkę złapał.

1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

1
2
71'

Miejsce do uderzenia wypracował sobie Vinicius Junior, strzał z ok. siedmiu metrów poszybował tuż obok dalszego słupka.

1
69'

Lewą nogą z ok. 20 metrów uderzył Lucas Vazquez, ale wysoko ponad bramką.

2
2
1
1
1
66'

Minuty płyną, Real po zmianie stron nie potrafi zagrozić graczom Elche.

63'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Rodrygo Goes.

62'

Kroos dopadł do piłki w okolicach linii pola karnego, ale lewą nogą huknął ponad poprzeczką.

1
1
60'

Już tylko dwa kwadranse pozostały graczom Realu na doprowadzenie do remisu, a później ewentualne wygranie meczu.

1
1
2
3
1
58'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

57'

Od kilku minut Real nie potrafi zagrozić rywalom. Do tego problemy ma Benzema.

3
1
55'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Fidel Chaves.

Fiedel Chaves #16
Elche CF
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eder Militao.

Real Madryt
1
52'

Rzut karny jednak dyskusyjny, sędzia pobiegł sprawdzić i anulował wcześniejszą decyzję!

3
2
1
1
2
51'

Drugi rzut karny dla Realu! Tym razem faulował Diego Gonzalez.

2
1
49'

Kontra Elche, ale Mendy uratował Real. Trochę ryzykownie, ale ostatecznie skutecznie.

48'

Od początku 2. połowy Real Madryt w okolicach pola karnego Elche. Królewscy szukają szybkiego gola.

2
1
1
1
1
46'

Sędzia wznowił mecz po przerwie!

1
45+4'

Kroos uderzył z rzutu wolnego, Badia sparował piłkę na rzut rożny. Po chwili strzelał Casemiro, bramkarz po raz kolejny górą.

1
3
1
1
3
45+2'

Miejsce do oddania strzału znalazł sobie Benzema. Piłka jednak poszybowała tam, gdzie stał Badia.

45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
44'

Mendy wpadł z piłką w pole karne, ale górą Badia. Sędzia jednak nakazał wznowić grę od bramki.

42'

Gol! Strzelił Lucas Boye. Asystował mu Fidel Chaves. Z lewej strony pola karnego wprost na głowę nadbiegającego Boye dośrodkował Fidel. Courtois był bez szans! Real atakował, ale to goście zadali cios. 0:1!

4
42'

Zbliżamy się do przerwy. Cały czas przeważa Real, ale wciąż nie zdołał napocząć rywala.

39'

Po dłuższej przerwie pod bramką Realu znaleźli się gracze Elche. Jednak nie stworzyli zagrożenia, piłkę złapał Thibaut Courtois.

36'

Na murawie leży Pere Milla, to po starciu z Viniciusem.

35'

Dogranie z rogu, do piłki doszedł Casemiro, ale głową uderzył niecelnie.

33'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Karim Benzema! Bramkarz w swoim prawym rogu, a Benzema chciał uderzyć w przeciwny. Piłka jednak poszybowała wysoko ponad bramką! Wciąż 0:0!

Real Madryt
3
6
5
6
7
32'

Vinicius Junior padł w polu karnym. Sędzia momentalnie uznał, że Palacios faulował!

1
1
3
1
30'

Z dośrodkowania Vazqueza wyszedł strzał. Gola jednak nie ma. Po chwili płaski strzał sprzed pola karnego nogą odbił bramkarz!

2
1
1
27'

Benzema otrzymał piłkę w polu karnym, ale mając na plecach rywala uderzył z ok. 8 metrów tam, gdzie stał bramkarz.

25'

Mendy z lewej strony płasko do Benzemy, strzał piętą był jednak niedokładny i piłkę przejął obrońca.

24'

Elche CF. Schodzi: Tete Morente. Wchodzi: Fidel Chaves.

Tete Morente #11
21'

Ucierpiał Tete Morente. Zawodnik Elche przewrócił Casemiro, ale sam przy okazji ucierpiał.

2
2
20'

Sprzed pola karnego niepotrzebnie uderzał Casemiro. Piłka po rykoszecie padła łupem bramkarza.

19'

Kroos dogrywał z rzutu rożnego, ale niewiele z tego wyszło. Piłkę przejęli obrońcy Elche.

17'

Spokojniejszy fragment gry. W ostatnich minutach to gracze Elche mają więcej z meczu.

14'

Wycofanie przed pole karne do Kroosa, ten momentalnie huknął. Pomylił się o dwa metry!

1
13'

Dwa dogrania Modricia z pola karnego, ale za każdym razem Chorwatowi brakowało dokładności. Piłkę przejęli obrońcy.

11'

Vinicius Junior przedostał się z piłką na przedpole, ale zamiast podawać uderzał z metra. Bramkarz zdołał obronić!

3
1
2
1
8'

Zespoły jak na razie nie mylą się w defensywie. Trwa walka w środku pola.

1
5'

A teraz goście w polu karnym Realu, zabrakło jednak dobrego dogrania i w konsekwencji uderzenia.

1
3'

Real ruszył na rywala, ale na razie wszystko co ciekawe działo się do okolic pola karnego.