Koniec. Dramatyczna końcówka i derby Barcelony na remis!

2
1
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Adama Traore. A jednak remis! Z lewej strony dośrodkował Traore, a Luuk de Jong uderzeniem głową trafił na 2:2!

35
24
13
12
17
90+5'

Espanyol przeniósł grę w okolice środka boiska. Do końca pozostało już niewiele minut.

2
1
4
1
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gerard Pique. Starcie na boisku i sędzia pokazał kartki obu zawodnikom.

9
14
4
1
4
90+2'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nico Melamed.

4
7
2
2
1
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nico Melamed.

2
1
90+1'

To była piłka meczowa. Luuk de Jong uderzył głową niecelnie, ale i tak był na spalonym.

1
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
1
1
2
89'
ZMIANA

Espanyol Barcelona. Schodzi: Aleix Vidal. Wchodzi: Fernando Calero.

wchodzi Wchodzi
Fernando Calero #5
schodzi Schodzi
88'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Luuk de Jong.

88'

Uderzał Traore, ale zbyt wysoko. Barcelona ma już niewiele czasu na doprowadzenie do remisu.

1
2
1
86'

Cały czas w ataku goście, ale nie są w stanie złamać obrony Espanyolu.

1
1
1
2
84'

Jeszcze rusza FC Barcelona. Jednak goście nie potrafią uderzyć celnie na bramkę Espanyolu.

2
2
1
2
1
81'

Czas płynie. Goście nie potrafią poważniej zagrozić Espanyolowi, ale tutaj cały czas wszystko jest możliwe.

1
1
78'

De Tomas uderzał z pola karnego, ale daleko od bramki gości.

2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Garcia.

1
1
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Puado.

Javi Puado #9
1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

2
1
1
2
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Nico Gonzalez.

70'
ZMIANA

Espanyol Barcelona. Schodzi: Manu Morlanes. Wchodzi: Fran Merida.

Manu Morlanes #6
68'

Kolejna próba de Tomasa, wprost w bramkarza.

67'

Jedni grają, drudzy strzelają. Wściekła Barcelona rzuciła się do ataku. Uderzał Pedri, ale tam, gdzie stał bramkarz.

1
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raul de Tomas. Asystował mu Sergi Darder. Darder za plecy obrońców, tragicznie w obronie zachował się Garcia. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Raul de Tomas, który pewnym strzałem trafił na 2:1!

9
6
6
10
62'
ZMIANA

Espanyol Barcelona. Schodzi: Keidi Bare. Wchodzi: Manu Morlanes.

Keidi Bare #20
62'
ZMIANA

Espanyol Barcelona. Schodzi: Tonny Vilhena. Wchodzi: Oscar Melendo.

Oscar Melendo #14
60'

Żółtą kartkę otrzymał Tonny Vilhena.

3
komentarz

1
59'

Barcelona nie zraziła się utratą gola i cały czas atakuje. Espanyol skupiony na defensywie.

3
56'

Po raz kolejny gospodarze tragicznie w obronie zachowali się gospodarze. W końcu do piłki dopadł Gavi i huknął do bramki. Po analizie VAR sędzia jednak gola anulował. Wciąż mamy remis 1:1.

18
8
5
4
7
53'

Uderzał Gavi, ale strzał został zablokowany. Niepewnie zachowała się obrona Espanyolu.

2
1
2
1
52'

Zagranie do Torresa, ten jednak na spalonym i sędzia przerwał grę.

1
2
48'

Od początku 2. połowy w ataku Barcelona. Espanyol momentami dość szczęśliwie broni się.