Deportivo. Schodzi: Tomas Pina. Wchodzi: Toni Moya.

Toni Moya #15
1
87'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong. Asystował mu Ferran Torres. Zagranie za plecy obrońców do Torresa, ten odegrał do de Jonga, który płaskim strzałem z kilku metrów trafił do siatki. 0:1!

40
23
7
8
8
84'
81'

Wchodzimy w końcówkę meczu. Barcelona będzie w stanie zagrozić Deportivo? A może to gospodarze trafią Katalończyków?

2
1
1
1
1
78'

Dogranie z prawej strony do nadbiegającego Joselu, ten uderzył głową z siedmiu metrów, ale w bramkę nie trafił!

4
6
2
1
74'

Pina wpadł na Nico, gospodarze marzyli o rzucie karnym. Sędzia był innego zdania. I słusznie.

2
3
72'

Deportivo. Schodzi: Pere Pons. Wchodzi: Miguel de la Fuente.

Miguel de la Fuente #24
Pere Pons #20
1
69'

Gospodarze już nawet nie zamierzają kontrować gości. Deportivo marzy o dowiezieniu bezbramkowego remisu do końca.

66'

Barcelona atakuje już niemal całym zespołem. Zbyt głęboko bronią się gospodarze, mogą za to zapłacić.

1
3
1
1
1
63'

Zamieszanie na przedpolu gospodarzy, ale żadnemu z graczy Barcelony nie udało się wbić piłki do bramki.

1
1
62'

Luuk de Jong wyszedł naprzeciwko bramkarza, ale zabierał się do wszystkiego jak mucha w smole. Dodatkowo był na spalonym.

1
2
2
1
1
61'

To już tylko dwa kwadranse do końca. Cały czas gramy w jednostajnym tempie.

58'

Barcelona systematycznie spycha gospodarzy w okolice pola karnego. Wciąż jednak uderzeń jak na szcze... tzn. lekarstwo.

1
2
2
1
1
55'

Płyną minuty, lekko przysypiamy, ale w końcu się rozkręcą. Chłopcy.

52'

Joselu dograł z lewej strony na piąty metr, ale Pons nie zdołał dobrze uderzyć. Zawodnik Deportivo zmarnował już drugą dogodną okazję.

3
2
1
1
1
51'

Wszystko wróciło do normy z 1. połowy. Przy piłce Barcelona, ale niewiele z tego wynika.

49'

Wyjście Barcelony, dogranie do Luuka de Jonga, ale ten nie zdołał dojść do piłki.

48'

Po przerwie jak na razie to gospodarze częściej utrzymują się przy piłce.

46'

Gramy po przerwie!

2
3
45'

Deportivo powinno prowadzić, ale Pons zmarnował dobrą okazję. Zawodnikowi gospodarzy zabrakło spokoju.

1
42'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Wiele wskazuje na to, że w 1. połowie bramek nie zobaczymy.

2
1
3
3
1
39'

Barcelona cały czas ma więcej z gry. Jednak Katalończycy nie potrafią przyspieszyć tempa rozgrywania swoich akcji.

2
1
36'

Dogranie z rzutu wolnego, Abde zagrał ręką. Będzie kolejny stały fragment, ale już bliżej linii bocznej.

3
1
1
1
1
34'

Barcelona nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę Deportivo.

2
1
1
31'

Gerard Pique doszedł do dogrania z rogu, strzał był jednak niecelny.

4
2
2
2
2
28'

Abde Ezzalzouli starał się uderzać, ale niewiele z tego wyszło. Pikę przejęli gospodarze.

1
1
25'

Cały czas sporo gry w środku pola. Niewiele dzieje się pod bramkami, a za nami już niemal dwa kwadranse.

1
23'

Zderzenie głowami dwóch zawodników. Obaj leżą i powoli dochodzą do siebie.

2
1
1
1
21'

Gra toczy się w dość jednostajnym tempie. Żadna z drużyn nie chce zbytnio ryzykować. Gospodarze zadowoleni z remisu.

1
1
18'

Akcja Deportivo przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego. Cały czas czekamy na większe emocje.

1
1
1
15'

Faul Alby w polu karnym, w polu karnym gospodarzy.

2
13'

Frenkie de Jong uderzył z pola karnego, ale pomylił się o kilka metrów. Pierwsza szansa Barcelony, a gramy już niemal kwadrans.

1
1
10'

1/9 meczu za nami i jak na razie bez okazji, bez większych emocji.

2
1
1
1
7'

Gospodarze wysoko atakują piłkarzy Barcelony, którzy jak na razie cało wychodzą z opresji.

4
1
5'

Prawą stroną ruszył Dest, płaskie dośrodkowanie wybili obrońcy.

6
1
3'

Pierwsze minuty za nami. Jak na razie bez okazji. Gra toczy się w środku pola.