1
1
1
89'

Alba leży po wślizgu Diakhaby'ego, sędzia nie przerywa gry. Piłka wychodzi za boisko i nawet nie wpuszcza lekarzy! A to był ewidentny faul na kartkę!

1
2
86'

Valencia CF. Schodzi: Hugo Duro. Wchodzi: Marcos Andre.

85'

Valencia CF. Schodzi: Omar Alderete. Wchodzi: Eray Coemert.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Omar Alderete #4
81'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Adama Traore.

79'

Aubameyang, ostry kąt, ale zablokowany. Od razu odpowiedź Barcelony i Duro myli się minimalnie!

1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Soler.

Valencia CF
74'

Naciska Valencia i wszystko Barcelona wyciąga, każdą sytuację w efektowny sposób.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Nico Gonzalez.

1
69'

Racić ze skraju pola karnego, ale zablokowany.

66'

Valencia CF. Schodzi: Ilaix Moriba. Wchodzi: Uros Racic.

65'

Valencia CF. Schodzi: Jose Gaya. Wchodzi: Toni Lato.

Toni Lato #18
63'

Gol! Strzelił Pedri. CO ZA BOMBA!

31
15
3
3
4
60'

FC Barcelona. Schodzi: Frenkie de Jong. Wchodzi: Pedri.

59'

Bomba Solera z dystansu, ale tuż obok bramki!

1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Duro.

Valencia CF
4
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo.

4
2
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Ilaix Moriba.

Valencia CF
5
52'

Gol! Strzelił Carlos Soler. Asystował mu Bryan Gil. Dośrodkowanie, mocny strzał głową, przełamane ręce ter Stegena i Valencia ma w końcu gola!

7
49'

Sędzia analizował możliwy rzut karny dla Barcelony. Aubameyang był faulowany, ale wcześniej był spalony.

46'

Gavi zza pola karnego i broni to Mamardaszwili!

1
1
1
1
1
46'
czas Druga połowa
45+1'

Doliczono 3 minuty.

43'

GOL VALENCII ANULOWANY! Było dośrodkowanie z lewej strony, Alba nabity i Valencia domagała się rzutu karnego, ale Guillamon grał do końca i zapakował z woleja w okienko! Ale piłka jeszcze wcześniej wyszła na aut, Gaya jej nie opanował po starciu, dlatego nie uznano tego gola.

9
8
1
2
3
43'

Sędzia sprawdza na monitorze. Wygląda na to, że powinien anulować gola.

1
1
42'

Bramka Guillamona jeszcze będzie analizowana przez VAR, bo we wcześniejszej fazie akcji piłka mogła opuścić boisko.

2
1
1
40'

VAR jeszcze analizował bramkę pod kątem spalonego, ale wszystko zagrano zgodnie z przepisami.

2
38'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Gavi. Znowu rozklepana obrona Valencii, a Gavi wystawił Aubie piłkę przed bramkę. Barcelona miażdży!

18
5
4
5
35'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

1
2
34'

Valencia próbuje gonić, grać szybciej, agresywniej, ale Barcelona radzi sobie z tym.

1
31'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong. Asystował mu Ousmane Dembele. Obrona Valencii rozklepana, de Jong praktycznie do pustej bramki i Barcelona odjeżdża!

14
5
5
5
26'

Piłka w siatce Barcelony, ale nie ma gola! Gaya spalił akcję. Upiekło się ter Stegenowi, bo zawalił sprawę przy uderzeniu Gayi z prawie zerowego kąta.

2
4
2
1
3
23'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Jordi Alba. Długa piłka, Auba jest sam na sam i mierzy pod poprzeczkę. Barcelona prowadzi!

19'

Ferran gra przed linię bramkową, ale Auba tego nie sięga! Było naprawdę blisko!

1
15'

Valencia ewidentnie nastawiona na kontry. Barcelona 3/4 czasu gry spędziła przy piłce. Sytuacji jednak nie stworzyła.

1
11'

Prostopadła piłka do Torresa, czyści to Moriba, wychowanek Barcelony grający dziś w Valencii.

1
7'

Guedes upada w polu karnym po starciu z Araujo, upada i jest wściekły, bo sędzia nie dyktuje rzutu karnego. Ale nie miał do tego żadnych podstaw.

1
6'

Sporo walki w środku pola, ale takiej intensywnej walki. Ta strefa będzie decydująca, jeśli chce się uzyskać przewagę.

3'

Ferran Torres wygwizdywany. Kibice nie zapomnieli, jak odchodził z Valencii i w ich stylu zrobił to w złym stylu.

1
1'

Już akcja Valencii. Bryan Gil i jego centrostrzał ląduje na spojeniu bramki!