(0:0)
Zakończony
Real Madryt
90+2'

NIEPRAWDOPODOBNE! Luka Jović znalazł się w sytuacji sam na sam z Rullim, ale po jego lobie piłka odbiła się od poprzeczki! Po chwili dobijał jeszcze Nacho, jednak futbolówkę z linii bramkowej wybił Aurier!

1
3
3
4
90+1'

Alberto Moreno zagrał do Estupinana, ten stanął oko w oko z Courtois, ale górą Belg. Zawodnik Villarrealu był na spalonym.

2
90'

Minimum trzy minuty doliczył sędzia.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Faul taktyczny. Uciekł mu Alberto Moreno i Brazylijczyk po prostu złapał rywala za koszulkę.

Real Madryt
86'

Strzał Triguerosa z dwudziestu metrów wyblokowany przez Militao i pewnie broni Courtois.

85'

W ostatnim czasie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Brakuje klarownych sytuacji pod jakąkolwiek z bramek.

1
1
82'

Real Madryt. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Nacho.

81'

Długo utrzymują się przy piłce podopieczni Ancelottiego, ale niewiele z tego wynika. Mądrze bronią się gospodarze.

1
78'
77'

Płaskie dośrodkowanie Valverde, jednak skutecznie wrócił we własne pole karne Trigueros i wybił piłkę spod nóg Jovicia.

76'

Blisko kuriozalnego samobójczego gola Marcelo! Ależ źle zagrał Brazylijczyk w kierunku własnej bramki i Courtois z najwyższym trudem odbija piłkę zmierzającą w samo okienko!

1
1
74'

Real Madryt. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Luka Jović.

74'

Villarreal CF. Schodzi: Samuel Chukwueze. Wchodzi: Yeremy Pino.

wchodzi Wchodzi
Yeremy Pino #21
schodzi Schodzi
74'

Villarreal CF. Schodzi: Alfonso Pedraza. Wchodzi: Pervis Estupinan.

Pervis Estupinan #12
73'

Vinicius przewrócił się w polu karnym, rozległ się gwizdek sędziego, lecz nie oznacza to korzyści dla Realu. Był na spalonym Brazylijczyk.

70'

Strzał Kroosa lewą nogą z dwudziestu metrów, jednak w środek bramki. Rulli był dobrze ustawiony.

69'

Zepchnięty do defensywy zespół Villarrealu.

67'

Villarreal CF. Schodzi: Arnaut Danjuma. Wchodzi: Boulaye Dia.

Boulaye Dia #16
64'

Niesamowite, Bale marnuje kolejną stuprocentową sytuację! Idealnie zagrał mu Vinicius, ale Walijczyk zbyt długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie nogą obronił go Rulli!

1
1
2
61'

Znacznie lepiej po przerwie wyglądają goście z Madrytu. Jakby zdali sobie sprawę, że przespali pierwszą połowę.

58'

Ależ szansa dla Realu! Vinicius przegrywa jednak pojedynek z Rullim!

2
3
57'

Dośrodkowanie Asensio z prawego skrzydła, zaatakował agresywniej piłkę Bale, jednak nie zdołał oddać strzału.

1
1
1
1
1
56'

Bale z szesnastu metrów strzelił w poprzeczkę! Po rękach Rulliego. Świetna kontra Realu, ale zabrakło centymetrów!

1
1
2
54'

Zostawili sporo miejsca przyjezdni na dwudziestym metrze, Lo Celso oddał techniczny strzał, ale nie trafił w bramkę.

53'

Składna akcja Realu. Długo utrzymywali się przy piłce goście, ale dośrodkowanie Carvajala było nieudane. Nikt nie ruszył do piłki. Pewnie broni Rulli.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol. Kara za taktyczny faul na Viniciusie. Gdyby nie ta interwencja, Brazylijczyk mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

50'

Dobre rozciągnięcie gry na prawą stronę przez Marcelo. Kapitalny przerzut. Asensio opanował piłkę, złamał akcję na lewą nogę, ale strzelił nad bramką.

49'

Długie podanie Alaby w stronę Bale'a, ale dobrze wyszedł na przedpole Rulli i wybił piłkę. Przy okazji poturbowany został Albiol.