90+3'

Ledesma króluje na przedpolu, przed momentem uprzedził de Jonga.

5
90+1'

Na murawę padł Ledesma, bramkarz boleśnie ucierpiał i na pewno trochę będzie odpoczywał.

1
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

2
1
1
2
90'

Już jesteśmy po drugiej stronie, blisko gola Pierre-Emerick Aubameyang, remisu wciąż nie ma!

2
4
2
89'

Groźnie pod bramką Barcelony, piłka jednak nie znalazła się w siatce.

1
88'

Nerwowo na boisku, to już końcowe minuty. Goście kradną cenne sekundy.

1
1
2
1
85'

Mocno z dystansu uderzył Gavi, Ledesma zdołał odbić piłkę na rzut rożny!

1
1
82'

Cadiz. Schodzi: Ruben Sobrino. Wchodzi: Santiago Arzamendia.

wchodzi Wchodzi
Santiago Arzamendia #19
schodzi Schodzi
2
80'

Ostatnie dziesięć minut meczu. Barcelona szuka wyrównania, goście zamierzają skontrować rywala.

2
1
78'

Do dośrodkowania doszedł Luuk de Jong, uderzył wprost w Ledesmę!

1
77'

Cadiz. Schodzi: Jens Jonsson. Wchodzi: Víctor Chust.

Víctor Chust #32
Jens Jonsson #2
76'

Cadiz. Schodzi: Raul Parra. Wchodzi: Carlos Akapo.

Carlos Akapo #15
Raul Parra #36
76'

Zagranie na czternasty metr do Alexa, ten uderzył płasko, ale spudłował! Powinno być 0:2!

1
73'

Barcelona szuka wyrównania, gracz Cadizu w defensywie wyglądają w poniedziałkowy wieczór bardzo pewnie.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Sergino Dest.

2
3
68'

Groźny strzał Dembele, Ledesma zdołał odbić piłkę. Na dobitkę nie pozwolił obrońca.

67'

Już 3/4 meczu za nami. Barcelona nie ma pomysłu na zaskoczenie rywala. Cadiz bez problemów rozbiła ataki gospodarzy.

64'

Cadiz. Schodzi: Salvi. Wchodzi: Ivan Alejo.

Ivan Alejo #14
Salvi #7
64'

Cadiz. Schodzi: Jose Mari. Wchodzi: Fede.

Fede #24
Jose Mari #6
61'

Żółtą kartkę za bardzo ostre wejście w rywala otrzymał Luis Hernandez.

61'

Dwa kwadranse do końca. Barcelona po przerwie tylko raz zagroziła gościom.

komentarz

58'

Torres padł w okolicach linii pola karnego. Sędzia uznał, że faulu nie było. Co na to VAR?

1
1
56'

Minuty płyną, Barcelona nie potrafi znaleźć sposobu na rozmontowanie obrony rywala. A czasu będzie coraz mniej.

53'

Nerwowo atakuje Barcelona. Gospodarze wyraźnie przechodzą kryzys formy.

50'

To mogła być szybka odpowiedź Barcelony, sprzed pola karnego tuż obok słupka uderzył Dembele.

48'

Gol! Strzelił Lucas Perez. Marc-Andre ter Stegen odbił dwa strzały z bliska Sobrino, przy dobitce Pereza bramkarz szans już nie miał! Sensacja na Camp Nou! 0:1!

2
5
2
47'

Depay przeprowadził rajd bocznym sektorem boiska, było blisko zagrożenia, ale ostatecznie goście cało wyszli z opresji.